Knižka pre Lucinku

Knižka pre Lucinku https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361252/bmid_knizka-pre-lucinku-e0a-361252.jpg 5 55 18

Ellissabeth
08.11.2021 2 z 5

Z počátku se mi kniha nelíbila. Byla hodně divně psaná, že i malé dítě nechápe co/jak autor myslí. Asi tak za třetinou knihy, byla kniha milá a hezká. Obrázkový slovníček je skvělé pro učení

Kontryhelka
26.01.2021 5 z 5

Poněkud historická kniha. Ale v roce 1987 jsme se ségrou knihu milovaly a v té době bylo vše nakresleno tak, jak to opravdu bylo. Dneska již spoustu věcí neplatných.

Runkyna
09.12.2020 5 z 5

Stále aktuální knížka, i když jízda na zadním sedadle bez autosedačky je již historie. To je asi jediné, co mi trochu vadí. Díky graficky zpracovanému textu se předčítá úplně sama. Baví mě i dcerku (3r).

Doubravka1975
09.03.2020 5 z 5

Podle téhle knížky jsem se naučila sama číst už ve školce. Moje srdeční záležitost a samozřejmě jsem se chtěla jmenovat Lucinka

Knihomura
11.12.2019 5 z 5

Pohlazení po duši. Kochejte se a nezapomeňte k tomu přibrat svoje děti nebo vnoučata.

iveta.vaisova
17.08.2019 5 z 5

Jako malá holka jsem se od ní nemohla odpoutat. Pořád jsem ji měla s sebou. A přesně jak píše Znedla - obrázek, jak si Lucinka sedí na ouškách, mě dostává i v dospělosti.

Znedla
22.09.2018 5 z 5

Moje zamilované dětské čtení. Knihu jsem dostala k Vánocům v první třídě (vydání z roku 1981) a pamatuji se, jak jsem si jí četla stále dokola. Obrázek, jak si Lucinka sedí na ouškách mě vždy pobaví :-)
Nyní přečteno mým dětem jako pohádka na dobrou noc a také jako Výzva 2018 - kniha, ve které se jedna z postav jmenuje jako vy.

Bonda
17.09.2018 5 z 5

Ideální pro ukazování obrázků s batoletem, přestože řada předmětů denní potřeby už dneska vypadá úplně jinak. Pro mě kvalita textová i výtvarná.

Kopretina
24.08.2017 3 z 5

Získala jsem knihu zadarmo a chtěla dát neteři Lucince. Ale nejprv jsme ji s dcerou přečetly, ale moc nás nezaujala. Autorku mám ráda.

lucik2773
06.08.2017 5 z 5

Kniha byla moje dětská láska a speciálně pro mě :) Do dneška ji mám v knihovničce :)

buccaneerka
24.06.2017 3 z 5

Nápad knihy, její koncepce, stylistika, to všechno je podle mě vynikající. Jediné, co se mi fakt nelíbilo, jsou ty ilustrace. :-/

mysiouxsie
27.05.2017 5 z 5

Knížka pro Lucinku pro mě kdysi znamenala celý svět a rozhodně má čestné místo ve sbírce mých dětských pokladů.

Petja
04.01.2017 5 z 5

Kniha, kterou jsem jako dítě milovala, a teď ji miluje moje malá dcerka (dřívější "letní" nebo "růžová" Knížka pro Lucinku). Škoda, že nové vydání je menší, protože grafická stránka knihy tolik nevynikne. Přimlouvala bych se i za nové vydání zimní Knížky pro Lucinku, kterou lze sehnat jen občas v antikvariátech.

lapagerie
24.08.2016 5 z 5

Knížka mého dětství. Ještě je schovaná v knihovně, s odrbanými deskami a pozůstatky mých pokusů o kreslení. Pro svoje dcery jsem koupila nové vydání a milují ji stejně jako kdysi já. Krásná hra s písmenky a obrázky.

Lucissia
26.04.2016 5 z 5

Nelze jinak hodnotit než pěti hvězdami. Zimní knížka mě provázela celým dětstvím a že je i Letní knížka pro mě, jsem vůbec netušila. Až v pubertě jsem ji objevila v antikvariátu, přečetla ji jedním dechem jako malá a teď jsem ji četla synovi a moc ho bavila, stejně jako i teď po letech, mě. Prostě krása. :-)

Lucek
24.02.2016 5 z 5

No vždyť to je přece o mně! Moje milá, totálně už odrbaná knížka!

Kratoradka
22.08.2015 5 z 5

Pořád dokola jsem nutila kohokoliv z rodiny si v ní listovat. V knihách od paní Lukešové je kus mého dětství.

iva23
26.02.2014 4 z 5

V první třídě jsem si ji pořád půjčovala v knihovně a moc ráda četla. Dcera jí zatím na chuť nepřišla, ale budu to zkoušet.