Vendeta ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat – a varovných znamení si nevšímá. Proč má Nicoli pořád odřené klouby na rukou? Proč s sebou všude nosí vystřelovací nůž s vyřezávanou rukojetí? A proč jí jeho arogantní a nesnesitelný bratr Luca nechce dovolit, aby se s ním vídala? Brzy začnou tajemství rodiny vycházet na světlo a Sofie tak nedobrovolně odhalí i palčivou pravdu o vlastní rodině. Náhle se ocitá ve válce dvou dynastií a brzy si bude muset vybrat, zda dá přednost loajalitě, nebo lásce. A až se tak stane, nic nebude jako dřív – protože v tomhle temném světě je čest to jediné, co stojí mezi životem a smrtí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350831/vendeta-7o3-350831.png 4.1438
Série

Krev za krev 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno (ekniha), Baronet
Orig. název

Vendetta, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (102)

Kniha Vendeta

Přidat komentář
Miška935
10. března

Me de tato kniha moc líbila, nedokázala jsem přestat číst a dost me bavila.

anna7852
12. února

takové nemastné neslané,je to asi pro velmi nižší věkovou hranici :-)
Mě to nic nedalo a nevím zda se chci pouštět do pokračování abych měla sérii dočtenou :(


Alnima
08. února

Knížka se mi celkem líbila, ale je spíše opravdu pro mladší čtenářky.

Calwen89
04. února

Mafiánské prostředí bylo vítanou změnou. Hlavní postavy jsou sympatické, děj je čtivý, celkem předvídatelný stejně jako milostná dějová linka. Nicméně jako oddechovku jsem si to opravdu užila, nebýt té naprosto příšerné obálky hodnocení by bylo jistě vyšší.

Witness
31. ledna

(+ SPOILER) Super začátek serie. Ze začátku se to trochu táhlo, čekal jsem spíš, že bude taky z Mafiánské rodiny, tohle je lepší.. Oblíbil jsem si spíš Lucu než Nica... uvidíme jak to dopadne

Adriana21
23. ledna

Tak jo, tahle knížka se mi fakt líbila. Okamžitě jsem se začetla. Bratři Falcone jsou prostě parádní. Nico se mi od začátku zamlouval, ale postupně už jsem z něj začala mít smíšené pocity. Zato Luca, při prvním setkání se Sof jsem si říkala, že se chová jako idiot, ale uculovala jsem se u toho. Sakra Lucu jsem si vlastně zamilovala hned od začátku. Co se týče ostatních tří bratrů, škoda, že tam pro ně nebylo více prostoru.

adela_02
13. ledna

Kniha mě vážně dostala! Super postavy a děj :). Hned jsem si musela přečíst další díl. Knihu jsem četla několikrát a vím, že se k ní ještě vrátím. Můžu jen doporučit.

Emma046
08.10.2020

(+ SPOILER) Začátek trošku nudnější,ale pokračování bylo super.Vtahlo mě do děje.A musela jsem přečíst další dva díly.Pro mě podařená trilogie.Az mi bylo líto že už to skončilo.Za mě moc pěkné čtení.

1

Doporučujeme

Jane utíká
Jane utíká