Velká obrázková knížka o zvířatech

Velká obrázková knížka o zvířatech https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28889/velka-obrazkova-knizka-o-zviratech-28889.jpg 5 53 13

Encyklopedie pro nejmenší přibližuje zvířata výstižnými obrázky a textem, postihujícím projevy, znaky a vzájemné vztahy a nastiňujícím nejběžnější reálie. Ilustrace: Jan Kudláček Pro děti od 4 let.

Sobotikova
23.03.2023 5 z 5

Srdcovka mého dětství.

Leona333
06.01.2023 5 z 5

Vzpomínám si, že díky této knížce, se poprvé v životě moje maminka s tatínkem na mě, jakožto na malou holku nezlobili, že mám u sebe v posteli, opět ,,mraky zvířat..." ; )
Nádherná knížka mého raného dětství, kterou si občas prolistuji i dnes.

jeany23
18.01.2022 5 z 5

Ty ilustrace jsou prostě nádherné.

Doubravka1975
22.12.2020 5 z 5

Nádherná a přehledná , pořád ji mám doma. A hrávala jsem si, že jsem ředitelka zoologické zahrady a pořád studovala, vybírala a nakupovala zvířata podle této encyklopedie ???

los
12.11.2020 5 z 5

znal jsem ji zpaměti a přes slabý papír obkresloval obrázky

DuncanIdaho
08.07.2020 5 z 5

Jako kluk jsem si tuto knihu pročítal a prohlížel často.

Bustedka
17.05.2020 5 z 5

Jako malá jsem ji milovala, takže když jsem ji po letech objevila u ségry v knihovně, s nostalgickou náladou ji otevřela. Pořád je krásná, pořád je kouzelná.

Olous1
29.09.2019 5 z 5

Tak tato překrásná kniha o zvířatech, patřila mezi první dárky pod stromeček mého dětství. Překrásné obrázky i povídání. Patří mezi mé srdcovky.

Kory98
20.05.2019 4 z 5

Jedna z knížek mého dětství, kterou mi předčítali rodiče a dědeček. Dodnes si vybavuji větu z veršů o vyze velké: "Deset metráků rozhoupalo loď." Tenkrát jsem si myslela, že to musí být hodně moc :-) a ono taky je. Ani jsem si takovou rybu nedovedla představit, ale vím, že mě fascinovala nejvíce z celé knihy. V současnosti jsem ji četla na etapy s mým malým kamarádem předškolákem, takže jsem si ráda zavzpomínala.

Nočnípták
13.09.2018 4 z 5

Náš mladší syn ji dostal k narozeninám. Když se stěhoval, vzal si ji s sebou. Nedalo se nic dělat, byla jeho. Ale když jel na návštěvu, tak ji vozil s sebou, aby si v ní mohla listovat jeho neteř, naše vnučka. Knížka znovu nevycházela. Když se však narodil dceři syn, tak už jsem měla připravenou novou. Všechna vnoučata měla knížku ráda, ale nadšení synovo nepřekonala. Ten umí některé básničky dodnes. A těch obrázků co podle ní nakreslil.

Moc pěkné obrázky, krátké výstižné popisy a zapamatovatelné básničky udělaly z této knihy moc šikovnou pomůcku k poznávání zvířat.

hana1984
08.06.2016 5 z 5

můj největší pomocník,ve zvířecí oblasti,v dětství

Kratoradka
14.03.2015 5 z 5

milovala jsem ji :)

lazenskaveverka
04.05.2014 5 z 5

Knížka mého dětství s nádhernými ilustracemi.

Autoři knihy

Milena Lukešová
česká, 1922 - 2008
Bohumil Říha
česká, 1907 - 1987

Kniha Velká obrázková knížka o zvířatech je v