Lásko, kde jsi?

Lásko, kde jsi? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177897/mid_lasko-kde-jsi-Rxe-177897.jpg 4 207 66

Láska a život série

BESTSELLER K POPUKÁNÍ - Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. Nezapomínejme však, že ani pro dívku není hledání lásky žádnou procházkou růžovým sadem. Jen se zeptejte Laury McIntyreové, která se nedávno vypořádávala s nadrženým realitním makléřem a fanatickým cyklistickým nadšencem. Když do sebe Jamie s Laurou narazí (doslova), vypadá to, že by se na ně mohlo usmát štěstí – jenže nalezení toho pravého bývá někdy počátkem potíží…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... From Both Sides , 2011

bara9550
05.05.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla za skoro den, kdybych měla u postele lampičku, určitě bych to zvládla i dříve. Tak hrozně jsem se nasmála, Konec je vcelku jasný, kdo s kým bude, když sečtěme jedna a jedna dohromady... ale opravdu jí moc doporučuji.
Určitě si ji při další příležitosti přečtu znovu.

Coucouha
11.04.2016 4 z 5

Odpočinková kniha, u které se opravdu místy budete smát :))

žaňulle
23.03.2016 5 z 5

Tuto knížku jsem koupila kamarádce k narozeninám s přesvědčením, že to bude další z nudných romantických blábolů, které ona ráda čte. Rozhodla jsem se, že si kousek přečtu, abych věděla, co jsem jí to vlastně koupila a už jsem se od toho nemohla odtrhnout. Bylo to tak vtipné a pravdivé, že mi to vyrazilo dech a vážně jsem přemýšlela, že si knížku nechám. Ještě jí nemám přečtenou, což je trochu zvláštní když jí komentuji, ale bylo pro mě velice těžké se odtrhnout od čtení... sakra, ono už je půl sedmé...měla bych začít něco dělat..

Siwan
08.03.2016 5 z 5

Blbý obal i název knihy mě odrazoval, protože jsem ji automaticky zařadila do červené knihovny. NENÍ TOMU TAK! Takhle od srdce jsem se už opravdu dlouho nezasmála....řeknu to jinak, po tom co syn usnul, jsem musela jít číst do koupelny, protože bych ho záchvaty smíchu vzbudila. S nadsázkou a humorem popsané útrapy randění. Každý kdo alespoň jednou zažil "špatné" rande by si ji měl přečíst. Doporučuji.

vyska
14.02.2016 5 z 5

Nedokážu se přestat smát a to jsem tu knihu dočetla před několika dny.
I kamarád, který takový žánr nečte, si po mém vyprávění knihu musel přečíst.
Vynikající, nepamatuji si co mě kdy tak dostalo do kolen. :)))

rencovav
07.02.2016 4 z 5

Srdcovka, kterou si přečetla i moje sestra, která jinak nečte!

Ann4
06.12.2015

V knihovně jsem omylem sáhla po teto knize. Byla hned vedle Sparkse. Az na začátek jsem se velmi dobře pobavila a zasmála. Tato kniha mi ukázala, jak je někdy dlouha cesta,jak najít toho pravého.

splichalka
18.10.2015 4 z 5

Červená knihovna tentokrát oblékla jiskrný, břitce vtipný, sebeironický šat. A já v záchvatu náhlé přecitlivělosti dávám za čtyři.

lucijus2947
17.06.2015 5 z 5

Super vtipná kniha :)

makyna6
21.05.2015

Chtěla jsem se zeptat, zda je tato kniha určena i pro muže. Například jako dárek. Děkuji..

Katschka
12.04.2015 5 z 5

Hahaaa. Hahahaaa! Smála jsem se. Nahlas a hodně.
Výborná kniha psaná formou deníku a blogu, která rozhodně pobaví. Je to i výborný tip na dárek. Myslím, že se k ní za čas ještě jednou vrátím, je to skvělá oddechovka.
Rozhodně doporučuju! ;)

muchomurka
31.03.2015 4 z 5

U téhle knížky jsem se smála nahlas. Hodně smála a hodně nahlas. Sice trapné scény většinou nemusím, ale zde to bylo kupodivu vtipné. Jediné, co mi dost vadilo bylo časté užívání vulgarit a přemíra alkoholu, mi přišlo, že byli téměř pořád pod parou. Ale celkově dobrá oddechovka.

padajicidvere
22.01.2015 4 z 5

To, abych se u knihy začala křenit a následně vybuchla smíchy..to se mi dlouho nestalo (ani u sebevětšího braku..to spíš vytryskly slzy žalu). Můžu být jen ráda, že jsem knihu přečetla doma a ne venku..jinak by mě měli za šílence, málem za Jokera:D Můj pohled na věc se celkem změnil, smutná nálada zmizela a nahradil ji mírný klid, a snad i začínající nadhled. Jsem skutečně ráda, že jsem si knihu koupila a přečetla. Jestli tedy někdo trpíte zklamáním z lásky a máte šílený smutek..větší, jak Helenka Vondráčková..DOPORUČUJI. Je to zaprvé levnější, jak návštěva psychologa..ne-li psychiatra..a hlavně zmizí depresivní deprese, a její místo vyplní smíření, naděje..a konečně se zasmějete, po dlooooooooouhé době:)

dubakm
09.01.2015 4 z 5

Každý z nás má nějakou tu trapnou situaci za sebou. Ale tak, jak se snažíme ty vlastní faux pas zahrabat pod zem, ty cizí si naopak z radostí přečteme. A v téhle knize to bylo přímo rochnění si ve faux pas jezeře :-))

Mucko
22.10.2014 3 z 5

Spalding napísal nenáročnú bláznivú jazdu pre osoby, ktoré dokážu vnímať veci s nadhľadom a rozumejú pojmu čierny humor.....
Po literárnej stránke nižšia úroveň..

Andy0892
13.07.2014 5 z 5

Hledala jsem knížku u které se budu bavit a světe div se našla jsem ji. Někteří možná budou pohoršeni častými vulgárními slovy, ale mně se knížka líbila. Autor se s tím nemazlil a napsal příběh dvou lidí, kteří chtějí úplně to samé co mi ostatní - Lásku. A to, že použil trochu pikantnější výrazy? No a? Ruku na srdce, kdo z vás by v těch situacích něco takového neřekl? :-D Já dávám palec nahoru a rozhodně si přečtu i další Spaldingovo dílo :-D

bookcase
08.07.2014 5 z 5

Já se bavila od začátku až do konce, i když si pro přisprostlá slůvka hrdinové daleko nešli, nepůsobilo to vůbec vulgárně, naopak. Těším se na pokračování.

BarčaK
23.06.2014 1 z 5

Kniha mě moc nezaujala - přečetla jsem ji pouze do půlky. Zřejmě jsem od ní čekala něco trochu jiného...

Neri
29.05.2014 4 z 5

Zpočátku jsem byla trochu zděšená drsným vyjadřováním hlavního hrdiny, místy jsem se i párkrát začervenala, ale bavilo mě to. Od začátku do konce. Hodně příjemnou změnou byl pohled na milostné peripetie očima muže, v tom u mě Spalding velmi zabodoval, přece jen jsme u podobného druhu literatury zvyklí na převážně ženský pohled. Ráda si přečtu volně navazující pokračování.

danuska
24.05.2014 3 z 5

Priemerná kniha, sem tam sa zasmejete, ale inak celkom nuda. Čakala som rozhodne viac.

humor výběr partnera seznamky seznamování

Nick Spalding
britská, 1973
2013  81%Lásko, kde jsi?
2014  72%Láska na třetí

Kniha Lásko, kde jsi? je v