Věž zkázy

Věž zkázy https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213955/mid_vez-zkazy-213955.jpg 4 235 23

Křišťály moci série

Ochráncem dalšího Křišťálu moci je poslední Pán ohně! Neilin od něho potřebuje křišťál získat. Proto se společně se svými přáteli vydává do nebezpečí Nar´doxu přímo do spárů Isgraëla, který touží po její smrti. Drak je ale otrokem zlé vůle a dobrovolně křišťál nevydá. Jak se s tím Neilin vypořádá?

Eryl
15.09.2012 4 z 5

Tento díl se velice povedl, hlavně zavěrečná bitva mě příjemně překvapila. I když konec nabral trochu negativní spád, určitě stojí za to si přečíst.

Megii
07.04.2012 5 z 5

LilianKate:
Prostě předpokládají. Přečetli jsi první dva díly, tak vědí, jak Míša Burdová píše. Taky jsem dopředu věděla, že se mi tahle knížka bude líbit a vůbec jsem se nespletla.

Jinak opět mě třetí díl naprosto uchvátil a nemůžu se dočkat, až si přečtu čtvrtý díl.

SPOILER:
Jediný problém jsem měla s Awrixelovou smrtí. Kvůli tomu se mi nechtělo číst dál a taky jsem knížku na dlouho odložila. Přesto jsem se odhodlala číst dál a poslední část knihy mi vrátila naději, ale doufám, že Awrixel nezapomněl, jak moc Neilin miloval a že se obrátil proti Isgraelovi.

LilianKate
05.09.2011

Četla jsem první dva díly a na tenhle už se těším.Jenom by mě zajímalo jak ty co uz hodnotili můžou vědet jaká ta knížka bude :)