Konec výmluvám!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak změnit dlouhodobé a sebezničující myšlenkové stereotypy. Na stránkách této průkopnické knihy Konec výmluvám! autor odhaluje, jak změnit škodlivé myšlenkové stereotypy, které vám brání dosáhnout v životě úspěchu, štěstí a zdraví. I když možná víte, co si máte myslet, skutečná změna těch myšlenkových stereotypů, které máte již od dětství, může být poněkud náročná. Jsem příliš starý nebo příliš mladý... Jsem příliš zaneprázdněný a unavený... Nemůžu si dovolit věci, které skutečně chci... Bylo by pro mě příliš obtížné dělat věci jinak... Vždycky jsem to dělal takto... Možná všechny tyto myšlenky vypadají pravdivě, ale ve skutečnosti jsou to jen VÝMLUVY. Pokud se zbavíte potřeby vysvětlovat vaše nedostatky nebo neúspěchy, probudíte se do života vašich snů! ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57258/konec-vymluvam-57258.jpg 3.77
Žánr:
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Anag
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Konec výmluvám!

Přidat komentář
Ronny
04.08.2017

Přesto že většinu knih tohoto autora hodnotím vysoce, zrovna tato kniha mne nezaujala. Mám ji doma, ale nedočetla jsem ji. Škoda.

worka
20.08.2013

Kniha mě bohužel moc neoslovila. Po 100 stránkách jsem hodně váhal, jestli ji mám dočíst. Některé myšlenky dobré (proto nakonec dávám 40%), ale pro mě dost utopené v nečitelném balastu. Kniha prodchnutá "zákonem přitažlivosti".
Str. 94: "Jsem přesvědčen o tom, že vesmír vám nejen pošle, ale musí poslat, co si přejete."

Autor a jeho další knihy

Wayne W. Dyer

Wayne W. Dyer
americká, 1940 - 2015

všechny knihy autora

Kniha Konec výmluvám! je:

v Právě čtených2x
v Přečtených11x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce8x
v Chystám se číst16x
v Chci si koupit1x