Splněná přání ekniha

Absolutní novinka světoznámého autora Dr. Wayna W. Dyera, která vyšla letos v USA a okamžitě se stala bestsellerem. Kniha Splněná přání se věnuje zdokonalení vašich schopností uskutečňovat svá přání, sny a životní plány. Naučí vás objevovat a využívat potenciál, sílu, kterou máte v sobě a vytvořit si tak život, v němž se naplňuje to, co si přejete. Dr. Dyer odhaluje v knize speciální techniku, jak můžete využít vaši představivost a podvědomí a jak trénovat svoji představivost zcela novým způsobem. Vaše přání - všechna vaše přání - se opravdu mohou splnit. Pokud budete využívat svoji představivost, praktikovat vysvětlené techniky a nenecháte okolní svět, aby vás vyrušoval při realizaci vašeho záměru... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155606/splnena-prani-155606.jpg 4.613

Kniha Splněná přání

Aaron Lewis

Moc krásná kniha. Jak tam vyprávěl nějaké příběhy, až jsem u toho brečela, ale to se mi teď stává často. Co mi utkvělo, že nikdy nemáš usínat neklidná a se starostmi (snažím se) a vždy poděkovat před spaním a po probuzení (čemukoliv, třeba posteli atd.) (snažím se:). Škoda, že se nedokážu někdy víc vcítit do svého přání (jako kdybych mu už prostě nevěřila). Schválně dneska to zkusím.

mariva
12.03.2019

O autorovi se zmiňovala autorka jedné z knih, kterou jsem nedávno četla, a proto jsem po knize sáhla. Většina myšlenek je velmi dobře a srozumitelně popsána, připadá mi, že ho následně mnozí ve svých knihách v podstatě kopírují.

šlendrián
20.03.2017

Dobrá motivace ale dost se tam určité věci stále opakují, mám radši jeho ostatní knihy.