Královský dar

Královský dar https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3119/bmid_kralovsky-dar-CZd-3119.jpg 4 322 322

Královští vyzvědači série

1816 Anglie. Manželství Nathana, markýze ze St. Jamesu, a Sary Winchesterové bylo vynuceno vůlí krále a jeho snahou usmířit tímto svazkem oba již dlouho znepřátelené rody. Nevěsta měla při svatbě čtyři roky, ženich čtrnáct… Po čtrnácti letech však už Sara nechce být loutkou v rukách svého otce: rozhodne se obrátit se na svého právoplatného manžela a s jeho pomocí uniknout tísnivému vlivu své rodiny. Na markýzově lodi pak teprve začíná poznávat muže, kterému byla před lety zaslíbena. Začíná se cítit v bezpečí, těší se z manželovy ochrany i lásky. Brzy však do Sařiných šťastných dní proniknou stíny temné minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

The Gift , 1991

havrmoni
14.03.2016 3 z 5

Byl nejvyšší čas,aby si její manžel uvědomil jaké štěstí ho potkalo,že se oženil právě s ní. Tu větu jsem nesnášela a víc jak polovinu knihy jsem chtěla hl.hrdinku uškrtit.Ona měla opravdu hlavu v oblacích,jak byla naivní a hloupoučká a ubrečená a v té své hlouposti každou chvíly něco provedla. Poslední čtvrtina už byla v pohodě i se Sárou :). Na příběh Nathana jsem se těšila,ale bohužel prvním dvoum se nevyrovnal.

cukrovka
28.11.2015 5 z 5

Opět velmi pěkná kniha od této autorky. Hlavní hrdinka má talent na to způsobit několik nechtěných katastrof. Je vtipně napsaná, dost jsem se u ní bavila.

jarkaska
07.09.2015 5 z 5

Pěkná kniha, dobře se četla, jako zatím každá od této autorky. Doporučuji.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Ze začátku nic moc, ale jakmile se hrdinové setkají a začne se rozvíjet děj, začnete se smát, bavit se a nakonec budete jásat nad koncem.

luci2
15.07.2015 5 z 5

Krásná kniha. Moc se mi libila. Příběh me strhnul, pobavil, dojal a mel vse co by takový příběh mit. Proto mužu jen vřele doporucit.

Kamiliana
15.09.2014 4 z 5

Dva znepřátelené rody, tajné soužití, on o hodně starší než ona. Aneb Romeo a Julie o pár set let později :-) Vtipně a svižně napsáno. Výstižně zachycené názorové neshody... jak jednu a tu samou věc vidí muž a jak žen. Krásné... ze života :-)

Dannielle
26.05.2014 3 z 5

Líbila se mi . Mám ráda historickou romantiku. Pěkné oddychové čtení.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Líbila se. Doporučuji.

avad
14.12.2013 3 z 5

První půlka knihy nic moc, až druhá půlka knihy, kdy se Sára a Nathan vrátí zpět do Londýna z cesty do Karibiku mě docela zaujala a pobavila.

Kamiliana
02.12.2013 4 z 5

Napsáno velice svižně a vtipně, místy jsem se opravdu dobře bavila. Fascinovalo mě rozdílné vnímání jedné a téže věci od muže a ženy. Psáno životem, hahaha.

gabca007
28.07.2013 4 z 5

Asi nejvtipnější kniha od JG. Dokonce mi přišlo že děj šel tak nějak mimo. Ale kdo se chce pobavit tak určitě doporučení.

Andulienka
25.05.2013 5 z 5

krásna, romantická, zábavná....čo viac dodať. Ai len to, že ODPORÚČAM :)

lela25
05.05.2013 4 z 5

Dobrá kniha,pěkně se čte napínavá i jsem se u ní smála.

kika 13
23.01.2013 3 z 5

Pěkný román,který má děj a dobře to dopadne.

Evaevelína
18.08.2012 5 z 5

pěkná kniha,čtivá...já mám ráda historické knihy od Garwood.

maryzka
21.04.2012 2 z 5

Je to dobrá kniha jakž takž psaná v stylu Romeo a Julie akorát tam se nesnáší rodiče a děti jsou přiliš malé aby to chapali i když chlapec je dospělejší. Taky je zde bláznivý král, který si myslí, že touto svatbou usmíří rodiny no je to jedno boje pokračuji Tato kniha je pokračováním dalších dvou knih takže s tam setkají i další známe osoby. ovšem někdy člověk musí dat pozor, která postava je z kterýho románu.

romance historické romance

Julie Garwood