Láska a tetování

Láska a tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419330/bmid_laska-a-tetovani-sWo-419330.jpg 4 424 98

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Love & Ink , 2018

Jane333
14.08.2019 odpad!

Na téhle knížce je snad hezká, jen ta obálka s tím týpkem. Už dlouho jsem nebyla z žádné knížky tak zklamaná. Myslela jsem si, že tam bude něco víc z prostředí tetovacího studia a hlavně dvě hlavní postavy mi vůbec nepřirostly k srdci. Necítila jsem k nim ani sympatie, ani odpor, byly mi fuk.

Majuš333
12.08.2019 5 z 5

Bolo to určite lepšie ako Hvězdný šéf, aspoň pre mňa. A dostala som presne to, čo som očakávala: nechať sa pohltiť ďalším skvelým príbehom so sexy chlapom a zabudnúť na okolitý svet :)

maca5449
11.08.2019 3 z 5

Tomuhle autorovi zkrátka něco chybí. Podle mě jednoduše neumí budovat napětí. Prostřední část příběhu je jen jakási výplň, aby mohlo být ke konci předvedeno pseudo-drama a autor nám ukázal, že příběh má nějaké grády. Nemá. Rozhodně je to ale lepší, než jeho první kniha, jenže pořád je to prostě nezáživné.

Katka7922
09.08.2019 3 z 5

Kniha je hodně předvídatelná a od začátku jsem tušila co se před 7 lety stalo. Chybí tomu wou efekt :-). Jinak je to, ale milé a lehce se to čte.
O hodně lepší než hvězdný šéf.

AliceTief
09.08.2019 4 z 5

četlo se velmi dobře, ale příběh už mi přijde takový ohraný, Hvězdný šéf se mi rozhodně líbil víc =) Každopádně to nebylo úplně špatné =)

georginaa
09.08.2019 5 z 5

Všichni ti nádherní kluci s břišáky, tetováním a smyslným úsměvem......koukněte vedle na gauč a uvidíte něco jiného :-) Proto knihy jsou nádherné, příběhy s fantazií s erotickým nádechem, lahůdka před spaním.

V.Vendulii
09.08.2019 3 z 5

Neurazí, nenadchne.
Hodně plytké, jedno klišé za druhým, přeslazený konec.
Ale čte se to rychle a nemusíte nad tím dvakrát dumat, takže jako nějaká oddychovka - proč ne...
Ale já jsem asi čekala trošku víc.

PetraN17
07.08.2019 4 z 5

Pohádka na večer před spaním :))

nada3314
07.08.2019 3 z 5

Tohle je přesně ten typ knih, které používám na vyčištění hlavy. Dobře se čte, styl psaní mi vyhovuje. Je tam romantika, taky trochu toho sexu a nakonec ten "nečekaný" šťastný konec. Možná se mi to zdá nebo to je jen náhoda, ale poslední dobou čtu knihy, kde je hlavní hrdina se jménem Teo. Tady je Teo drsný tatér, tak o to víc to pro mě bylo zajímavé… Skloubila se láska a tetování dohromady, a to já můžu... Nemohu hodnotit 5 hvězdičkami, ale knížka se mi líbila a splnila, co jsem od ní očekávala. A abych nezapomněla, ta obálka je božííí...

Ivet1990
07.08.2019 3 z 5

Ze startu se mi kniha hodně líbila, ale nevím co se stalo pak, ale začalo to pomalu upadat. Možná jsem čekala, že tam bude lepší a dramatičtější zápletka. Tuto knihu beru jako průměrnou a milou od dechovku na jeden či dva dny nic víc.

Evitsa
06.08.2019 5 z 5

1, obálka se povedla to se musí nechat! :-) mňam..
2, mě tento autor vyhovuje,sice jeho děje jsou předvídatelné,ale kniha se krásně čte a je to taková pohodovka a hlavně nemé milion omáček kolem!!!
3,sejdeme se "na grilování " :-))))))))))))

lusitta05
05.08.2019 4 z 5

Pekná, romantická oddychovka so šťastným koncom. A mne sa páčila, hlavne Teo, niečo je na tých tatéroch, že? Skrátka takéto ja môžem.

havrmoni
05.08.2019 5 z 5

Vím, že je to téma, které jsem už četla xkràt a pokaždé v jiném kabátě. Stejně si nemůžu pomoct a dám 5*, protože se mi to líbilo. Je to romantický a krásně relaxační. S ničím se tam nebabraj, rychle to ubíhá a hlavně žádné sáhodlouhé myšlenky o ničem a patlaní se v problémech. Taky erotické scény byly fajn. Jo, ráda si zase od tohoto autora něco přečtu.

Knihomolka97
04.08.2019 4 z 5

Tohle bylo jiné kafe než Hvězdný šéf. Tušila jsem důvod Teova odjezdu, děj byl předvídatelný, ale mě to bavilo.
Konec byl vážně sladký. :-D
Trochu v tom vidím podobnost s Talismanem pro štěstí. Ale tohle je mnohem lepší. Hlavně kvůli Teovi. :-D

veronika9761
04.08.2019 3 z 5

Limonada pro holky, ktera se cte sama, ale po ktery za par dni nevzdechnete.

Damienronnie
02.08.2019 5 z 5

Prečítaná za pár hodín .

Evka3814
02.08.2019 4 z 5

No tak začnu obálkou,tak ta nemá chybu-slintám:))) Tak a teď příběh,no čekala jsem jako WOUUUW no a nic....myslela jsem že když půjde o mňamózního tatéra tak to bude nářez a ne fňukání:( Poslední kapitolky mě trochu bavili,ale konec byl prostě přeslazenej. Dávám 4☆za to že miluju tetování a opravdu smekám před těmito šikovnými ručičkami a za obalku:) jinak příběh sám o sobě opravdu zklamal

Kukicka
01.08.2019 3 z 5

Cetlo se to dobre, ale je to jedna z tech knih, kdy za dva dny nebudu vedet o cem byla. Koukala jsem se, ze uz jsem od autora cetla jednu knihu a taky dala 3*. Precetla jsem si anotaci a vubec si knizku nevybavuju a bohuzel tuto knihu ceka stejny osud. 3* si ale v mem bodovacim systemu zaslouzi. Odpad davam jen kdyz knihu zahodim, ze se to fakt neda, 1* kdyz knihu se sebezaprenim doctu a reknu si to teda byla slatanina. 2* kdyz knihu prectu, ale vetsinou mi uplne nesedi styl psani a je to nemastne neslane. Tato kniha se cetla sama, ale fadnost pribehu a to ze ve me nevzbudila skoro zadne emoce me k vyssimu hodnoceni nepusti