Kolotoč

Kolotoč https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300341/bmid_kolotoc-65c10a3502084.jpg 3 33 6

Prue je inteligentní a nezávislá dívka, také umělecky založená, ale její současný život jí připadá nudný. Když ji matka navíc začne nutit do konvenčního manželství, uchyluje se k tetě do Cornwallu. Zde se seznámí s mladým atraktivním umělcem, který ji zaujme, a proto se rozhodne vypátrat, jaké starosti jej sužují. Autorka vypráví o úniku ze života příliš usazeného a předvídatelného a o cestě za vzrušením, novými možnostmi a přísliby lásky - o kolotoči života, který jen ona dokáže tak dokonale vyjádřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Carousel , 1982

Dalgiona
13.11.2023 4 z 5

Příjemné počtení na dlouhý zimní večer pro ženy.

Netopyr07
11.03.2018 3 z 5

Skutečná (neskutečná) oddechovka. Jednoduchý příběh, odehrávající se v pár dnech. Naštěstí věřím v lásku na první pohled, takže je to i uvěřitelné. Jako žánr "který běžně nečtu" se to četlo lehce.

Alizon
24.02.2017 3 z 5

Tohle jsem kdysi davno behem nudneho vikendu vytahla z mamciny knihovny. Oddychovy romanek pro zeny, nicim vyjimecny, ale cist se dal.

Kabi
07.04.2014 4 z 5

Našla jsem uložené na půdě, četla jsem už kdysi. Přečetla jsem za 2 dny, hezká oddychovka.

LiLinka
05.08.2013 3 z 5

Románek, ale fajn čtení na volné chvilky bez přemýšlení. :)

kika 13
07.11.2012 4 z 5

Od této autorky je to jasné krásný romantický román.Čte se to pěkně.