Kreativní zápisník

Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352978/kreativni-zapisnik-jVx-352978.jpg 4.718
Hobby, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, U Veverky

Kniha Kreativní zápisník

MMacicekk
20.06.2018

Píšete rádi? Tvoříte rádi? Malujete rádi? Tak přesně pro vás je tento roztomilý zápisník uvnitř s krásnými ilustracemi určen. Pokud máte kreativní duši, rádi objevujete a zkoušíte nové věci, tento zápisník by vám neměl chybět. Skvělá záležitost pro kreativní a tvořivé lidi.

bookcase
20.05.2018

Jestli vás baví čeština, hrajete si rádi se slovíčky, nebojíte se přemýšlet, kreativní zápisník se vám bude líbit. Mě neskutečně bavil, inspiroval a podněcoval moji fantazii. Můžete se vyřádit dle libosti, psát, kreslit, čmárat, je to prostě na vás.

PavlínaAlžběta
22.12.2017

Jak jen toto dílko nazvat od Reného nazvat? Pecka! Knížku nebo spíš zápisník, či kreativní blok, jsem si musela pořídit po zveřejnění krátké ukázky na nějakém kanále Booktubera. Velmi ráda píši povídky, eseje, ale i krátké romány různých žánrů, které dávám číst rodině, známým, kolegům apod. Geniální nápad, jak inspirovat, či probudit v sobě kreativitu, která jistě dřímá v každém z nás. Já si zápisník zamilovala a začala s ním pracovat hned, ovšem šetřím si ho, takže nakukuji postupně. René Nekuda má talent, je vidět, že on sám je obrovský kreativec, který umí a ví jak psát, jak se kreativně vyblbnout a naučit se použít nápady a využít je. Chválím grafické provedení a hlavně samotný nápad stvořit originální pomůcku.DOPORUČUJI

mmmisulka.r
30.11.2017

Hodně originální a užitečné!
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Eorin
30.08.2017

Úžasné, geniální, předně pro ty, kteří se zabývají tvůrčím psaním a chtějí se zdokonalit, či prostě procvičit mozkové závity.
Kreativitě zdar a panu Nekudovi zvlášť, děkuji.

tvůrčí psaní

René Nekuda