Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194088/bmid_sama-sebou-194088.jpg 4 256 49

The Inside Out série

Inside out série

2. díl

Sara stále pátra po záhadnej Rebecce, autorke tajomných erotických denníkov, ktoré ju uchvátili, ale i vystrašili. Mučivo túži uspokojiť požiadavky nového šéfa a čoraz väčšmi sa zamotáva do vášnivého zväzku s búrlivým umelcom Chrisom Meritom. Teraz však Sara musí čeliť aj minulosti a tá ju prenasleduje rovnako neúnavne ako Rebeccin rukopis. Zakotví v bezpečnom náručí milovaného muža a prezradí mu svoje najintímnejšie tajomstvá. Jej najstrašnejšie predstavy sa stanú skutočnosťou. Nie je však pocit bezpečia len ilúziou? Možno sa všetko obráti naruby, keď konečne vyjde na povrch pravda o Rebecce... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Being Me , 2014

zuzana4291
08.11.2014 2 z 5

Erotické pasáže jsou relativně v pohodě, ale hlavní hrdinka, i když je dospělá, se ve většině případech chová jako naivní puberťačka, která neví co chce....takže z mého pohledu to nemá hloubku, kterou bych u takového románu čekala

monika4478
31.10.2014 5 z 5

Druhý díl se mi líbil, a moc se těším na pokračování, Chrise Merita miluju :-) .

Nuttelka
03.10.2014 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první, děj i zápletka super, jen jsem nečekala s Rebekou takový konec :-( Občas se některé fráze opakovaly (nejhorší - příslib věcí dalších, atd.), stále sladké oslovení "miláčku" a už se mi nějak začínají všichni "pošramocení" hrdinové zamotávat :-))) ... každopádně opět otevřený konec, takže se těším na další díl, jak to s nimi vlastně dopadne...

JajaAP
25.09.2014 4 z 5

Moc povedené pokračování. Originální námět a tak trošku detektivní zápletka, dodali ději zajímavý a osvěžující spád. Moc se těším na závěrečný díl. :-)

lara25
22.09.2014 2 z 5

Pokračování slabší než 1.díl. Hodnotím detektivní zápletku. Některá místa děje se zbytečně táhnou do několika stran. Mám pocit, že mi příběh nenabízí nic nového. Chvílemi se nudím. Spíše dočtu z povinnosti.

Lucka.79
21.08.2014 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zařadila mezi mé oblíbenější, příběh je svým způsobem originální v té záplavě knih tohoto žánru, okořeněný dávkou tajemna v podobě detektivní zápletky .... nenudila jsem, bavilo mě to, líbilo se mi to. Netřeba dodávat více ... snad jen, že doufám v brzké vydání dalšího dílu

Samira
08.08.2014 5 z 5

Detektivní zápletka mě stále bavila, stejně jako vztah Sary a Chrise. Na začátku se tedy hádali až moc, ale jinak nemám, co bych vytkla. Nebyla sice tak dobrá jako první díl, ale rozhodně splnila moje očekávání a těším se, jak to celé dopadne, už aby vyšla!

drbohlav
22.07.2014 4 z 5

kdyby se autorka zbytečně chvílema tak nezasekávala, nerozepisovala a neopakovala, tak by tahle kniha byla mou nejoblíbenější erotickou sérií. nápad je rozhodně lepší, než u spousty jiných, tolik opěvovaných. má to šmrnc a kromě těch erotických scén je tam alespoň nějaké nebezpečí

mmmisulka.r
17.07.2014 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem se s chutí vrhla na druhý, oceňuji zápletku s deníky, pátrání pokračuje, kde je Rebecca a kde je Ella a kdo jen "Pán"?
Tohle tu knížku koření... Ale jak jsem prvnímu dílu dala plný počet, tak tady už ubírám jednu hvězdu a to proto, že mi vadí, že i přesto, že je tato erotická knížka trochu jiná, než ty ostatní, tak mě mrzí, že se v každé prostě musí hrdinové prát s nějakými svými kostlivci ve skříni. To už je trošku ohraná písnička. Chtělo by to už konečně jiný nápad. Ale to je detail.
Knižka se čte dobře, utíká to, je to napínavé a opravdu chytlavé. Těším se na třetí díl...

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži