Tři hříšná tajemství

Tři hříšná tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505390/bmid_tri-hrisna-tajemstvi-vCW-505390.jpg 4 189 28

Klub zavázaných očí série

Žádný muž mě nemůže vlastnit. Sjednávám sex za peníze v nelegálním klubu zavázaných očí, ale moje tělo není na prodej. Peněz vydělám dost a to úžasné vzrušení, které ze zdejších schůzek čiší, nemám potřebu zkoušet na vlastní kůži. Nepodřizuju se a nevzdávám se své svobody. Dokud nepotkám jeho. Tetování od tohoto nádherného umělce teď překrývá jizvu po největší chybě mého života. Navázala jsem vztah, kterým riskuju odhalení všeho, co skrývám. Ale i když je toho tolik v sázce, nedokážu přestat. Náš vzájemný boj o dominanci je příliš žhavý a svůdný, než abych mu odolala. Co se stane, až mě donutí, abych přiznala všechna svá hříšná tajemství? Čtvrtá kniha ze série o klubu zavázaných očí je od první do poslední strany opět nabitá sexuálním napětím.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Dirty Secrets , 2016

Red-haired
27.02.2023 3 z 5

Klub zavázaných očí je taková ta série, u které občas přivíráte oči kvůli tomu, jaké bizarnosti se tam dějí, ale je tak návyková, že nakonec stejně jdete do dalších dílů. Aspoň u mě to tak je.

Už jsem si myslela, že jsem na autorčiny extrémy zvyklá a jen tak mě něco nepřekvapí, ale přiznávám, že u tohoto dílu jsem jednu scénu opravdu nezvládla. Sice jsem se snažila se obrnit a tu šílenost dočíst celou, ale nakonec jsem stejně musela v rámci zachování svého duševního zdraví pár odstavců přeskočit.

V knize Tři hříšná tajemství je hlavní hrdinkou Regan, která je agentkou FBI a v Klubu zavázaných očí pracuje v utajení, což je samo o sobě zajímavé zpestření. Jednoho dne se rozhodne zbavit špatné vzpomínky a překrýt ji tetováním, a tak se skrz kontakty z klubu seznamuje se sexy tatérem Silasem.

Pokud pomineme tu jednu scénu, z které budu mít nejspíš noční můry, tak se autorka držela podobného vzorce, jako u předchozích dílů. Napsala poutavý a touhou nabitý příběh dvou lidí, kteří se neskutečně přitahují a nebojí se experimentovat. Vedlejší linka s vyšetřováním nebyla nijak převratná, ale rozhodně celý příběh okořenila. Jak už je autorčiným zvykem, v poslední třetině vyhnala erotické scény do takových extrémů, že i spousta běžných čtenářek erotiky s tím nejspíš bude mít problém. Ano, bylo to na mě moc! Naštěstí v závěru přišlo rozuzlení a trocha akce, která mi pomohla na ten zážitek malinko pozapomenout.

Překonal tento díl ten předchozí a s ním úžasného Josepha? To rozhodně ne, ale až na ten extrémek se držel v laťce prvních dvou dílů a Silas je rozhodně sympaťák.

Hodnotím 3*/5* a doporučuji jen otrlejším čtenářkám erotiky.

georginaa
24.02.2023 5 z 5

Tak to mě mrzí, že nebylo vyšetřování FBI více rozepsané, ale to nebylo účelem, pokud je to erotický příběh. Je to škoda, protože by to na knize jenom přispělo. Regan jako agentka co měla plno úspěchů, tak jako nic moc. Na druhou stranu chápu, že v utajení je to dost složité se více ukazovat a zároveň chápu, že si procházela i traumatem po střelbě. Silas byl zase takový nekomplikovaný miláček. Bral vše tak jak to přišlo, žádné problémy, byl ve svém světě umění a nijak zvlášť z té zóny nevyčníval. Když za ním přišla Regan, že by chtěla tetování, nebylo pochyb, že se do sebe zakoukali. Pak už to byl jeden chtíč za druhým, sexem se v knize opravdu nešetřilo a vše skončilo tak jak má.

havrmoni
23.02.2023 3 z 5

Vyšetřování bylo hodně okrajové. Jako vždy spousta erotiky, ale je tam celkem pěkná i ta romantická část. Silas velmi sympatický oproti Raven, ta mi moc nesedla. Prostě erotická kniha.

Dela90
23.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Regan pracuje v utajení v klubu zavázaných očí. Ona sama však svoje tělo neprodává. Nepodřizuje se ani se nevzdává svobody. Nemá ráda, když ji někdo rozkazuje. Přesněji řečeno do doby, dokud nepotká tatéra, malíře Silase. Najednou je všechno vzhůru nohama a ona musí jednat tak, aby se neprozradila. Jejich vzájemný boj o dominanci je opravdu žhavý.

Po knížce by měl rozhodně sáhnout ten, kdo má rád erotiku. Protože u téhle autorky je sázka na jistotu, že čtení bude pěkně žhavé a vy se budete možná i krapet červenat. Podle mě padesát odstínů šedi se tady může jít klidně zahrabat.

Já mám tuhle sérii moc ráda. A ačkoliv je opravdu dost nabušená erotikou, a ne každému to může úplně sednout. Já si knížku užila.

Hrozně moc se mi líbilo, že se v knížce objevovaly postavy z předešlých dílů, krásně se to doplňovalo a vy se vlastně dozvíte, jak je to s nimi dál.

Tahle knížka v sobě ukrývá i krimi zápletku, která je sice jenom okrajová a na můj vkus moc zrychlená. Mě osobně hodně mrzelo, že jsme se nedozvěděli více z práce FBI, mohla to autorka třeba ještě rozvinout mělo to potenciál.

Opět to byla jízda, žhavý boj o dominanci ale já tentokrát nebudu hodnotit plným počtem bodů.

DreamerX9
22.02.2023 1 z 5

Za mě nic moc. Už to postrádá originalitu a zajímavost předchozích dílů. Žádná zvlášť zápletka a scény i děj dost pokulhávají

paulinschildie
16.02.2023 odpad!

Začátek byl nadějný. Myslela jsem si, že když je hlavní hrdinka z FBI, že to bude kombinace krimi a erotiky, což by byla velká přidaná hodnota, ale bohužel mé očekávání se nenaplnilo a kniha je jeden velký bezobsažný paskvil. Dokázat politikovi korupci pozvánkou do bordelu nedává smysl, je to trapné, nelogické a k ničemu.
Sex je totálně na prd. Sice ho je hodně, ale erotické scény nejsou tak pikantní a originální jako v předchozích knihách. Autorce došla pára.
Milenecký pár agentka Regan a tatér Silas mi nesedí. Dialogy jsou jednoduché a postrádají humor. Chemie žádná.
Poslední díl je pro mě opravdu velkým zklamáním.

Andrejka91
15.02.2023 3 z 5

Minulé 3 díly jsem hodnotila vždy plným počtem hvězdiček, protože jsem byla z knih nadšená. Bohužel u tohoto dílu nejsem nadšená vůbec a je pro mě velkým zklamáním.
Už mě irituje v knize slovo pička a vůbec poprvé se mi stalo, že jsem erotické scény musela přeskakovat. Celá jedna dlouhá kapitola o trojce, to se prostě nedalo.
Nesedl mi ani námět knihy, že tam Regan byla nasazená jako agentka FBI, se Silasem tam toho spolu kromě sexu moc neřešili, tak mi tam chyběla nějaká přitažlivost nebo romantika mezi nimi.
Další díl snad už nebude a pokud ano, nechám si ho ujít.

Fidibus
15.02.2023 3 z 5

(SPOILER) Mně to přišlo stejně jako 2. díl slabší. Je to hlavně o sexu, nápad s klubem už se okoukal. V ději se mihnou i předchozí páry (svatba, žádost o ruku...).
Hlavní hrdinka Regan je agentkou a snaží se do klubu nalákat kongresmana. Náhodou přitom potká umělce, poté co ji povede přítel. Se Silasem si postupně uvědomuje svůj postoj k sexu, dominanci. Hezký je nápad s focením při sexu, zpestřením je i trojka v klubu a doma. Pak je akční závěr, kdy se Regan nabidne v klubu, málem to nepřežije a vyjde najevo, že je agentka. Silas se s tím musí srovnat a Regan chce v klubu zůstat...
Bohužel už mi toho sexu přišlo až moc a zápletka s FBI jen takový doplněk. Ale zpestření s výběrem Silasových boxerek je vtipné. No, žárovky stejně vyhrály .
Přemýšlím zda bude ještě další díl.

tajemství

Nikki Sloane