Láska a jiné úkoly

Láska a jiné úkoly https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491439/bmid_laska-a-jine-ukoly-UY4-491439.jpg 4 492 492

Letní lásky a předsevzetí! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. Je už ne úplně tajně zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda Coopera. Nezvládá pomoct mámě s jejími psychickými problémy, a teď jí navíc odmítli vystavit její obrazy na jedné výstavě. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze seznamu, stane se z ní ta správná umělkyně. Ale jak se jí krátí čas, zjišťuje, že uskutečnit některé věci je velice obtížné a že možná nezvládne změnit svou tvorbu, když nebude schopná změnit sebe sama.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Love, Life and the List , 2017

maca5449
01.11.2018 4 z 5

Mám ráda knihy této autorky, dokáže skvěle vykreslit romantickou linku příběhu. Moji pozornost si dokáže udržet po celou dobu, aniž by do příběhu nutně cpala nějakou tragédii. Zároveň mě ovšem dokáže vždy dojmout a zatím jsem u každé její knihy uronila i pár slz, samozřejmě o pár stránek později jsem se už zase pochechtávala.

prcek19
30.10.2018 4 z 5

Pro mě taková oddychovka, ale výborná oddychovka..další kniha od této autorky a stále sem s ní spokojená, takže se těším na další knihy, které si od ní přečtu

sola_lupa
30.10.2018 5 z 5

Nejprve jsem byla trošku zaražená, že mi kniha nějak málo připomínala Westovský styl, na který jsem byla natěšená, protože je tak odlišný od jiných knih tohoto typu. Ovšem jak se vše rozjelo, byla jsem nadšená. Nereálnost a všechno kolem jsem čekala, takže jsem se skvěle bavila. Navíc jsem tuhle pořádnou dávku romantiky potřebovala jako sůl. :)

Maruš.D
21.10.2018 4 z 5

Mě se kniha, stejně jako ostatní, líbila. Děj je jednoduchý, ale milý. Postavy mi byly sympatické. Nevím, jak to autorka dělá, ale vždy si u ní oblíbim i hlavní postavu ženy, což se mi často nestává. U této knihy byla pro mě trošku slabší “láska mezi kamarády”. Zase na druhou stranu se znají dlouho a tak chápu, že si na sebe vypěstovali závislost. Každopádně je to romantika a za mě palec nahoru :-))

veveronka
30.09.2018 3 z 5

Je to nejslabší kniha od této autorky.

anishta
10.09.2018 4 z 5

Začátek byl takový rozpačitý a moc mě nebavil, ale nakonec to bylo další milé čtení... Trochu mě mrzí, že byl tak utnutý příběh stoletého stromu, mohlo být tam o něm víc...

Ivuska.09
09.09.2018 4 z 5

Kdyby tato kniha vyšla o deset let dřív, skákala bych radostí až ke stropu. Už nepatřím do cílové skupiny čtenářů, ale jako nenáročnou oddechovku ji mohu ocenit i dnes. Nenáročná romantika na jedno odpoledne, ve které hlavní hrdince nic nespadne rovnou do klínu - alespoň ze začátku ne.

Jalisca
04.09.2018 5 z 5

Romanticka oddechovka. Precteno za jeden den. Libila se mi :-)