Kontroverzní princezna

Být členkou královské rodiny je pro někoho splněný sen. Život moderní princezny Adeline má ovšem do pohádky poměrně daleko. Odmalička ji pronásledují novináři, veřejnost hlídá každý její pohyb i slovo a ona už má zavedených konvencí plné zuby. Bouří se a odmítá se provdat za muže, kterého nemiluje. Navzdory odhodlání zachovat si svobodnou vůli a žít jako normální člověk však cítí, jak ji zlatá klec královského paláce pomalu dusí… Plamen vášně v ní rozhoří až milostný poměr s Joshem Jamesonem, jedním z nejatraktivnějších herců Hollywoodu – s ním se Adeline cítí živá jako nikdy předtím. Půjde jen o další skandální románek, nebo má vztah krásné princezny a sexy filmové hvězdy naději na „něco víc“? A bude s ním souhlasit král? Adeline se zamiluje, zároveň ale ví, že poradci jejího otce udělají vše pro to, aby její lásku zničili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431547/big_kralovska-laska-kontroverzni-prince-fht-431547.jpg 4110

Královská láska 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Controversial Princess, 2018

Kniha Kontroverzní princezna

tittanie
18.09.2021

Na knihu jsem čekala rok a půl než jsem ji našla v knihovně. A mám rozporuplné pocity.
Scény se sexem mě strašně štvaly. Kniha byla docela předvídatelná. Ale četla se dobře. Jenom si myslím, že tyhle knihy by neměly mít víc jak 300 stran.
Každopádně díky tomu, co se stalo na konci, jsem zvědavá na další díl.

Dela90
30.08.2021

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila, zaujala mě její anotace. Asi polovina knížky byla úžasná. Jeho veličenstvo král mě neskutečně štval. A na Joshovi mi prostě něco nesedělo. Adeline byla taková ta správná rebelka byť v královské rodině. Ale poslednich asi 80 stran mě dostalo úplně na kolena. Do háje! To byl jeden zvrat za druhým a jako ten konec? Bože, jsem v šoku. A moc prosím, aby u nás vyšel i další díl, protože já si ho rozhodně chci přečíst.

terri9038
14.08.2021

Bylo to skvělé. Jsem ráda že nakl. plánuje vydání druhého dílu na leden 2022. Konečně

LilluLong
26.05.2021

Pri tejto knihe staci ako recenzia jedno slovo “ Prečítajte “ , u mna zabodovala 5*

LadyElisa
30.04.2021

Jodi opět dokázala, že je královnou současné literatury pro ženy, její knihy přímo hltám a i tuto knížku jsem si nesmírně užila. Princezna rebelka - Adeline a neodolatelný král Hollywoodu Josh - je to pohádka pro velké holky, ale mě se moc a moc líbila. Ten konec byl tedy dosti akční. Snad se nad námi nakladatelství XYZ smiluje a vydá druhý díl, protože ho nutně potřebuji! :)

Fallon443
26.04.2021

Kniha je za mě skvělá a určitě doporučuji. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu, protože ten konec... Jak jsem ji dočetla byla jsem hrozně naštvaná.
Možná bude spoiler!
Joshe jsem si moc zamilovala, ale měla jsem radši ty romantické chvilky mezi ním a Adeline, než ty drsné..
Ale modlím se za to, aby vyšel druhý díl, protože mě kniha bavila a styl psaní autorky mi vyhovuje.

katerina3329
11.04.2021

DOPORUČUJI

LenRan
08.04.2021

Tuto knihu jsem dost dlouho odkládala, moc se mi do ní nechtělo, o to větší překvapení bylo, že jsem se u čtení dobře bavila. Líbilo se mi, jak si totálně propadli navzájem všemu navzdory. Zajímalo by mě, jestli se autorka inspirovala skutečným princem a americkou herečkou a jen to obrátila :)))
Předpokládám, že víc jak po roce od vydání se už druhého dílu nedočkáme, což teda beru jako podraz na čtenáře.