Kryšpín Kůstek a prokletí knihovního psa

Kryšpín Kůstek a prokletí knihovního psa https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524567/bmid_kryspin-kustek-a-prokleti-knihovnih-652ec7fa32894.png 4 17 6

Kryšpín Kůstek nerad čte. Opravdu nerad. Když otevře knihu, písmena se promění v mravence a jeho začne bolet hlava. O návštěvy knihovny nestojí, navíc tam mají psa Záložku, kterému smrdí z tlamy. Otec ho však nenechá jen hrát videohry. Kdyby už Kryšpín Kůstek měl něco číst, tak vzrušující knihy. Je však přesvědčený, že takové neexistují. Jenže svérázná knihovnice Sklep-Ula mu ke čtení nabídne právě jednu takovou vzrušující knihu. A ta ho pohltí. Nemůže přestat číst. Za žádnou cenu ale nesmí nahlas přečíst poslední stránku. Nikdy... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Golden Dog

Lauri Luu ja riivattu lukukoira , 2021

lucakuca
včera 5 z 5

Juu to bylo super! Napínavé, lehounce děsivé a přitom i laskavě humorné. Jak vyléčit nečtení. :-)
"" Haf, "stálo tam. A následoval nečekaný zvrat:" Grr. "
Víc takových knih. A ty obrázky jeeee

Vetes-nice
06.03.2024 5 z 5

První knížka, kterou přečetla má dcera sama - čte se stejnou nechutí jako Kryšpín. Hodnotila pěti hvězdami, nemůžu jinak.

Kroana3
21.02.2024 5 z 5

Krásná pohádka o klukovi, který nerad četl, a psovi, který si zase s nadšením nechával předčítat. Je to jen kratičké, tak akorát pro přečtení dítěti. A navíc s krásnými obrázky. Geniální způsob, jak děti navnadit na fantasy horory a strýčka Lovecrafta <3

Ven_D
16.02.2024 5 z 5

Příběh je jednoduchý, přesto poutavý. Kratší odstavce i věty jsou ideálně uzpůsobeny cílové věkové hranici čtenářů. Myslím, že klidně i šesti či sedmiletí si dobrodružstí Kryšpína Kůstka a psa Záložky v knihovně užijí, byť jim ho budou muset přečíst rodiče. Já si u něj skvěle odpočinula, přestože to pro mě svým rozsahem byla v podstatě jednohubka. Jenže rovněž balzám. V jednoduchosti je přece krása! Kompletní hodnocení najdete na webu Knižní díra - odkaz v záložce "Recenze".

666Jitka
07.02.2024 4 z 5

Další tak trochu strašidelný příběh pro děti, který jsem si nejdříve přečetla, než ho předám dál synovcům a neteřím. Jak již bylo řečeno, je to taková jednohubka, která by měla děti postrčit k tomu, aby více četly a méně hrály hry na různých konzolích a počítači. Pro menší děti fajn knížka s pěknými ilustracemi.

Varjohukka
01.02.2024 4 z 5

Lehce strašidelný hororový příběh pro děti od mého oblíbeného finského spisovatele. Četly jsme s dcerou a moc se nám příběh líbil. I ilustrace byly super. Byla to taková jednohubka.

Marko Hautala
finská, 1973