Pauza

Pauza https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516961/bmid_pauza-XqV-516961.jpeg 4 164 35

Larsen Bros série

< 2. díl

Když se Anna po autohavárii probere z kómatu, zjistí, že život pokračoval i bez ní. Manžel jí byl nevěrný – s její nejlepší kamarádkou – a v práci už si za ni dávno našli náhradu. Zatímco z jejího starého života zbyla jen vzdálená vzpomínka, nový život jí připadá jako prázdná skořápka. Pak se setká s cizincem, který jí při havárii zachránil život, a ten všechno změní. Leif Larsen – tatér, vtipálek a hráč – rovněž utrpěl jizvy při autohavárii, která přivedla Annu do kómatu. Pomoct jí při odchodu z neúspěšného manželství a vytváření nového života mu připadá jako ideální rozptýlení. Když tedy potřebuje spolubydlícího, vyzve Annu, aby se nastěhovala k němu. Ačkoliv se jejich životy možná na čas zastavily, společně možná najdou cestu k uzdravení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Pause , 2021

Knihomol_ka
14.07.2023 4 z 5

Pokračování série Larsen Bros.
Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně nemám tušení, který díl se mi líbil víc.

Asi to vyjde nastejno. V tomto díle mám raději Leifa a v předešlém Clem. Za mě by byli oni dva ideální pár

Jinak Leif je úžasný ! Miluji jeho osobnost a příběh se četl krásně. Líbí se mi jak je osud svedl dohromady. Sice za nepříjemné situace, ale přeci jen. Jejich kamarádství bylo super a líbilo se mi jak to přerostlo v něco víc.

Za mě teda míň spicy scén, ale nevadilo mi to.

Celkově styl autorky mi sedl a určitě jsem od ní nečetlo něco naposledy

Dreamdee
13.07.2023 2 z 5

Prvnímu dílu bych dala 79% oddechovka, která se hezky čte a má zajímavý příběh. Proto jsem se pustila i do druhé knihy. Ta ovšem je zklamání. Nečetlo se mi to dobře, ztrácela jsem se v dialogu, kdo, co mluví. Co si pouze myslí atd. Děj byl nudný a chyběla tomu šťáva, vyvrcholení, drama. Prostě cokoliv, co vás udrží v lehkém napětí, nervozitě, očekávání. Po dlouhé době jsem při čtení jen očima přeskakovala řádky. Dokonce mě nudila i sexuální část a to je co říct. Takže knihu nedoporučuji, raději sáhněte po něčem jiném

kristy.books
12.07.2023

Prvý diel série Larsen Bros, Znovu od začátku, bol skvelý, preto som sa na dvojku veľmi tešila. Pauza bola taká nenáročná romantická oddychovka, v ktorej sa riešilo prekonávanie traumy a začínanie odznova. Príbeh bol fajn, čítal sa mi ľahko a rýchlo, no v porovnaní s jednotkou bol slabší, k úplnej spokojnosti mi tu niečo chýbalo.

Leifa som si obľúbila už v prvej časti, bol to taký pohoďák, ktorý rád vtipkoval. Od vtedy si však prešiel dvoma závažnými udalosťami, ktoré sa na ňom celkom podpísali. Začal sa uzatvárať do seba, držal sa stranou, najradšej bol zavretý doma. Vinil sa za veci, za ktoré nemohol a trápili ho nočné mory. Som rada, že sa tu objavil aj môj obľúbenec Ed, s bratom mal pekný vzťah, najviac ma bavilo to ich neustále doberanie.

Anne sa celý doterajší život obrátil hore nohami - po autonehode strávila 7 mesiacov v kóme, a keď sa konečne prebrala, nič nebolo také, ako si pamätala. Vôbec si neviem predstaviť, že by som prišla o pol roka života a potom zistila, že ma zradili dvaja z najbližších ľudí. Všetko zlé je však na niečo dobré a ona sa po týchto udalostiach naučila ísť si viac za svojim a nenechať si skákať po hlave.

Leifa a Annu síce spojila nešťastná nehoda, no hneď si padli do noty. Leif podal Anne pomocnú ruku a pomohol jej začať odznova, ona mu zasa pomohla vyjsť z ulity a opäť si začať užívať život. Obaja sa výborne dopĺňali a pri ich vzájomnom podpichovaní som sa dobre bavila.

Škoda, že autorka viac nevyužila situáciu s Anniným ex alebo mužom, ktorý zavinil jej nehodu. Mohla byť z toho dobrá "akčná" zápletka, ktorá by všetko spestrila.

georginaa
09.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Pokračování z prvního dílu, akorát o bratrovi Leifovi. Přichomýtne se k autohavárii a uvidí v autě zraněnou ženu, chce ji pomoct, ale bohužel je též zraněný. Řidič co to zavinil z místa činu ujel a on je bezmocný. V nemocnici po operaci ruky, chodí za touto ženou co je v kómatu a denně ji předčítá z knihy. Prý hlasy pomáhají k vrácení do života. Jednoho dne se probudí a nehodu si nepamatuje, jen to, co bylo před ní. Zatím co si uvědomí, že je vdaná a manžel ji celou dobu podváděl, dává se do kupy a přeorganizuje celý svůj dosavadní život. Poznává Leifa a chce se dát rozvést. Tím se příběh rozvíjí a bylo mi líto, že kniha měla jen 264 stran, mohlo být klidně delší.

Andrejka91
22.06.2023 4 z 5

První díl se mi líbil malinko víc, ale i tento byl skvělý. Leifa jsem si oblíbila už v prvním díle a těšila jsem se moc na jeho příběh. Bylo to napsane skvěle a knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Doporučuji

Kudík
17.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Leif Larsen se mi zamlouval již v prvním díle pro svůj smysl pro humor a celkově veselou náturu, proto jsem ráda, že i přes to co jej potkalo se Shannon a následky po nehodě, jej to nezměnilo. S jeho vyobrazením na obálce si jej moc neztotožňuji. Anna byla jeho celkem zajímavý lehce kritický protiklad. Koho si také vzít jako spolubydlo, než někoho kdo má vybavení do bytu a vy máte v podstatě pouze jen ten byt? :)
Přesto mám trochu problém, a to když mi při čtení před očima nabíhal od této autorky jiný titul, a to "Rockové sólo" s Anne a bubeníkem Malem. Bylo tam dost podob.... Anna i Anne, když žárlily na své protějšky, tak se vrhaly na neuvěřitelný úklid, no a Leif i Mal se poprali na trávnících před domem, před zraky svých přítelkyň, kde obě dvě něco v rámci boje schytaly.
No a celé to završil epilog. Toho nebýt, tak hodnotím lépe, ale přesto čtivá oddechovka.

Books_by_Dee
08.06.2023 3 z 5

IG: @books_by_dee
V knížce se setkáváme s Annou, která se po autonehodě probere po 7 měsících z kómatu a zjistí, že ji její manžel byl nevěrný s nejlepší kamarádkou. Potkává se s Leifem, který ji při havárii zachránil život a rozhodnout se být přáteli. Ale víte, jak to chodí Všechno se pro ně začíná měnit, když se dohodnou, že se stanou spolubydlícími.

Mě tenhle díl ze začátku neskutečně bavil, děj plynul, s postavami jsem si sedla více jak v prvním díle, bylo to vtipné, Leif byl božím kamarádem. ale chybělo mi tady trošku to tajemství, které bylo v prvním díle, nevěděla jsem, co čekat za zvrat. Postrádala jsem taky trochu té erotiky. Pardon. Pozitivně však zase hodnotím schopnost postav komunikovat Anna se nebála říct, co si myslí a takové lidi, obzvlášť v knížkách mám ráda co na srdci, to na jazyku. Nejradši jsem měla ty scény s jejím manželem, kdy ho několikrát musela přivést do reality.

U prvního dílu jsem měla problém se čtením první poloviny a tady zase u té druhé. Trošku mě přišlo, že to ztrácelo náboj. A ještě musím říct jedno velké NE obálce. Pardon, ale tento pán mě přijde anti-sexy a Leif tedy pro mě takhle rozhodně nevypadá.

havrmoni
07.06.2023 5 z 5

Předchozí díl byl o trochu lepší, ale tohle bylo taky pěkné čtení. A dlouhé tak akorát.

lusitta05
06.06.2023 4 z 5

Pekná, romantická oddychovka,ja som spokojná.

nina3905
04.06.2023 4 z 5

Romantikuš oddychovka, ale trošku slabšia oproti prvej časti.

Hatshepsut
01.06.2023 3 z 5

Příběh sám o sobě špatný nebyl, postavy sympatické, ale tak nějak to během čtení ztrácelo na síle. Za mě byl určitě záživnější první díl. Toto byla taková lehká oddechovka!:-)

Jita160
31.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Annu a Leifa dala dohromady vážná automobilová nehoda.
Leif z ní vyvázl o něco líp ,ale Anna byla dlouho v kómatu. Když se probrala tak zjistila že její dosavadní soukromý život v troskách. Oba si prožívají své noční běsy, ale zjistili že je jim spolu dobře. Pokračovali jako spolubydlící no a pokoušeli se v životě posunout dál ,jak už to bývá tak se posouvaly hlavně k sobě.
Taková milá oddechová knížka... Za mě vlažný čajík:,-)

evineckY
28.05.2023 4 z 5

Musím říct, že mě od čtení odrazovala obálka - takové ,, ála Milli Vanilli '' :-)
Podle toho, jak se tváří si neumím představit, jestli je to Leife nebo Ryan...
Určitě předešlý díl byl lepší, ale vynahrazoval to fakt, že celou knihou nás
provází Stmívání...

žlotirova
27.05.2023 3 z 5

První dil byl lepsi než tento

Paja1709
27.05.2023 4 z 5

Příjemná oddechovka na jedno odpoledne. Musím říct, že se mi tento díl líbil víc než první.

Kylie Scott
australská