Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194088/bmid_sama-sebou-194088.jpg 4 256 49

The Inside Out série

Inside out série

2. díl

Sara stále pátra po záhadnej Rebecce, autorke tajomných erotických denníkov, ktoré ju uchvátili, ale i vystrašili. Mučivo túži uspokojiť požiadavky nového šéfa a čoraz väčšmi sa zamotáva do vášnivého zväzku s búrlivým umelcom Chrisom Meritom. Teraz však Sara musí čeliť aj minulosti a tá ju prenasleduje rovnako neúnavne ako Rebeccin rukopis. Zakotví v bezpečnom náručí milovaného muža a prezradí mu svoje najintímnejšie tajomstvá. Jej najstrašnejšie predstavy sa stanú skutočnosťou. Nie je však pocit bezpečia len ilúziou? Možno sa všetko obráti naruby, keď konečne vyjde na povrch pravda o Rebecce... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Being Me , 2014

Nikyna8
30.01.2018 5 z 5

hezká kniha, je to napínavé a čtivé

alnahu
27.09.2017 2 z 5

Tuto knihu jsem si vypůjčila náhodou nebyla špatná, ale nijak mě neoslovila. Příběh Sary ,která objeví deník Rebeky a jejím fascinovaná ,ráda by s Chrisem prožila to samé. Kniha se opravdu hodně podobá padesáti odstínům. Další díly již číst nebudu.

Týnidlo
12.08.2017 4 z 5

Skvělým, velice čtivým a lehce napínavým dějem si mě autorka opět získala a nalákala mě i na třetí knihu.

Lee7
17.05.2017 3 z 5

Po prvním díle, jsem od druhého nic velkého nečekala. A četlo se to snadno. Rozuzlení napínavého deníku a přidání mnohačetných emocí.. Asi tato série nebude patřit mezi mé nej, ale určitě dočtu všechny. Spisovatelka není špatná...

Nikol18
20.02.2017 1 z 5

Velké zklamaní, po roce a půl jsem se k ní vrátila a přemýšlela, proč jsem ji odložila. Po dvou kapitolách jsem si vzpomněla. Při Fifty Shades jsem se smála nad hloupostí hlavní hrdinky, tady... Hlavní hrdinka mě štvala svým neustálým sebemrskačství a strkanim nosu do věcí, po kterých jí bylo houby. A to jsou ještě dva díly minimálně. Autorka to zbytečně protahuje.

evelýny
08.04.2016 2 z 5

Opravdu erotická romance s rádoby detektivní zápletkou. Několik odstínů šedi v minulosti hrdinů tam také najdete. Kniha mě nudila, zápletky byly hloupé, nepropracované, ale od tohoto druhu literatury jsem ani nic jiného neočekávala. O to více mě překvapil strhující konec, který tuto knihu v mém hodnocení posunul o jeden level výše.
Závěr: třetí díl již nedám :-)

L.B01
05.03.2016 4 z 5

Mě se kniha libila, uz se těším az přečtu treti díl.

SoniaShadow
16.02.2016

Jsem jediná komu připadal Chris v některých scénách jako totální debil? V tomhle románu se mi hodně líbí ta kriminální stránka - hledání Rebeky a různé zjištění, které se potom snaží dát dohromady s lidmi, které potkala... Avou jsem byla docela dost překvapená. Když se to rozuzlilo ohledně té Rebeky, nevím, jestli budu pokračovat... Vím, že budou hledat (nejspíš) Ellu v Paříži, ale jak jsem tak četla anotaci třetího dílu, nevím, jestli by mě to bavilo.

jitka7
17.01.2016 4 z 5

Ještě lepší než první díl. Chris byl naprosto úžasný a Mark mě začal hodně bavit. Zajímalo by mě o něm trochu víc. Zápletku s Avou jsem vůbec nečekala a naprosto mě to překvapilo. Super čtení.

Evule114
10.12.2015 5 z 5

Druhý díl je opravdu velmi dobře napsán. Dokonce i Mark mi začal být sympatický, jen jsem doufala, že Rebecu Sára najde a stanou se z nich kamarádky, ale nestalo se tak. Člověk si stejně domyslí, že to nemůže dopadnout dobře. Ještě jsem zvědavá na vnitřní démony od Chrise, a proto jdu na další díl :-)

Haňulec
08.11.2015 5 z 5

Knihu jsem otevřela hned po prvním dílu a přečetla jsem jí jedním dechem. Nemohla jsem se od knihy vůbec otrhnout :-D. Knihu mohu doporučit :-)

cukrovka
28.09.2015 5 z 5

I druhý díl mě zaujal. Příjemné je prolínání erotiky s detektivní zapletkou. Četla jsem jednim dechem.

Veronika.C
03.09.2015 4 z 5

Moc hezký druhý díl. Moc se mi líbí, že se nejedná jen o erotický román ale že je zde i detektivní zápletka a určitě se těším na pokračování

LadyCotton
01.08.2015 5 z 5

Mě se knížka líbila i přesto, že jsem nečetla první díl.
Tato série je jasným důkazem toho, že 50 Odstínů šlo napsat lépe: peprněji, dějově atraktivněji, zajímavějším stylem a se sympatičtějšími hlavními hrdiny (hlavně hrdinkou).
Jen škoda, že jednotlivé díly (čtvrtý se chystá až na rok 2016) vychází tak dlouho po sobě...
A jediné co mi vadilo, tak bylo velké množství chyb v e-booku a několik vět, které vůbec nedávaly smysl :-(

Laf
05.07.2015 4 z 5

Na knize se mi líbilo, jak se vztah obou hrdinů prolínal s hledáním Rebeky. Přišlo mi to zase trochu jiné než v jiných knihách.

Lucka385
19.06.2015 5 z 5

Tak mám přečtený i druhý díl a rozhodně nemohu říct, že by mě zklamal. Ano, oproti prvnímu dílu se tu omílá v podstatě pořád to stejné. Chci s ním být, nechci s ním být, odpustím mu všechno, narazila jsem na jeho minulost a už s ním být nechci a pak toho lituju. Ale kouzlo této knihy mi to nezkazilo. Je to romantický příběh a to k tomu asi patří. Konec s Rebeccou mě mrzí, pořád jsem doufala, že to s ní dopadne jinak. A ,,sesypání" Marka mě velice překvapilo, k jeho postavě se mi to nehodí a snad ve třetím díle nabere zase síly :-). Přesto že jsem fanoušek spíše jiných žánrů, tento příběh mě oslovil a já jsem velice zvědavá, jak to vlastně dopadne a jaké že je to Chrisovo černé tajemství.

nejpet
08.05.2015 2 z 5

Pro mě zklamání. V prvním díle bylo dost hezkých nápadů (deníky, prostředí galerie, přitažlivý Chris) a ve druhém díle se všechno to dobře rozehrané tak nějak rozplynulo... Navíc to věčné miluji Tě a budu s Tebou navždy/nemůžu s Tebou být, protože... už mi ke konci opravdu vadilo.

gossipavlina
15.04.2015 2 z 5

Pro mě druhý díl dost propadl. Dočetla jsem jen z důvodu, že jsem chtěla vědět co se stalo s Rebeccou. Celkově to bylo takové rozevláté, Sara mě nebavila vůbec. Chris byl o.k.
Nudilo mě ,,praní se s démony z minulosti".
Škoda, na začátku měla série dobře našlápnuto, vypadalo to zajímavěji, než nakonec dopadla. A třetí díl určitě číst nechci..

lucie0942
30.03.2015 5 z 5

Ač mě polovinu knihy šíleně vadila nerozhodnost hlavní hrdinky a její neustálé probírání " co by, kdyby", tak jsem se bavila...děj dobře utíká, detektivní část byla více rozebrána, popisu sexu jsem si taky užila....konec byl nečekaný a na můj vkus dost uspěchaný...každopádně se těším na třetí díl, jak to se Sarou a Chrisem dopadne.

Ulrika
25.11.2014 5 z 5

Druhý díl byl dějově jistě zajímavější a už jsme velmi nedočkavá, co přinese díl 3. a jaké hluboké rány to Chris ukrývá.

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži