Kočkodlak a nomádi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Xin se v tomto čtvrtém díle stává vládcem kočovníků v paralelním světě. Ale i zde je pronásledován mágem, kterého jednou přemohl. Musí dát svému lidu cíl a sjednotit více kmenů, aby mohl svést bitvu s mocným nepřítelem. A nesmí zapomenout milovat svou královnu (a všechny ostatní ženy a dívky, které se namanou..). Zvítězí jen tehdy, když použije veškerý důvtip, schopnosti a pomoc přátel. Tato kniha je neobvyklá tím, že byla napsána K. T. Lewandowskim speciálně na objednávku nakladatelství Laser books s.r.o....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45148/big_kockodlak-a-nomadi-yjx-45148.jpg 3.330
Série:

Kočkodlak 4.


Žánr:
Romány, Fantasy, Erotika

Vydáno: , Laser-books (Laser)
Originální název:

Ksin koczownik, 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Kočkodlak a nomádi

slawa.cap
01.04.2020

Přímé pokračování třetího "a toho druhého" kočkodlaka. Je to jiné, než Suminorský Xin, jak postavami, tak prostředím a i hlavní postava je dost jiná. Tak nějak mi to do série nesedí, ale špatné to není, přesto původní linka je o chlup lepší. Ono to tak nějak u vložených dílů dopadá skoro pokaždé. Xin mi přejde hloupější a míň macho. I ten sex tady je takový něžnější. Mimo jiné mně potěšil návrat Hamniše a moc se mi líbil Lebkoun.

Wraya
31.12.2019

Z celé série se mi tenhle díl líbil nejvíc. Četla jsem to hlavně kvůli kočkodlakovi a tady byl xin nejkočkovatější :D


vlkodlaq
31.05.2017

Nevíte o čem psát? Vezměte své oblíbené hrdiny a vložte je do Vámi vytvořeného světa, který je poměrně jednoduchý, takže se můžete věnovat vztahům a za vlasy přitažené hierarchii a praštěným kmenovým zákonům, přidejte lopatou štědře pornografie a kniha je na světě! Není nijak převratná ani originální, ale číst se to dá. Bohužel je toto nejslabší autorova kniha .

Zelený_Drak
19.10.2016

Zápletka je sice uvařená z vody, ale z Kočkodlakova příběhu se konečně skoro vytratily prvky hry na hrdiny. Aspoň ty nejkřiklavější. Z hlediska stylistiky je kniha zvládnutá dobře, odsýpá to a autor dává vedle akce o něco větší prostor vztahům mezi postavami. Dle mého názoru je třeba Amarelis čtenářům přiblížena lépe než Hanti. Knihu bych vůbec nepovažovala za nedůstojné pokračování. Kočkodlak je šíleně přehnaný od začátku prvního dílu a tady aspoň nejsou žádné úplně okaté nesmysly jako je kácení stromů obouručními meči. Jsem s tímto uzavřením dějové linky prvního světa spokojená (i když... co se stalo s Hamnišem?) a jsem zvědavá, jak se uzavřel příběh v Suminoru.

N10Tikky
27.12.2012

Rozhodně bych tuhle knihu nezatracoval do horoucích pekel. :) Čte se to celkem dobře a o to přece nakonec běží především. ;)

Skeeve
22.01.2012

Neobvyklost této knihy (to, že je napsána "speciálně na objednávku nakladatelství Laser-books s.r.o.") vysvětluje mnohé - třeba kvalitu tohoto volného pokračování. Označil bych ho totiž za nepovedenou nástavbu kočkodlakových příběhů.

lady
02.12.2011

Je to přehnaný,já bych nedoporučila.