Labyrint: Smrteľná liečba

Labyrint: Smrteľná liečba
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289075/mid_labyrint-smrtelna-liecba-s6Y-289075.jpg 4 1361 1361

Labyrint série

< 3. díl

Thomas z vlastných skúseností dobre vie, že CHAOS-u nemožno veriť. Predstavitelia organizácie ho však presviedčajú, že klamať už nie je potrebné. Zo skúšok zozbierali všetky potrebné údaje a teraz sa spoliehajú iba na Flekárov s obnovenou pamäťou, že im pomôžu naplniť poslanie. Flekári majú dobrovoľne absolvovať posledný test a dokončiť tak plán, ktorým je vyvinutie lieku na erupciu. CHAOS však netuší, že sa stalo niečo, čo nemohli predvídať nijaké skúšky ani premenné. Thomas si pamätá oveľa viac, než predpokladajú. A vie aj to, že CHAOS-u nemôže veriť ani slovo. S klamstvami je koniec. Lenže pravda je nebezpečnejšia, ako si Thomas vie predstaviť. Prežil Labyrint aj Zhorenisko. Prežije však aj smrteľnú liečbu?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

The Death Cure , 2011

klara5086
28.09.2016 4 z 5

Nevím, jestli jsem s koncem spokojená, nebo ne :C Každopádně doufám, že nepokazí film..

LucyNej
17.09.2016 5 z 5

Byla jsem velice zvědavá, jak série dopadne - nejsem si jistá, zda jsem s koncem spokojená. Ale knížka se mi četla snad ze všech dílů nejlíp :) Už se těším na filmové zpracování.

KateChatt
09.09.2016

SPOILER!! Zvláštní jak jedna osoba, ve mě může vyvolat tak protichůdné pocity (Teresa). V 1. díle patřila mezi moje nejoblíbenější postavy, ve 2. díle jsem ji nesnášela a teď jsem cítila smutek i radost.

Alpasstyle
26.08.2016 4 z 5

Dle mého názoru, je tento díl z celé trilogie nejslabší. Osobně se mi čtení velmi táhlo, nějak mě děj nestrhl jak u prvních dvou dílů. Nemyslím si, že to byl největší propadák, to vůbec ne. Jen mi chvíli přišlo jako by autor už nevěděl co psát, a tak se začal více zabývat i popisem okolo. Ale i přesto mě celou tu dobu zajímalo jak to skončí a nemohla jsem si to nechat ujít. Nejsem zklamaná a těším se až si celou trilogii zase jednou otevřu..

A co víc na ukončení dodat nežli :"Nečekaně,avšak pěkně dovršený závěr"? :-)
Doporučuji.

Pasadenka
15.08.2016 4 z 5

Tak nevím. Poslední díl nebyl až tak špatný a to hlavně díky tomu, že byl jiný, nežli ty dva předchozí. Když se vše nepotácelo jen kolem uzavřeného ekosystému ZLOSINu, ale autor konečně rozevřel dveře do zpustošeného světa zpustošeného, a ukázal nám, co vše skýtá, bylo to, osvěžující, zábavné a místy i napínavé. Leč jako celek je to pořád lehký podprůměr. A nezapomeňte! ZLOSIN je dobrý.

Veronica.Key
22.07.2016 4 z 5

Po přečtení posledního dílu téhle série jsem málem dostala infarkt! :D Více méně mě to uspokojilo a zároveň ne. Spoustu věcí, na které jsem čekala, se tam nedozvíme a navíc se musíme rozloučit s pár postavami.... Ale zase je to z určitého pohledu velmi pěkný závěr.

KachnaN
22.07.2016 5 z 5

Knihu, stejně tak jako celou trilogii, jsem dočetla podruhé. Opět jsem nadšená, příběh je skvělý, ale vzhledem k tomu, že od mého prvního seznámení s touto trilogií uběhl více než rok, mám teď trošku jiný pohled na všemožné věci, co se mi na knížce (knížkách) před tím líbily a nelíbily.

Gi-Gi
19.07.2016 3 z 5

zajímavý konec, popravdě mě nejvíc nadchnul první díl série, ale celkově se to dalo

bookmania
17.07.2016 4 z 5

Podle mě skvělé ukončení celé série. Kniha byla jízda, úplně stejně jako dva předchozí díly.

Jane007
13.07.2016 5 z 5

Opravdu hrozná knížka! S hrůzou jsem otáčela stránky a čekala, co se bude placerům dít. Mráz mi běhal po zádech a já ne a ne přestat číst. Rozhodně doporučuji

0001260
21.06.2016 3 z 5

Jediná kniha z celé trilogie, která mi konečně dávala smysl. První dva díly byly prakticky jen o tom, jak je ZLOSIN vystavoval naprosto nesmyslným a nelogickým testům, které mi i s informacemi z třetího dílu přijdou totálně mimo mísu, a autor se ani nesnažil naznačit proč to všechno... hlavně aby to bylo čtenářsky zajímavé. Tímto dílem si to u mě spravil.

deedulka
07.06.2016 3 z 5

Poslední díl mne již tolik svým dějem nestrhnul. Četla jsem ji nejdéle z celé trilogie. I tak byla kniha docela povedená a odkryla další zákoutí nakaženého světa.

HighReaderOfOz
05.06.2016

První díl - úžasné. Druhý díl - guty. Třetí díl - ... dočítám bez emocí, na posledních stránkách už úplně znuděně. Jediné k čemu tyhle typy knih vedou (Hunger games, Divergence, Labyrint ...) jsou úvahy, že lidstvo k podobným událostem pomalu ale jistě směřuje. Kdyby to skončilo jinak, hlavně ohledně Teresy, tak je i můj komentář možná jiný, ale takhle je to pěkně zfrasený.

Juki-RoseMary
31.05.2016 1 z 5

SPOILER? MOŽNÁ BUDE.
První díl mě naprosto pohltil, druhý byl fajn, ale tenhle... Vůbec mě to nezaujalo, nebavilo a děj už mi nepřišel takový jako v prvních dvou dílech.
Dočetla jsem to jenom protože jsem si chtěla sérii The Maze Runner uzavřít a i když mám v knihovně již všechny díly, obávám se, že ten třetí už neotevřu.
Pro mě velké zklamání, konec mi přišel velmi naivní, čekala jsem velkolepé zakončení a ne takové.
Jedna hvězda, protože to sice bylo nic moc, ale odpad ne. To zas ne.

citronekodvedle
26.05.2016 2 z 5

Prvni díl byl super, u druhého to už ono nebylo a třetí bohužel zklamal také škoda

petra4876
23.05.2016 5 z 5

Nejlepší série, kterou jsem kdy četla. Miluju tyhle 3 knihy. Strašně moc jsem se do toho vžila a moc mě mrzí, že už to končí... Ani se mi nechce začít číst další knihy, protože s těmito knihami jsem byla každý den a prožívala tu akci s nimi (s herci v té knize)... Strašně moc děkuji, že autor tohle vydal a taky jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila:)

tyna4806
23.05.2016 5 z 5

Miluji tuto sérii a tento díl byl velmi zdrcující. V knize pro mě bylo vše, co od takové knihy očekávám. Napětí, strah, trochu vtipu, akce, ale také velké množství smutku a na povrch se dostaly i slzy. Za mě této knize nemůžu udělit jiné než to njlepší hodnocení a velmi mě mrzí, že tohle byl poslední díl tak úžasné knihy. Škoda, že se autor nerozepsal víc, abych mohla mít hodně knih a číst dál a dál jen tuto sérii. Jsem opravdu ráda za den, kdy jsem poprvé narazila na první knihu. Doporučuji si jí celou přečíst.

AAndulka
12.05.2016 4 z 5

Asi nejlepší díl. Žádná sláva, celkově mě tahle knižní série velmi zklamala.

Dindi
11.05.2016 2 z 5

Pro mě to bylo velké zklamání. První díl mě naprosto pohltil. Druhý díl byl taky fajn, i když mě tolik nebavil. Ke čtení třetího dílu jsem se musela vyloženě nutit.

Ann4
09.05.2016 5 z 5

Stálo to za to si to přečíst. Napnutá až do konce.