Krkavčí matka?

Krkavčí matka? https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353073/mid_krkavci-matka-F9S-353073.png 3 90 30

„Takhle blbej název? To je marketingová sebevražda,“ řekl kdysi začínající blogerce Veronice Hurdové její kamarád marketér. Jeho prognózy se nenaplnily. Blog Krkavčí matka se za tři roky stal nejčtenějším českým blogem o mateřství. Je ale Veronika skutečně krkavčí matka? Nebo je to další z vtípků téhle držkaté holky? Své tři děti vede laskavě a s respektem, zároveň si ale pozorně všímá všech těch komických situací, které s sebou mateřství každý den přináší. Její myšlenky dnes inspirují a baví desetitisíce čtenářů. V roce 2016 získala Křišťálovou lupu v kategorii One (woman) show. Výběr toho nejlepšího držíte právě v rukou. Aniž by v tom byl záměr, jdu celý život mimo hlavní proud. Na rozdíl od svého patnáctiletého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marján a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog a FB Krkavčí matka. Miluju les, nohy v teple a svého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.... celý text

lagina
27.06.2018 3 z 5

Po tom, co jsem přečetla "Moje milá smrti" jsem byla trochu zklamaná... Oceňuji pohádky nakonec :-) Některé názory mi přijdou přiliš ostré, přiliš mladistvé nebo nevím, možná fakt psané ve smyslu "uvidí to jen máma", tak ji to musím vysvětlit, proč to tak mám...

jengibre
22.05.2018 3 z 5

Skvělá knížka o alternativním způsobu výchovy dětí, která ukazuje, že nemusíme dělat vše, tak jak to máme okoukané a držet se zkostnatělých názorů starších generací. S mnoha prvky souhlasím a myslím, že k nim budu v budoucnu směřovat. Doporučuji k přečtení jak ženám, které již jsou matkami, tak i těm, které zatím nejsou.

Katulik86
18.04.2018 3 z 5

Dve hodinky cisteho casu...

Faith
20.03.2018 4 z 5

Super kniha! Velmi vtipná, pozitivní a povzbuzující, když je člověk z toho mateřství trochu unavený:-))) (Člověk-matka:-D) 5 hvězdiček nemá jen proto, že se mi zdála příliš krátká :-DDD

Hecuba
19.03.2018 3 z 5

Zábavná kniha, některé výchovné praktiky "krkavčí matky" bych si přála též nastolit... aneb inspirativní žena.

Vyloženě se mi nelíbily ilustrace.

Andrushka
10.02.2018 4 z 5

Ja jeste nejsem mama a asi dlouho nebudu, presto jsem mela potrebu si knihu precist. Ani nevim, proc. Za me super koncipovana kniha pro mamy...nejsou ta dlouhe pasaze, ktere by se nutne musely menit v nudne, uz jen od pohledu. Bylo to svizne, jasne a materske. Za me super.

kristeen
08.02.2018 3 z 5

Přistupovala jsem ke knížce s tím, že nemusím se vším souhlasit, ale můžu si to přečíst. A asi i v tom smyslu to pro mě celé vyznělo. Je spousta rad, kterými se můžete nechat inspirovat...a se spoustou z nich by se dalo polemizovat. A tak to má být. Výchova dětí nikdy nemůže být jen černobílá - správná, anebo špatná. A skrze ni se dozvídáme nejvíc hlavně sami o sobě.

petrak
27.01.2018 2 z 5

Knížka se čte dobře, je to pohodové odpočinkove čtení.

krevetka79
19.12.2017

Skvělá knížka pro matky i nematky. :-)

amenufus
07.11.2017 4 z 5

Jsem nastávající maminkou a něco takovéhoto jsem si opravdu potřebovala nutně přečíst :-)
Líbí se mi autorčin přístup, kdy se snaží nejen vychovat děti, ale zároveň si u toho zachovat zdravý rozum. Knížka se mi moc líbila a jsem přesvědčena, že v následujících letech se k ní budu čas od času ještě ráda vracet.

blogy

2020  91%Agnes a Zakázaná hora