Krištáľová lebka

Krištáľová lebka https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144120/bmid_kristalova-lebka-Bdi-144120.jpg 3 31 3

Dej tohto dobrodružného trileru je zasadený do dvoch časovo vzdialených období. Začína sa súčasným príbehom dvoch mladých manželov, Stelly a Kita, ktorí objavia v hĺbke zabudnutej jaskyne v Anglicku krištáľovú lebku a pritom jeden z nich takmer príde o život. Pretože už vedia niečo o jej cene a poslaní, uvedomia si, že sa dostali do veľkého nebezpečenstva. Musia však pátrať po tajomstve lebky, pretože v hre je oveľa viac než ich životy…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Slovart (SK)

The Crystal Skull , 2008

Sabina335
06.04.2020 4 z 5

Kniha s tématem "konce světa". Tento styl knížek není pro každého, každopádně mě se kniha líbila a myslím, že bych po ní v budoucnu klidně sáhla znovu.

nycol
23.07.2017 4 z 5

Skvele tema, jen misty lehce rozvlacnele, za to ta jedna hvezda dolu.

Yorika
26.07.2014 2 z 5

Autorka využila mayského proroctví o konci světa, které ještě nedávno vyvolávalo vlnu hysterie a napsala román, jehož zápletka se zabývá právě tímto tématem.Ač měl být příběh zřejmě napínavý, výsledkem je spíše pravý opak.Mé staré kšandy byly napjatější než já, při čtení tohoto příběhu.Nesympatické postavy, fádní děj....Ke knize se už vracet nebudu.