Karel IV. - únos v Paříži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bářino první a nejprodávanější dobrodružství v novém vydání! Když Bára na půdě domu, kam se s rodiči přestěhovali, našla starý atlas, vůbec netušila, jaké skrývá tajemství. S jeho pomocí se dostala na francouzský královský hrad ve 14. století, seznámila se s výrostkem, z nějž se vyklubal budoucí císař Karel IV., a dokonce se zapletla do únosu s velmi překvapivým rozuzlením. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315806/karel-iv-unos-v-parizi-1dA-315806.jpg 4.637
Série

Kouzelný atlas Putování časem / Dobrodružné výpravy do minulosti 1.

Žánr
Literatura naučná, Pro děti a mládež
Vydáno, Bambook
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Karel IV. - únos v Paříži

Přidat komentář
cibulka 8
31. května

Prima příběh pro starší děti. Děvčata tam najdou romantiku a kluky zase bude zajímat rytířské klání. Navíc se toho i hodně dozví a naučí. Moc se mi líbí nápad s kouzelným atlasem,díky kterému může Bára cestovat časem. Prostě super dobrodružství.

stelloušek
22. února

Líbilo se mi, že tam byly dějiny, protože je mám ráda.


Halt468
06. února

Super.

š.m.i.k
10.12.2019

Moc hezky podaný střípek české historie. Velmi dobře se četlo a děti to bavilo. Zaujme i dospěláka, i když je to "pohádka" ;)

Vickie
04.03.2019

Úžasná knížka o historii. Doporučila kamarádka a stálo to za to!

TheMelorry
11.01.2019

Vážně čtivě a zajímavě napsaná kniha. I přesto, že nejsem cílová skupina kniha se mi líbila. Pro děti je v ní mnoho historických událostí, které jsou ale předávány velmi příjemnou, zábavnou formou. Dle mého se jedná o velmi povedený příběh, který si klidně můžou přečíst i dospělí.

blackhorse
11.11.2017

Válková je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doporučujeme

Hanin kufřík
Hanin kufřík