Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510548/bmid_lady-fuckingham-hZR-510548.jpg 3 2060 2060

Dílo neznámého autora, které je v Česku připisováno Oscaru Wildeovi. Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakušuje potěšení rozmanitého druhu – mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným. Autorství O. Wildeho je sporné; Wilde novelu údajně napsal jako svou prozaickou prvotinu pod pseudonymem Sebastian Melmoth. Obsahuje též: Rose d’amour, aneb, Milostná růže / Jean des Carreaux.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Cesty

Lady Pokingham

Lea239
20.06.2013 4 z 5

No, je to narez... myslela jsem po prvnich par strankach, ze to snad ani nedoctu, ale statecne jsem precetla a na tehdejsi dobu dosti odvazne dilko, takze hodnotim s ohledem na to, ze pred sto rokama se psalo trochu jinak nez dnes a nelze tomu uprit, ze to vyvola celou skalu emoci :)

SuperFrankie
08.06.2013 3 z 5

Knižní porno. Nic víc, nic míň.

Junjun
23.05.2013 5 z 5

Dej tady je asi zbytecne hledat a kdyby tam mozna byl, tak uz by to nebylo treba ono. Privlastek knizni porno myslim sedi dokonale - minimum deje (i kdyz se toho deje nekdy az dost), zadny slozity dialogy, ochota k sexu v podstate s kymkoliv kdo si rekne, bez rozdilu veku a pohlavi. Byla jsem rada ze ten jeji manzel dlouho nevydrzel, protoze tahle pasaz me moc nebrala. Ale jinak dobry poctenicko, cetla jsem to zejmena v MHD a mela co delat, aby mi nekdo nekoukal pres rameno:))

Deathrith
23.05.2013 5 z 5

Není jisté zda to skutečně psal Oscar Wilde. Sám překladatel to zmínil v prologu se slovy: "Není jisté, zda je autorem tohoto díla skutečně Oscar Wilde. Jisté však je, že by mu to nevadilo."
Kniha je zajímavá, čtivá a krásně zvrácená.

Hedwik
22.05.2013 3 z 5

Zajimave cteni do mestske hromadne dopravy, zvlast pro ty, kdo vam kouka pres rameno :) Knihu bych nazval klasikou, avsak kvuli tomu, kdo ji napsal, kdyby ji vsak napsal nekdo jiny knihu bych ohodnotil zcela jinak.

Miken008
14.05.2013 3 z 5

Hodně vtipná kniha :D Překladatel se musel hodně bavit, když ji překládal :D :)

*Lucias*
13.05.2013 5 z 5

Vzpomnela jsem si na komentar jedne uzivatelky, ktera cetla 50 odstinu sedi s rukou v kline...co by delala pri tehle knizce?:D

Teru
10.05.2013 3 z 5

Jsem z této knihy tak rozpačitá, že ani pořádně nevím, jak ji ohodnotit. Ne, že by mě snad pohoršovala, to ne, jsem zvyklá na všelijaké úchylárny a úlisnosti, ale ono se na ní krom bohatosti slovní zásoby, co se sexu týče, ani nic moc hodnotit nedá, protože i to obyčejné porno 21. století má více děje. Nicméně, budu knihu brát minimálně jako zajímavou zkušenost v mém literárním životě, protože nějakou podobnou hned tak jen nenajdu. Také mi po celou dobu čtení vrtala hlavou otázka, jakto, že slečna Beatrice či ostatní paničky neotěhotní a proč nakonec umírá na tuberu, i když by ve skutečnosti mnohem příhodnější byl syfilis.

hiresm
10.05.2013 3 z 5

Cože o této knížce se nějak zapomněli zmínit ve škole... :-). NO je to zajímavá kniha, hodně erotiky, žádný příběh, ale i přesto je to čtivé a líbivé.

*Lucias*
03.05.2013 5 z 5

Mala roztomila knizecka, zabavi na par hodin a urcite je stokrat lepsi nez ty priblble odstiny sedi (erotak pro teenagery).

Market = )
27.04.2013 4 z 5

Fakt hrozně vtipný :-D. Je to samozřejmě sprosťárna k pohledání, ale tak hezky napsaná, že jsem se celou dobu usmívala :-)

fons
08.04.2013 3 z 5

Na naší škole to kolovalo (a stále asi koluje) jako knižní fenomén, u kterého se i já vcelku dobře bavil.
A pokud vám odpojí internet - je to vcelku slušná náhrada ;)

kolodze
04.04.2013 2 z 5

Od Wilda mě dostala úplně jiná kniha.Tomuto pornu jsem na chuť nepřišel ale nutno ocenit jeho odvahu napsat a vydat něco takového v jeho době.

hanapaimen
26.03.2013 3 z 5

Skvělá prasečinka! :)

Sisi11
18.03.2013 5 z 5

Erotika, erotika, erotika. Velmi vzrušující a čtivý erotický příběh jisté Lady. Bavil mě a mohu jej zařadit mezi odpočinkové čtení :)

JanaS.
05.03.2013 1 z 5

Řekla bych knižní porno :-)

Alice02
04.03.2013 4 z 5

Epická knížka.. lidi se tam vyžívají v násilí, celý život stráví "v posteli" i když většinou ani ne v ní, na každé stránce jsou detailně popsané polohy.. počet aktérů často přesahuje 3... a navíc to má ještě ,alespoň nějakou malou, pointu. Tuhle knížku si s holkama budem připomínat ještě dlouho, ten machr co to přeložil do češtiny, měl opravdu zajímavý slovník.. :D

polarni.kun
25.02.2013 3 z 5

Moc pěkné porno^^ MImochodem... porna většinou nemají děj. Škoda jen, že se tam potom některé situace pořád opakují a to už byla nuda. Jinak docela zajímavé čtení.

Jill
24.02.2013

Jak se tyhle knihy hodnotí? :D

haWranka
14.02.2013 2 z 5

Tahle knížka se snad ani hodnotit nedá. Sice ji napsal Wilde, ale existují o tom určitě dohady. Navíc jsem se někde dočetla, že ji psal jen na zakázku, protože potřeboval peníze. Inu, kniha zajímavá, znovu už ji číst nemusím.