Krvavá lázeň

Krvavá lázeň https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200035/bmid_krvava-lazen-Eui-200035.jpg 4 245 66

Když se Claire Elliotová rozhodla opustit Baltimore, své přátele i zavedenou lékařskou praxi, myslela, že dělá pro sebe a svého syna to nejlepší. Vyměnila velkoměsto za ospalou vesnici na severu v naději, že se jí podaří vyrovnat se s manželovou smrtí. Především ale chtěla vymanit syna z vlivu nevhodných kamarádů, jimiž se po otcově smrti obklopil. Malebné městečko na břehu jezera, ráj turistů, se ale na podzim změní v peklo: teče tu krev, dochází ke rvačkám mezi studenty, smrt na sebe nenechá dlouho čekat. Epicentrem je střední škola, kam chodí syn Noah. Pátrání po příčinách zuřivosti, která nutí vraždit, sblíží doktorku Claire s místním šéfem policie. Ale první vlna násilí ještě není tou poslední...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Bloodstream , 1998

Monulka18
01.02.2016 5 z 5

Příběh mě úplně pohltil, nemohla jsem se dočkat, až zjistím, co se doopravdy děje a jak to dopadne. Prostě příběh jak má být.

wooloong
28.01.2016 4 z 5

Zajímavá kombinace thrilleru, společenského dramatu, sci-fi a červené knihovny. Překlad poněkud pokulhával. Když už nic jiného, překladatelka by se měla vyvarovat alespoň překlepů a pravopisných chyb.

az007
06.11.2015 5 z 5

Trochu odlišná od jejích klasických knih, nicméně stejně skvělá. Není tu silná dvojka detektiv a patolog, ale doktorka a její pátrání po příčině šílených vražd. Hltala jsem ji jedním dechem. Tahle spisovatelka je prostě boží.

mirunda
12.09.2015 5 z 5

Další výborná detektivka od této autorky. Přečetla jsem ji jedním dechem

ŽanKaa
14.08.2015 3 z 5

Kniha z úplne iného "súdka" ako ostatné knihy,ktoré som od Tess prečítala.Nebola zlá,no viac sa mi páčia tie s Maurou.

Lucka385
04.08.2015 3 z 5

Nejslabší kniha od Tess. Její knihy miluju, čtu je velice ráda, ale tahle mě moc nebavila. Některé kapitoly byly dobré a některé kapitoly a odstavce jsem ke konci už přeskakovala. Chtěla jsem jen vědět, co to způsobuje a pak knihu zaklapnout.

jasmína
16.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha, po zhlédnutí asi dvou dílů dle této spisovatelky jsem byla šokovaná, nikdy jsem si tak její knihy jako film nepředstavovala, a tak jsem ráda, že jsem si hezky početla, a na film či seriál už se rozhodně nepodívám.

dreamer123
26.06.2015

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla a v budoucnu si jich rozhodně přečtu další. Příběh byl napínavý a měl i dobře řešený konec.

Mycak
16.02.2015 2 z 5

Její knihy miluju. Jsou čtivé, napínavé, ale tahle mě docela zklamala. Takový příběh o ničem. Umí stokrát lépe.

Kodetka
06.02.2015 5 z 5

Tess je výborná spisovatelka. Její knihy jsou plné napětí a čtou se jedním dechem. Ani tento příběh není výjimkou. Zápletka ve formě nezvladatelnosti a agresivity, přestupující z jednoho adolescenta na druhého v jinak poklidném městečku, určitě zaujme kdekoho. :-)

Dumicek
14.01.2015 5 z 5

Pro mě skvělé čtení. Kniha měla zajímavý děj, zápletku a spád a trochu té romantiky, která odlehčovala to vraždící běsnění. Prostě vše co kniha má mít. Tessinu mám ráda a zatím mě nikdy nezklamala. Na každé její knize si vždy najdu něco co mě zaujme a pak čtu jedním dechem :) Po přečtení této knihy se až bojím jít se v létě vykoupat do rybníka :D Mohu jen doporučit.

Pavlnka
28.12.2014 5 z 5

Super knížka přečtená za jeden den. Nemám ráda zdlouhavé konce, ale tady byl na druhou stranu konce velmi rychlý. To bylo jediné, co mi trochu vadilo.

petka-2007
05.12.2014 5 z 5

Ani tentokrát mě Tess nezklamala. Napínavé, velmi dobře se četlo, kniha mě bavila.

Dousabel
15.10.2014 4 z 5

A mě se to líbilo a moc :) Originální zápletka, sympatičtí hlavní hrdinové (až na ty děcka, ty by dostaly mlatu:o) ) a závěr pěkně napínavý. I když, na mě až moc červené knihovny, ale zase oceňuji to velké množství informací z oboru medicíny nebo biologie, to si 4 hvězdy zaslouží. Jen jsem teda ráda, že už máme podzim, teď by mě na nějaké přírodní koupaliště nedostal nikdo ani heverem :o)))

ovpana
08.10.2014 4 z 5

Další hezká kniha,napínavé až do konce.

šipek
25.08.2014 3 z 5

Tak Tess je má oblíbená autorka,ale tato kniha je asi nejslabší dílo , které jsem od této spisovatelky četl.

evasamankova
21.06.2014 4 z 5

Příjemně napínavý lékařský thriller. Série s Jane a Maurou se mi líbí o malinko více, ale ani tato starší kniha od T. G. rozhodně není k zahození.

Natally
12.06.2014 5 z 5

Kniha byla úžasná, je sice pravda, že zápletka o stoupající agresivitě nebyla úplně zajímavá, ale naprosto mě uchvátil příběh Claire a Lincolna.

katerina8681
21.05.2014 5 z 5

naprosto perfektní

Jančislava
01.03.2014 3 z 5

Mám pocit, že její samostatné knihy ( bez Maury a Jane ), jsou nějak bez šťávy nebo moc zamotané ( krom Zahrady kostí ). Kniha nebyla špatná, bylo tam napětí a pointa vcelku šla, ale nějak mě to moc nebavilo. Takže za mě jen 3 hvězdy a jdu na další :-)

thrillery lékařské thrillery

Tess Gerritsen