Krutý princ ekniha

Vítejte ve světě, kterému vládnou nelítostné víly! Jude bylo sedm, když jí zabili rodiče a unesli i s jejími sestrami na proradný dvůr víl. O deset let později ale netouží po ničem jiném než patřit mezi víly. A to i přes to, že je smrtelná. Většina víl lidmi pohrdá, nejvíce princ Cardan, nejmladší a nejpodlejší syn krále. Aby Jude získala vysněné místo u dvora, musí se princi postavit. Zaplete se však do intrik, a když hrozí, že násilí zničí slavný dvůr, rozhodne se pro pochybné spojenectví, které ji může stát život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403425/big_kruty-princ-j06-403425.jpg 4.11415

Krutý princ / Férska sága 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), CooBoo

The Cruel Prince, 2018

Kniha Krutý princ

Ivushaak

Neurazí, nenadchne.

katee21

Já vlastně nevím, co říct. Na jednu stranu jsem z toho nadšená, na druhou vlastně asi ne…?
Knížka se rozjede až tak od poloviny, kde děj začne šlapat. Do té poloviny jsem si říkala, jestli jsem omylem nesáhla spíš pro knize pro děti. Ale za to asi mohla jména, např. Doubek. Od poloviny ale kniha nabrala temnější spád.
Ke konci knihy, kdy dojde na hlavní zápletku, jsem seděla hoooooodně překvapená, protože jsem to nečekala.

Toto píšu hned po dočtení a momentálně jsem tak nějak někde mezi. Nemám potřebu hned běžet pro druhý díl, ale zároveň hrozně chci vědět co se stane.
Tak doufám, že další díly budou lepší. Ale je to první díl a ty jsou u fantasy sérií často slabší.

Konfu97

Opravdu temný příběh s temnými hrdiny. U většiny příběhu je člověk zvyklý na temnotu v menšině, ale zde tomu tak není. Zde jsem nějaké světlo hledala jen stěží. Příběh rychle ubíhá, má svou originalitu a zakončení příběhu jsem úplně nečekala. Jsem rozhodně zvědavá na další díl.

BarkaS

Nejdřív mě příběh moc nenadchnul. Pak jsem se nemohla ztotožnit s hlavní hrdinkou, pak jsem se ztotožnění vzdala a hned se to četlo lépe. Zajímavé, s nápadem a na rozdíl od některých jiných sérií mě i docela zajímá, co bude dál.

luca321

Ze začátku mi kniha připadala spíše pro děti, ale potom? Potom se to rozjelo a já se do knížky úplně zamilovala. Moc se mi líbí jak je propojený svět víl a svět lidí. Svět víl je úplně podle mých dětských představ plný skřítků a víl, ale zároveň se tam odehrává temný příběh plný vražd a násilí. Jsem zvědavá, co přinese druhý díl.

literarniposuk

Dobře … Na úvod musím přiznat, že téhle knize jsem se mermomocí bránila zuby, nehty. A následně musím uznat, že jsem ji křivdila.
To prostředí vím a detailní popis chytne za srdíčko.
Intriky a královské hry potrápí hlavu.
Milostné zápletky nejspíš zvednou žluč, ale v dobrým. Kniha je mainstream, ano, ale nemá ten obří hype jen tak pro nic, za nic.
Těším se na další díl a zároveň se trochu bojím.

annes

Tak tohle jsem nečekala. Na začátku mi nějak nedocházelo, že hlavní hrdinka opravdu nebude Vivi, pořád jsem čekala, kdy se objeví její pohled na věc, ale nepřišlo to. Paráda! Jude je mnohem lepší než jsem si kdy mohla myslet a celý svět je jaksi povědomý z mých dětských představ o vřesových chaloupkách a kůrových mužíčcích, ale přitom mnohem osobitější a rozhodně dobrodružnější. Nicméně očekávám hate to love scénář, ale pozor, další díly si přečtu i kvůli něčemu jinému než romantice, protože Jude rozehrála vysokou hru, tak se těším, jak jí to půjde dál:-)

Percabethka

Příběh není ničím originální, není nijak extra propracovaný a od začátku je jasné, jak všechno dopadne. Je to ale příjemně napsaná oddechovka, u které člověk nemusí moc přemýšlet a má ji za chvíli přečtenou.