Láska má jméno Satan

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milý tatínku, věděl jsi, že babička jezdila v mládí na koni? Já mám určité geny po babičce, protože taky tak strašně miluju koně a kdybyste mi chtěli dát k ježíšku nějaký dárek ze kterýho bych měla děsnou radost, takovou tu ale úplně největší, tak by to byl váš souhlas abych taky směla jezdit na koni. Jedna moje kamarádka jezdí na koni už hrozně dávno a nikdy se jí nic nestalo, a když jela jednou se svým bráchou na motorce, vyrazila si dech a nalomila žebra. Pořád ještě chodí v takovým hrozným krunýři. Tati, ale já bych takovou Velkou pardubickou jezdit nechtěla. Tam je to asi fakt dost nebezpečný. Já bych chtěla jezdit jenom tak po cestě nebo po louce nebo v lese víš? Když někdy nemůžu usnout, tak si tak o sobě přemýšlím. Kovářová by chtěla abych studovala klavír, máma by chtěla abych studovala medicínu a babulka by ze mě chtěla mít profesorku němčiny. Ještě, že ty mě nepřemlouváš, abych byla námořníkem nebo námořnicí? Chachacha. Ale čím bych chtěla být já, tak to nikoho moc nezajímá. Já ti to teda napíšu! Chtěla bych být majitelkou stájí, kde by bylo děsně moc hodnejch koní, a ty koně by léčili nemocný lidi, nebo by si na nich mohly zajezdit takový děti jako jsem já. Ty děti by za to ježdění nic neplatily, protože by mi s těma koňma pomáhaly. Zdroj kniha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6669/laska-ma-jmeno-satan-6669.jpg 3.830
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Láska má jméno Satan

Kiwi24
30.01.2017

byla to celkem hezká knížka, ale v těch postavách jsem se lehce ztrácela. dávám jen 4.

Diankaaa
12.01.2016

mluji knihy o zviratech, zvlaste o konich takze se mi moc libila.


Liduhorse
10.04.2015

Tato knihy mě nezaujala a ani jsem ji nepřečetla celou. Neměla jsem na to chuť. Je to nespisovně napsané, a špatně se to čte.

Enmea
21.09.2014

Pěkná kniha, ale je zde až příliš postav. :-)

love horses
22.07.2014

Je to fakt pěkná kniha.

Marthas
27.06.2014

Knížku jsem četla, myslím dvakrát a byla dobrá, ale je to už dlouho!! Knihy o koních jsem vždy četla velmi ráda, ale v oblíbenosti rozhodně nepředběhla Černého hřebce od Waltera Farleye, to by snad ani nešlo, přeci jen jsou neporovnatelné!

RockMartina
13.11.2013

Pěkná kniha s pěkným názvem. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy si babička hlavní hrdinky myslí, že její vnučka je satanistka (to když ji slyší prozpěvovat si o tom, že miluje Satana:D)