Vzpomínky na nebe

Autoři Wayne Dyer a Dee Garnes často mluví o skutečnosti, že ti, kteří ví o Bohu nejvíce, jsou právě těmi, kteří ještě nedávno byli v jeho náručí: naše miminka a batolata. Děti z celého světa v této knize vypráví o svých rozhovorech s Bohem, o zesnulých členech rodiny, které poznaly v duchovní říši, podávají svědectví, že si sami spolu vybíraly své rodiče i okamžik, kdy přijdou na zem. Výmluvně a trefně popisují druh Boží lásky, která existuje za tímto fyzickým světem. Tato fascinující kniha nás všechny vyzývá, nikoli pouze rodiče, abychom začali aktivněji komunikovat s novými návštěvníky naší planety a poznali, že naše pozemská zkušenost má mnohem větší možnosti než jsou ty, které vnímáme skrze našich pět smyslů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296059/vzpominky-na-nebe-WQ9-296059.jpg 3.713
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Pragma

Kniha Vzpomínky na nebe

Veeria

Zajímavá kniha! Koho zajímají otázky mezi nebem a zemí, určitě doporučuji k přečtení. Knížka je členěna na jednotlivé kapitoly, každá kapitola tématicky sdružuje příběhy dětí a jejich rodičů. Inspirující.

Bauriska
19.11.2019

Kniha byla zajímavá. Věřím na reinkarnaci, na nebe i na anděly. Věřím i, že děti jsou k těmto věcem mnohem citlivější. Přesto mi to moc nesedlo. Kniha je rozdělena do osmi kapitol. A v každé kapitole se příběhy opakují pořád dokola. Docela se mi líbily příběhy andělské a o neviditelných přátelích. Co mi naopak nesedlo vůbec, bylo povídání o Bohu. Což jsou dvě třetiny knihy.

Čekala jsem od knihy tajemno, nebe, anděly, filosofii.. Ale existující Bůh jako jasné světlo, to pro mě není.

popelka595
17.02.2018

Děti toho vědí mnohem víc, než si většina rodičů myslí.
I když se v knize spoustu věcí mockrát opakuje, přečtení stálo za to.

imy.angel
12.06.2017

Inspirující. Zajímavé čtení. Rozhodně doporučuji přečíst!

Čtyři dohody

Wayne W. Dyer
americká, 1940 - 2015
Dee Garnes
americká

Kniha Vzpomínky na nebe je v

Právě čtených3x