Pěšec

Pěšec https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491691/bmid_pesec-EBJ-491691.png 4 433 98

Koncovka série

Bezcitný miliardář odhodlaný dosáhnout své pomsty. Žena, která může ztratit víc než jen své panenství. A smyslná hra, která je oba zlomí. Gabriel Miller ji vyhraje v aukci a má třicet dní na to, aby si s jejím tělem dělal, co chce. Ona nemá jinou volbu, než se poddat jeho vůli, přestože ví, že je to muž, který zničil jejího otce, a který v první řadě může za to, že se musí prodávat v aukci jako dobytek. Zachrání ji bývalý snoubenec? Přijede pro ni jako rytíř na bílém koni? Nebo dobrý rodinný přítel, kterého vždycky považovala za hodného strýčka, ale který v ní vidí smyslnou ženu a nabídne jí manželství? Nebo se stane nějaký zázrak a její uchvatitel se nad ní smiluje a nechá ji jít? To sotva, protože ona je všechno, po čem kdy toužil. Může si užít každičký kousíček jí, ale nesmí se do ní zamilovat. Bez ohledu na to, jak sladce se mu poddává. Jenomže jeho předsevzetí velice záhy bere za své. Poznámka autorky: Pěšec a Rytíř jsou exkluzivní duo zahrnující dvě z nejprodávanějších knih podle USA Today v rámci do běla rozžhavené série Endgame.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Pawn , 2016

ivetapl
17.08.2022 4 z 5

Tak na tuhle knihu jsem byla velice zvědavá. A přesto, že jsem ji četla četla několik dnů...(nebyl moc čas) jsem si knihu opravdu užila.
Ale vyhrál jsem já, pamatuješ? Tys prohrála.
Čekala jsem možná něco trošku jiného. (Nevím proč, ale kniha mi lehce připomínala Ukradený polibek. ) Ale dostala jsem příběh, který se čte sám, skvěle ubíhá a vy nakonci skončíte s otevřenou pusou. A chcete další díl! Přestože je to námět jako jsme četli už mockrát, chcete to!

V knize máme postavu strýčka Landona. Za mě je to odporný slizoun a doufám, že v další knize si ho třeba Gabriel vezme do parády... Samozřejmě kvůli Avery..
Do Gabriela jsem se zamilovala, hned jak Avery otevřel dveře v doupěti. Jooo, je to přesně ten badboy, kterého chcete. (A možná není zas tak zlý....) Ale taky je to ten poslední, od koho chcete pomoc. Protože on je důvod, proč tu pomoc potřebujete. Avery je podle mě dost silná! A odvážná. To co udělala, chce podle mě respekt. A obzvlášť, když je v té situaci zcela nevinně.
Šachy si tu zahrajeme až nakonci, ale stojí za to!

nina3905
16.08.2022 4 z 5

Kniha priniesla presne to, čo sľubovala. Som zvedavá na pokračovanie a určite siahnem po ďalšom diele.

Ketfl
16.08.2022 4 z 5

No, byla to taková jednohubka, nebudeme si nic nalhávat. Těžko se i hodnotí, protože celých těch 263 stránek byl spíše takový rozjezd pro to, co nepochybně přijde. Ale četlo se to dobře. Zaujalo mě to. Uvidíme, co tedy přinese další díl.

Elize
15.08.2022 1 z 5

Byla jsem zklamaná... nevím, celé mi to přišlo hrozně stupidní a něco tomu ale kriticky chybělo. Důvody hlavní hrdinky, proč se rozhodla jít do nechutné dražby jsem nechápala a rozhodně mi nepřišly dostatečné... nevím, co kdyby zkusila někdy pracovat? Bylo to celé hodně přitažené za vlasy. Hlavní hrdinka byla strašně naivní a nepůsobila ani důvěryhodně, pak ji navíc postihl Stockholmský syndrom... ani žádná chemie nebyla mezi hlavními postavami a především a to mě vadilo asi nejvíc... kniha nemá vůbec žádný děj! Vůbec netuším, zda se vůbec pustím do druhého dílu

sebemi
11.08.2022 3 z 5

To je tak blbý, až je to dobrý...

bookbug_cz
11.08.2022 4 z 5

Životní výzva je něco, co člověka může dokopat k vysněnému cíli. Tahle výzva (dobrá challenge) mě měla především pobavit. Protože, kdo mě zná, tak ví, že na ty eroťárny moc nejsem. Jenže život mi nadělil instagram a na instagramu pár dost šílených lidí.

Pěšeč svou anotací zprvu dost vyděsil. Mladá nezkušená dívka, která pro záchranu svého rodinného domu podstoupí nechutnou dražbu vlastního těla. Ten, kdo si ji koupí, ji bude vlastnit celých neuvěřitelných 30 dnů.

Vážení – tohle není realita a já to moc dobře vím. Ve skutečném světě bych tohle nikdy nechtěla zažít a už vůbec bych se nezamilovala do někoho, kdo by byl něčeho tak nechutného schopen.

Jenže kniha není reálný život a představy jsou mnohdy dost nereálné, tak proč si tu četbu náležitě neužít?

Kniha je tenoučká, slupnete ji jak malinu. Hlavní hrdinka Avery je prakticky ještě dítě, které je zvyklé, že se o ní vždy někdo postará. Krutost života prakticky ještě nezažila, o to víc chápu některé věci, které udělala. Gabriel je prostě bad boy jak vyšitý. Chcete ho – na chvíli. Věříte, že je uvnitř dobrý člověk a můžete ho změnit. Jestli to ale dokážete? Konec pohádky vám nesdělím, ale určitě neuděláte chybu, když si knihu přečtete. Protože i já se bavila. A moc!

Knihom_olka_
10.08.2022 3 z 5

Celou knihu jsem měla dojem, že se kniha teprve rozjíždí.
Nemile mě překvapilo, když jsme byla už v půlce knihy, a pořád se zde odvíjela anotace. V této knize zkrátka nebylo nic navíc. Anotace vystihla celou knihu.
Příběh mě bavil a knížka je opravdu krátká, ale postrádala jsem něco víc. Víc emocí... Víc dramat... Víc děje...
Přesto hlavní hrdinka se mi líbila, teda až na tu naivitu, no a hlavné hrdina sice nebyl úplně můj šálek kávy, přesto jsem si ho dokázala oblíbit.
Od knížky jsem měla možná lehce vysoká očekávání a to nebylo dobré, ale kniha je rozhodně super jako oddechovka na jedno odpoledne. Ale u konce jsem měla pocit, že zešedivím, už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

eliska3868
08.08.2022 4 z 5

Čtu, čtu a další stránky fuč - celkem 263 stránek a přitom příběh byl pořád ještě na začátku...
Mladá slečna Avrey - hledá finančního injekci pro domov..... Nabídla k prodeji, co jí zůstalo hodně cennějšího... Nechte se překvapit - samozřejmě v knížce ani nechyběla erotika.... Dávám 4...

kristy.books
07.08.2022

Pěšec je prvým dielom pikantnej trilógie. Avery sa po odhalení otcových podvodov dostala do náročnej situácie. Prišli o celý majetok, všetci sa im otočili chrbtom a jej otca tak zmlátili, že zostal pripútaný k posteli s trpí veľkými bolesťami. Nutne potrebuje zohnať balík peňazí, preto sa rozhodne o pôžičku požiadať jedného z najnebezpečnejších ľudí v okolí. Chce od nej nejakú záruku, no keďže nič nemá, musí ručiť vlastným telom. Urobia o ňu aukciu a kto za ňu ponúkne najviac peňazí, s tým bude musieť stráviť celý mesiac a splniť všetky jeho požiadavky.

Áno, príbehov s podobným námetom je veľa, no za seba môžem povedať, že Pěšec bol fajn (hoci som si z neho úplne nesadla na zadok).

Avery je naivné a neskúsené mladé dievča. Ešte pred pár mesiacmi to bola typická dcérenka bohatého otecka, ktorá mala všetko, na čo si zmyslela. Nikdy nemusela riešiť závažnejšie problémy a o reálnom živote takmer nič nevedela. Zo dňa na deň sa však všetko zmenilo. Dozvedela sa, že jej otec vôbec nebol taký dokonalý, za akého ho považovala. Za jeho chyby musela pykať aj ona. Páčil sa mi jej záujem o mytológiu, to bolo príjemné spestrenie deja. Je pravda, že niekedy ma jej naivita pekne vytáčala, no zároveň mi jej bolo ľúto. Nič zlé neurobila, no úplne jej to prevrátilo celý život hore nohami. Ani neviem, či si jej otec takúto obetu zaslúžil.

Gabriel, vplyvný a nebezpečný muž, okolo ktorého je množstvo tajomstiev. Chvíľu je k Avery drsný, potom sa ukáže jeho citlivejšia stránka a stále dookola. Preto sa niet čomu čudovať, že ani Avery presne nevedela, prečo si ju v aukcii vôbec kúpil. Ide mu o pomstu jej otcovi, ktorý ho podviedol? Alebo mu Avery počarovala?

Samozrejme, že príbeh musel skončiť v tom najlepšom. Nestíhala som sa diviť, čo Gabriel zasa povyvádzal. Mám určitú teóriu, tak som zvedavá, či sa mi potvrdí. Snáď sa pokračovania dočkáme čo najskôr.

Knihy_nad_zlato
05.08.2022 1 z 5

U téhle knížky jsem dlouho váhala jestli ji číst nebo ne, nakonec mě přesvědčili recenze, které jsem četla, jelikož byly většinou kladné. No a pak jsem začala číst a byla jsem docela dost překvapená. A ne zrovna mile.
Copak chci moc, když žádám, aby i v erotické knížce byl děj? Jako fakt, tady by se veškerej děj dal popsat ve třech krátkých větách, a navíc docela detailně.
K zápletce… jako líbí se mi ta věc s jejím otcem, že o něm vlastně nevěděla i dost podstatný věci. Ale to ostatní… no to mě fakt nenadchlo.
Postavy byly povrchní. Nebo možná spíš mělký? Prostě byly nijaký. Nic pořádnýho se o nich nedozvíme, nemají žádnej vývoj, a kromě toho, jak šla hlavní hrdinka do aukce, nemají ani žádný motiv ke svým činům.
City, které si hlavní hrdinka myslí, že chová ke Gabrielovi… to jako fakt? Zaprvé, jak si to můžeš myslet? Zadruhé, neřekla bych, že to fakt cítíš. A zatřetí, vždyť tam není žádná chemie!
Do dalšího dílu se nejspíš pouštět nebudu, i když by mě zajímalo, jestli Gabrielovi chování dává smysl aspoň v širším měřítku.

Zama
04.08.2022 5 z 5

Knihu sem přečetla jedním dechem.
Doporučuji přečíst. A opravdu jsem zvědavá na další díl. Četla bych tak rada dal! Jenže to nejde. Konec!
Gabriel je hodně zvláštní, úplně nevím co si o něm mám myslet. Ale doufám že se ukáže to dobré.
Avery je hodně silná žena, která udělá pro svoji rodinu cokoliv.
Teď už jenom počkat na pokračování, kniha stojí za přečtení.

LilianaFalcon
02.08.2022 4 z 5

Takový slabší Ukradený polibek...

Andrea7272
02.08.2022 2 z 5

Zlákala mě tato kniha, chtěla jsem na chvilku jiné téma než , co ráda čtu, ale.... :-(
četla se dobře , ale fakt si erotiku raději prožiju než přečtu .....

eliska8983
31.07.2022 1 z 5

Inu. Přečetla jsem celou trilogii v angličtině, tak se moje hodnocení bude odrážet tak nějak z výsledného celkového dojmu.
Za celou dobu jsem úplně nepochopila, v jakém že století se nacházíme? Nebo respektive v jakém městě jsou ženy považovány takto za póvl?
Oslovování protagonistky... Eh. Popisy milostných scén... Druhé eh.
Charaktery? Naprosto nerozvinuté a nekonzistentni.
Zápletky a postavy, vztahy mezi nimi, okolnosti dějů? No tak zde to vázne na plné čáře. Na konci série budete mít v hlavě spoustu otazníků, teda za předpokladu, že se nad tím aspoň zamyslíte. Autorka si vůbec nedala práci s tím, aby cokoli vysvětlila, oduvodnila, popsala postavy a jejich osud, vysvětlila příčiny a důsledky jejich jednání, aby aspoň smysluplně navazovala na to, co psala dříve, aby vysvětlila, když už se teda vrhla do popisu jakéhosi mafianskeho prostředí, co se vlastně děje... Postavy opravdu velmi neprokreslené, vztahy mezi nimi nedávají smysl.
No, série se tvářila lákavě... Tvářila.

Kristulda
31.07.2022 2 z 5

Nejsem cílová skupina. Nemám ráda tento druh literatury. A opět jsem se nechala zlákat. Co k tomu říct, raději erotiku skutečně prožívám než o ní čtu, příběh též nijak nezaujal, je to stále stejné, muž tajuplný drsoň a ona nezkušená trubka a ještě jak jí oslovoval ,, malá panno,,Možná by to bylo čtivé pokud by to mělo zajímavý příběh. Neodsuzuju tu knihu jako takovou, četla se dobře , své čtenáře jistě má, ale já to nejsem.

jaroiva
29.07.2022 odpad!

S komentářem jsem chtěla počkat, až opadne prvotní naštvání, ale musím nechat své hodnocení. Pro mě tohle je opravdu odpad, pokud to má být určeno pro někoho staršího než ... řekněme 20 let. Kdyby to bylo označeno jako dívčí románek, budiž. Ale jinak jsou už opravdu lepší i ty Odstíny šedi.
Tohle není ani román ani erotika.

Dela90
22.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Avery se musí postarat o svého otce, kterého zmlátili, protože jel v nekalých obchodech. Bohužel přišli o všechen svůj majetek a jediné východisko, je aby se Avery prodala v aukci. Zaplatí za ní bezcitný miliardář jménem Gabriel Miller, kterému se líbí, že je panna. Třicet dní si s ní může dělat co, jen uzná za vhodné. Gabriel po ní touží a ona mu začíná podléhat. Zachrání jí bývalý snoubenec, rodinný přítel nebo se stane zázrak a Gabriel ji pustí? A co se stane, když spolu začnou hrát šachy?

Celý den přemýšlím nad tím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Čtivost příběhu je dokonalá o tom žádná. Gabriel - moc nevím co si o něm mám myslet. Asi mi úplně nesedl. Navrhne aukci, a pak ji sám vyhraje, z jedné strany mi přišlo, jak kdyby ji chránil, z té druhé, jak kdyby se jí chtěl pomstít až do morku kostí. Vůbec jsem mu nerozuměla. Většinou se do mužské postavy fakt zamiluju, tady se to nestalo, ale třeba se to ještě změní v dalším díle. Avery - nechtěla bych být v žádném případě v její kůži, prodávat se na aukci, jako kus dobytku, brrr. Nicméně měla neskutečnou odvahu, že do toho šla. A ta její nevinnost. Šachy hrát neumím, ale moc se mi líbilo, jak byly v příběhu zakomponované. Jsem z té knížky opravdu rozpolcená, z jedné strany se mi to líbilo, z té druhé mi tam něco strašně vadilo. Proto dávám jen 4 hvězdičky. Nechávám si půdu pro další díl, který snad celý příběh nějak víc rozvine.

“Je to moje role v téhle hře: padnou až přijde ten správný, čas chránit krále tak dlouho, dokud čas nevyprší. Obětovat se v tu pravou chvíli.”

rampapa
21.07.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Krásné a hříšné. Miluju knížky s touhle tématikou romantiky. Svetry jsem si hnedka zamilovala a Gabriela taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Anna415
19.07.2022 5 z 5

Na tuto knihu už jste mohli slyšet řadu recenzí, protože to není tak dlouho, co obletěla celý náš knižní svět jako žhavá novinka. A ač probíhalo společné čtení, já jsem se k ní dostala až nyní. A jak se mi kniha líbila?
Zřejmě už jen to, že jsem ji měla přečtenou do dvou dnů je ukazatelem toho, že jsem se u ní rozhodně nenudila. Děj byl pěkný (i když ano, proto přestřelený), postavy příjemné a zápletka... no to bych ani nezmiňovala. Těšila jsem se na nějaký odpovídající závěr, a ono toto. Děj skončil v tom nejlepším a samozřejmě nejnapínavějším okamžiku, co mohl - a já si celou dobu říkala, že kniha je poměrně tenká, ehmmm, už vím proč.
Upřímně ta chemie a dialogy byly úžasné a reálné, všemu jsme věřila, ale... musím říci, že pár poznámek bych měla. Na určitá slovní spojení jsem byla ke konci knihy už celkem alergická - kdo četl, asi tuší, co myslím.
A místy bych hlavní hrdinku profackovala. Nevím proč, ale bytostně mi vadilo, že neměla žádné sebevědomí a důstojnost, a co se jí řeklo, to jednoduše udělala. Trochu tvrdohlavosti a "zabejčenosti" by jí určitě neuškodilo. Možná by to dodalo příběhu na větší reálnosti.
Ale co mi do těď vrtá hlavou je určité časové zařazení. Protože nebýt v textu pár poznámek o mobilech a podobně, nebála bych se děj zařadit do nějakého 19. století, max první poloviny 20. století... odpovídala by tomu "mluva", mravnosti a tak podobně.
Takže to byla asi největší výtka, kterou bych k ději měla... ale jinak se mi kniha líbila a už se nemůžu dočkat dalšího dílu - nevíte, kdy by mělo být???

anna7852
18.07.2022 5 z 5

Neskutečný,úžasný -vdechnute během pár hodin. Užila jsem si každou stránku a jasně že mě nezastavila ta spousta komentu ohledně konce a pustila se do toho a teď jsem nakrkla protože potrebuju další dil -včera bylo pozde:D

pro ženy erotika

Skye Warren