Velká obrázková knížka o zvířatech

Velká obrázková knížka o zvířatech

Encyklopedie pro nejmenší přibližuje zvířata výstižnými obrázky a textem, postihujícím projevy, znaky a vzájemné vztahy a nastiňujícím nejběžnější reálie.

Ilustrace: Jan Kudláček
Pro děti od 4 let.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28889/velka-obrazkova-knizka-o-zviratech-28889.jpg 4.731

Velká obrázková knížka o zvířatech (1981)

Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno:, Albatros

Nočnípták

Náš mladší syn ji dostal k narozeninám. Když se stěhoval, vzal si ji s sebou. Nedalo se nic dělat, byla jeho. Ale když jel na návštěvu, tak ji vozil s sebou, aby si v ní mohla listovat jeho neteř, naše vnučka. Knížka znovu nevycházela. Když se však narodil dceři syn, tak už jsem měla připravenou novou. Všechna vnoučata měla knížku ráda, ale nadšení synovo nepřekonala. Ten umí některé básničky dodnes. A těch obrázků co podle ní nakreslil.

Moc pěkné obrázky, krátké výstižné popisy a zapamatovatelné básničky udělaly z této knihy moc šikovnou pomůcku k poznávání zvířat.

hana1984
08.06.2016

můj největší pomocník,ve zvířecí oblasti,v dětství

Tygřička
10.07.2015

Tuhle knížku mám stále schovanou ve své "dětské" části knihovny, je nádherná a já vzpomínám na dobu kdy jsem se podle ní pokoušela zvířátka malovat a později z ní četla sestře před spaním.

Kratoradka
14.03.2015

milovala jsem ji :)

lazenskaveverka
04.05.2014

Knížka mého dětství s nádhernými ilustracemi.

Autoři knihy

Milena Lukešová