Karel IV. - únos v Paříži

Bářino první a nejprodávanější dobrodružství v novém vydání! Když Bára na půdě domu, kam se s rodiči přestěhovali, našla starý atlas, vůbec netušila, jaké skrývá tajemství. S jeho pomocí se dostala na francouzský královský hrad ve 14. století, seznámila se s výrostkem, z nějž se vyklubal budoucí císař Karel IV., a dokonce se zapletla do únosu s velmi překvapivým rozuzlením. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315806/karel-iv-unos-v-parizi-1dA-315806.jpg 4.637

Kouzelný atlas Putování časem / Dobrodružné výpravy do minulosti 1.

Literatura naučná, Pro děti a mládež
Vydáno, Bambook

Kniha Karel IV. - únos v Paříži

cibulka 8

Prima příběh pro starší děti. Děvčata tam najdou romantiku a kluky zase bude zajímat rytířské klání. Navíc se toho i hodně dozví a naučí. Moc se mi líbí nápad s kouzelným atlasem,díky kterému může Bára cestovat časem. Prostě super dobrodružství.

stelloušek

Líbilo se mi, že tam byly dějiny, protože je mám ráda.

Halt468

Super.

š.m.i.k
10.12.2019

Moc hezky podaný střípek české historie. Velmi dobře se četlo a děti to bavilo. Zaujme i dospěláka, i když je to "pohádka" ;)

Vickie
04.03.2019

Úžasná knížka o historii. Doporučila kamarádka a stálo to za to!

TheMelorry
11.01.2019

Vážně čtivě a zajímavě napsaná kniha. I přesto, že nejsem cílová skupina kniha se mi líbila. Pro děti je v ní mnoho historických událostí, které jsou ale předávány velmi příjemnou, zábavnou formou. Dle mého se jedná o velmi povedený příběh, který si klidně můžou přečíst i dospělí.

blackhorse
11.11.2017