Pěšec

Pěšec https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491691/bmid_pesec-EBJ-491691.png 4 433 98

Koncovka série

Bezcitný miliardář odhodlaný dosáhnout své pomsty. Žena, která může ztratit víc než jen své panenství. A smyslná hra, která je oba zlomí. Gabriel Miller ji vyhraje v aukci a má třicet dní na to, aby si s jejím tělem dělal, co chce. Ona nemá jinou volbu, než se poddat jeho vůli, přestože ví, že je to muž, který zničil jejího otce, a který v první řadě může za to, že se musí prodávat v aukci jako dobytek. Zachrání ji bývalý snoubenec? Přijede pro ni jako rytíř na bílém koni? Nebo dobrý rodinný přítel, kterého vždycky považovala za hodného strýčka, ale který v ní vidí smyslnou ženu a nabídne jí manželství? Nebo se stane nějaký zázrak a její uchvatitel se nad ní smiluje a nechá ji jít? To sotva, protože ona je všechno, po čem kdy toužil. Může si užít každičký kousíček jí, ale nesmí se do ní zamilovat. Bez ohledu na to, jak sladce se mu poddává. Jenomže jeho předsevzetí velice záhy bere za své. Poznámka autorky: Pěšec a Rytíř jsou exkluzivní duo zahrnující dvě z nejprodávanějších knih podle USA Today v rámci do běla rozžhavené série Endgame.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Pawn , 2016

NikolaSkop
25.10.2022 4 z 5

Mě se kniha líbila! Jsem zvědavá jak bude pokračovat. :)

Bryel
15.10.2022 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Poměrně čtivá jednohubka. Škoda zbytečného natahování a tak rychlého závěru. Hlavní hrdinka je jako z jiného světa, zato Gabriel super zajímavá postava.

lenka8617
11.10.2022 2 z 5

Na tak propagovanou knihu to tedy nebylo nic moc. Připomínalo mi to Nemilosrdneho krále a Cizí dluh. Půlka knihy se dost vlekla. Nevím, co na tom všichni tolik vychvalují... Rozhodně jsem četla lepší erotické romány. Až nekkdy někde nárazim na druhý díl, tak si ho asi přečtu, ale peníze za nákup knihy rozhodně dávat nebudu. Na to je jich škoda...

knihomolkaJani
07.10.2022 5 z 5

Tak tohle byl úžasný příběh. Zamilovala jsem si každičkou stránku! Má to děj, je to čtivé, najdete zde super postavy a je to okořeněné erotikou.

Annyshga
27.09.2022 2 z 5

Dobře napsaných erotických románu je málo, tento k nim ale bohužel nepatří. Opět jdu zase proti davu . Pěšec, hodně propagovaná a vychvalovaná kniha, která na mě před nějakým časem na IG vyskakovala opravdu všude. Pro mě však hodně jednoduchý, předvídatelný příběh s né moc velkou originalitou. Po celou dobu čtení jsem si nemohla pomoct a nacházela hodně podobné znaky jako má kniha Cizí dluh. Naivita hlavní hrdinky byla do očí bijící a mě neskutečně rozčilovala. Při některých jejích frázích jsem si říkala jestli to myslí opravdu vážně...Gabriel, velký zaporák s totožnými rysy jako mají všichni typičtí hrdinové z erotických knih. Jediné, co je na něm jiné jsou jeho zářící jantarové oči, které každého uhranou. To jediné, mi po týdnu přečtení utkvělo v paměti, možná proto, že jsem to četla v celé knize několikrát. Jediné čím mě příběh nadchl byl otevřený konec a možná jen kvůli němu si ten další díl i přečtu.

Littlemonday
20.09.2022 1 z 5

Pěšec - Skye Warren

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Bezcitný miliardář odhodlaný dosáhnout své pomsty.

Žena, která může ztratit víc než jen své panenství.

A smyslná hra, která je oba zlomí.

Recenze:

Ach jo. Jak píšu pokaždé, je zatraceně těžké se dostat k opravdu dobrému erotickému románu. Aby to nebylo trapné, nudné, moc lascivní, prostě tak akorát.
A tady se to brutálně nepodařilo. Erotické scény jsou v knize tři. Nic víc, nic míň. A musím říct, že nejsou špatně napsané, celkem zvládnuté pojmenování pohlavních orgánů (žádná číča a klobása) a smyslně popsané.
Ale ta story? Hlavní hrdinka s inteligencí pískací kačenky se probíjí životem po tátově průšvihu. O sexu neví nic, je nevinná jako matka představená a zároveň si nakráčí do doupěte plného lidí z podsvětí a prodá sebe a své panenství v aukci, kde přihazují oplzlí boháči. No já nevím…
Knihu zachraňují tyto věci:
- Gabriel - dobrej týpek, špatná minulost, trocha tajemna, samozřejmě nejvíc sexy a bohatej (jediný co mi vadí je asi milion pasáží věnovaných jeho očím)
- zajímavý konec (někdo by řekl napínavý, ale to je slovo, které bych použila při hodnocení kvalitního thrilleru, ne u tohohle)
- knížka je velmi krátká, tak to máte rychle za sebou

No, je mi líto, toto je pro mě sáhnutí vedle.

1/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

Miliamka
18.09.2022 5 z 5

Ehm, to byla jízda. Dost mi to připomínalo Nemilosrdného krále. Gabriel je správně vykreslený jako muž protikladů a věřím, že spousta věcí bude dávat větší smysl až v dalších dílech. Knížka je krátká, napínavá, bavilo mě odhalování minulosti po kouscích a těším se na pokračování.

georginaa
17.09.2022 3 z 5

Tak jako plno dalších čtenářů, co máme mnoho načteno, musím říct, že žádné wau se u mě nedostavilo. Skoro v každé kapitole se psalo, že Avery je panna, Gabriel padouch a to dlouhé čekání, kde se nic nedělo bylo moc opravdu moc dlouhé. Na konci knihy se teprve vše uskutečnilo a pak otevřený konec. Myslím, že kdyby plno prázdných opakujících se slov naplnilo akcí, trochu se to zkrátilo, možná, že by stačila jen jedna kniha. Druhou si sice přečtu, abych věděla co za tím vším vězí, ale neočekávám žádné zázraky.

Micandy
15.09.2022 3 z 5

Všude na mě tahle kniha "vyskakovala" ,tak jsem neodolala,to ta zvědavost. Je to jednohubka a autorka nás láká na další díl. Knihu jsem měla 14 dní rozečtenou ,první polovina mě moc nebavila,druhá naopak ano. Žádné wau se u mě nekonalo, ale druhý díl si určitě přečtu, protože konec je hodně otevřený a chci vědět, co je ten Gabriel zač.

zp87
12.09.2022 2 z 5

Takové... dětinské, jednoduché, prosté. Čekala jsem víc.
Nebo jsem už asi četla hodně knížek podobného typu, které mi přišly lepší.
Opět předloha dívky (ať už panna nebo ne, ale především nebohá laň), která má splatit něčí dluh nebo je jinak 'v nesnázích' a proti ní nebezpečný sexy predátor, zvíře, macho, alfa samec.
Všem je nám jasné, jak to nakonec dopadne. I když další díly ještě nejsou přeloženy. Zvíře bude zkroceno. A budou šťastní až do smrti. Vsadím na to své kalhotky.
Ale i když tušíme pointu, čteme to kvůli tomu požitku ze čtení, že jo. No a já se teď docela styděla. Ne kvůli sex-scénám, bože chraň. Kvůli té formě, lehké odfláknutosti. Že si někdo nedal víc práce, aby příběh lépe propracoval.

Co se musí uznat, kniha má skvěle zvládnutý marketing a moc hezkou obálku. A Gabriela.
Ale celé je to takové nedotažené. Ok, budou další díly, ale stejně... Je to hotová kniha, čtenář za ni dal poměrně dost peněz, tak by měl mít po jejím dočtení jasněji a ne nervózně vyhlížet další díl.
Gabriel - nejlepší postava. Byla bych ale ráda, kdybychom se o něm, jeho životě a pohnutkách dozvěděli víc.
Malá panna - no pískle, trdlo... (A to pojmenování mi nevadilo, vždyť je to pointa) Děsí se, že aukci vyhraje Gabriel, přitom je to evidentně jediný chlap, se kterým by normální ženská šla i zadarmo. A to jí hrozí, že ji vyhraje jeden nebo druhý senilní, vilný dědek. Dost mě tedy mátlo, že se sexu bála jak novicka strašená ďábelskými perverznostmi a přitom jí z nevinných úst opakovaně padalo slovíčko 'šuk*t' /ošuka*/ vyšuk*t'
Strýček - tady tuší asi všichni...
A další postavy mají tak málo místa, že radši ani nic.
Chytlavé to bylo, přečtené za 2 dny.
Romantiky pomálu, sexu taky minimum, psychologie postav minimální a těch pár zmínek o mytologii - to ani nestojí za řeč.
Další díl si ale v knihovně asi zase půjčím.
Kamarádce bych ale koupila jinou knihu.

Nebylo to nejhorší, ale nechápu, jak může jít o nejprodávanější knihy pošle USA Today...

Šárka88
10.09.2022 3 z 5

Původně jsem chtěla dát hvězdy tři. Začátek, který se vleče a je cudnost sama. Avery, které je 19 let, panna a neznalá vším. Pokud rodina je katolickému vyznání a chodila na katolickou školu, tak chápu její neznalost o sexu a vše kolem co čtete v knížce. Myšlení o panenství, které bylo na můj vkus až přehnané a chybělo mi v knížce něco a nevím co. Šťáva, akce,zápletka? Moc slušné čtení . Gabriel to zazdil s oslovením ,, Malá panno, mladá panno a maličká panno. ,, Opravdu děsně sexy, ale přidávám hvězdu za čtivost. Zřejmě spisovatelka měla takový záměr děje. Uvidíme v dalším díle.

Jita160
05.09.2022 5 z 5

Tenhle druh příběhů já prostě žeru.
Četlo se to úplně samo a k počtu stran i rychle.
Knížka mě nadchla jak svým vzrušujícím dějem tak i tajemnem.
Zatím je to asi rozjezd ,protože ke konci zjistíte ,že vlastně nic nevíte :-D
Na pokračování jsem napnutá jak kšandy.

Knihomol_ka
05.09.2022 4 z 5

Přečetla jsem za jeden den. Šlo to velmi rychle. Začátek mě teda moc nezaujal, ale naštěstí se děj rozjel a já si to začala užívat v plné parádě. Nakonec jsem spokojená a už se těším na další díl!

Jessybelle
03.09.2022 4 z 5

Taková novodobá kráska a zvíře. Pohodová čtivá kniha na jedno odpoledne. Nu možná lehká erotika. Líbilo se mi spojení s mytologii a šachy. A konec ... nekonec...

Moniska2410
31.08.2022 4 z 5

První plus - hodně čtivá knížka přečtená za pár hodin.
Od knížky nic neočekáváte, ale po dočtení nutně potřebujete další díl.
Erotiky tam není moc, možná v dalším díle,bylo to smyslné, žádná přehnaná BDSM jako 50 odstínů.........tak doufám, že druhý díl bude stejně smyslný.

Ladeline
29.08.2022 5 z 5

Kniha se četla opravdu dobře, zase jedna z autorek, jejíž psaní mi sedlo. Gabriel se mi jako ten alfa samec zase líbil, já je prostě můžu, a vážně mě zajímají jeho pohnutky a o co mu vlastně jde. Avery je ještě takové naivní dítko, které teprve zakouší život, kde je sama za sebe a neřeší za ní něco tatínek, ale i přes to dokáže překvapit dost odvážným rozhodnutím a odhodláním, jak se k situaci s péčí o otce a záchranu domu, jako památku na maminku, postavila. Nějak jsem čekala, že příběh poběží těch 30 dní. Líbilo se mi propojení šachů s mytologií a zakomponování jednotlivých tahů na životní situace. Ta šachová partie ke konci byla super, až jsem zatoužila se je naučit hrát. No a pak přijde konec, v tom nejlepším a to bych s tou knížkou praštila.
Takže objednán Jezdec v předprodeji a čekání na listopad. :-(

monishek
23.08.2022 4 z 5

Tak teda nevím, co napsat. Mlada panno mi přišlo dost úsměvné, než nějak rajcovní. Příběh takový průměrný, kdy anotace řekne pomalu vše. Gabriel - úžasný badboy se svou temnou stránkou, která vás ale zvláštním způsobem přitahuje. A tak jsem to mela i ja s knihou. Asi není nijak extra, ze by me výrazně obohatila nebo tak, ale ja ji přečetla za 2 večery a příběh jsem hltala jedním dechem. Taková miloučká oddechovka, která není ani nijak obsáhlá, co se týče stránek. Je dost čtivá a určitě chci i další dil. Jsem na Gabču s Avery fakt zvědavá :D

The_Kim
22.08.2022 1 z 5

"Mladá panno"?! Jako skutečně tohle někoho napadne používat jako sexy oslovení? :D Příšerné, nedotažené, děj úplně mimo mísu. Nedoporučuji.

peta88
20.08.2022 5 z 5

Páni, tak to byla po dlouhé době opravdu dobrá knížka! Nevím, mě se prostě tyto příběhy strašně líbí... Přirovnala bych to k Ukradenému polibku nebo k Nemilosrdnému králi a řadím to kvalitou na stejnou úroveň. Bylo tam vše - nenávist, zoufalství, naděje, zrada, vášeň, tajemství... Určitý druh lásky je zde také... ale prozatím pomalu začínající a pevně doufám, že bude oboustranná. Prvním dílem se děj vlastně teprve rozjíždí a já nevím, jak vydržím do listopadu na pokračování.

petulkapeta
19.08.2022 4 z 5

„Nejsem netvor, navzdory tomu, co si myslíš. Mohl jsem tě mít. Už tehdy jsem si mohl vynutit tvou ruku. Ale chtěl jsem, abys za mnou přišla sama." Pohodové čtení, cte se to samo a ted jen cekat na dalsi dil...nevim proc připomnělo mi to krasku a zvíře..

pro ženy erotika

Skye Warren