Klub zabijáků

Klub zabijáků https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362388/bmid_klub-zabijaku-xeo-362388.jpg 4 156 45

Detektiv Mark Heckenburg série

Že po někom jdeš, ještě zdaleka neznamená, že on nejde po tobě. Pro detektiva Marka „Hecka" Heckenburga to byl nejprve obyčejný pracovní den. Právě vyšetřoval tři vraždy na severovýchodě Anglie, když k němu doputovala zpráva, že z ostře střežené věznice uprchl Magor Mike Silver, šéf rozprášeného Klubu sympaťáků. Trasu jeho útěku vyznačila zkrvavená těla zabitých policistů. Ale to ještě není všechno, co se má Heck dozvědět. Ještě se bude vraždit dál. Z celé Anglie přicházejí zprávy o krutě mučených a morbidně zavražděných lidech. Zdá se, že Klub se pustil do toho, čemu se v hantýrce podsvětí říká čištění: čistí zemi od všech, kteří s jejich kriminálním podnikáním mohou mít jakoukoli spojitost. Policie okamžitě vyhlásí masivní pátrací akci a Heckenburg ani na okamžik nepochybuje, že se na ní bude podílet. Mýlí se. Bez jakéhokoli vysvětlení je postaven mimo službu. Heckovi se to nelíbí a zuby nehty se brání. Hodlá jít po gaunerech z Klubu, přestože oni se zároveň rozhodli jít po něm...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The Killing Club , 2014

martisko3
28.08.2023 5 z 5

Každý díl o něco lepší, hodně akce a napětí, těším se na další.

Jerry H
21.06.2022 5 z 5

Pěkná detektivka plná akce a napětí až do konce.

jpatr
05.06.2022 4 z 5

Hezky se četla a tak nějak se pořád něco dělo. Tak, že si určitě od autora ještě něco přečtu.

Crozz
04.01.2022 4 z 5

Akční od začátku do konce, má to spád.

Jordanka9
19.12.2021 4 z 5

Moje první kniha od Paula Finche.
Napínavé čtení , svižný děj, docela jsem se pobavila. Detektiv Mark Heck je svéráz, tak trochu " Kostěj nesmrtelný ", každopádně sympaťák. O to vice mě potešilo, že kniha je součást 6 dílné série, takže se mám na co těšit....

čef
26.10.2021 4 z 5

Uzavírají se osudy některých postav z prvního dílu, objevují se další parchanti, kolegové na našeho hrdinu šijí nové boudy, ale ten tvrdě odolává. Závěr je neuvěřitelně hektický, hrdina neprůstřelný, takže scény vyvolávají spíše salvy smíchu než žádoucí napětí. Pěkný dobrodružný román nám pan spisovatel vyklopil.

ZuzanaZ83
06.07.2021 4 z 5

Pro mě fajn knížka s poutavým příběhem a spoustou akce. Trochu typicky je shnilé jablko uvnitř policie a hlavní hrdina je Chuck Norris a Harry Hole v jednom. Aspoň ale nechlastá... Upřímně ale, co ještě na detektivkách vymýšlet? Pro mě byla kniha čtivá a splnila očekávání.

V28
12.01.2021 5 z 5

Zasmál jsem se, asi i díky tomu dám pět hvězd. Napínavé i vtipné čtení plus to, že Heck je taková anglická verze Johna McClana kříženého s Rambem:-). Když si na to zvyknete, budete fandit až do konce.

hanzmb
14.11.2020 3 z 5

Dle mého zatím nejslabší díl. Autor má obrovskou fantazii, dokáže skombinovat nemožné, napínavé scény navazují jedna na druhou. Bohužel se z toho vytratila realita. To, co má probíhat v Anglii spíš odpovídá situaci v zemích střední Ameriky nebo rovníkové Afriky. Dtto vztahy a pozice v policejním sboru. Spíš scénář na béčkový krvák pro náctileté.

moudivlacek
23.09.2020 5 z 5

Kdo neposlouchá nadřízené a má svou hlavu? No přece detektiv Heck. Jenže, světe div se, ono se to tentokrát opravdu vyplatilo. Nejenže Heck si vzal předsevzetí dopadnout Sympaťáky, nelítostné zabijáky, za svůj úkol, ale musí přece Gemmě a spol. dokázat, že dát ho na vedlejší kolej byla opravdu, ale opravdu velká chyba. Bohužel ne vždy to jde podle Heckova předsevzetí. Navíc se dozví věci, které se snad ani dovědět nechtěl, a ty rozhodnou dále o jeho dalším osudu.
Akční, plné napětí, svižné, doporučuji milovníkům tohoto žánru.

zapálenýčtenář
03.03.2020 1 z 5

Kniha mě ze začátku uspávala.
Po třech pokusech číst a kvalitním prospání jsem ji vzala na milost.
Mám problémy s usínáním a došlo mi že toto je fakt dobré řešení.:o)
Děj je absurdní. Zvládám však číst i knihy o Stephanii Plum.
Takže.. ve chvíli kdy hrdina- sám a jediný- nalákal speciálně vycvičené komando do pasti a zneškodňoval jednoho po druhém jsem se smááála a smáááála.
Připomínalo mi to zombie apokalypsu, vzhledem k "nesmrtelnosti darebáků" ale co na tom?
Dozvěděla jsem se jak je možné že člověk s popálením na většině těla může dál běhat , střílet , prát se.
Má spálené neurony takže nic necítí :o))))).
Na knize by mělo být napsáno : čtěte před spaním.
Osobně to vřele doporučuji.
Buď usnete - což je super, nebo se zasmějete a uvolníte což je super.
Jednu hvězdu dávám čistě proto že jsem si knihu půjčila jakožto detektivní thriller.

Aymira
21.10.2019 3 z 5

Britský Bruce Willis v kombinaci s MacGyverem, tak se přesně jeví Heck. Protože v této knize čelí skoro sám té nejdrsnější celosvětové partě zabijáků, nejméně stokrát přežije jistou smrt a navíc své protivníky ničí všemožnými důmyslnými způsoby. Klub zabijáků je tak akční kniha, že snad akčnější už ani být nemůže. Když by se vystřihly všechny akce, tak by z příběhu zase tolik nezbylo. Kniha se četla dobře právě díky své akčnosti, ale když jsem se po jejím dočtení zamyslela nad příběhem, zjistila jsem, že byl vlastně docela pitomý a zbytečný.

slunečnice777
15.08.2019 5 z 5

Tak to byla po čase skvělá jízda. Paul Finch umí udělat skvělí čtenářský zážitek. Vypnout mozek a bavit se. Rozhodně si přečtu další pokračování série. Mohu jen doporučit si přečíst díly popořadě.

Vesina
12.08.2019 5 z 5

Paul mě baví. A detektiv Heck ještě víc !!

ilčidlo
12.08.2019 5 z 5

Napínavé a akční čtení. Heck zase dělal neuvěřitelné kousky, ale já jsem četla a četla a už se těším na další knihy s ním.

kofola33
29.07.2019 5 z 5

Tak to byl narez! Je jasne, ze Heck je proste krizenec Supermana s Rambem, asi nikdo by nezvladnul to co on, ale me to silene bavilo, bylo to napinave, akcni a velice ctive, nechtelo se mi knizku odlozit. Tesim se na dalsi dva dily, hned si je jdu koupit.

Jirik.fx
20.07.2019 2 z 5

Kniha docela dobrá, ale nechápu proč knihu ve které se docela dost střílí, překládá překladatelka, který neví nic o zbraních. Ať už lumpům nebo klaďákům by měli létat ze zbraní střely, v nejhorším kulky, rozhodně ne celé náboje, ty se do zbraně spíše nabíjejí. Kdyby do stěny těsně vedle mé hlavy narazil náboj, tak bych si z toho, na rozdíl od hlavního hrdiny, příliš hlavu nedělal. Je to asi tak nebezpečné jako by po Vás někdo hodil propisku. Ta překladatelka prostě většinu knih od Finche zabila.

akdar72
05.07.2019 5 z 5

Hecka jsem si oblíbila. Napínavé vždy až do konce.

veronika3141
30.06.2019 3 z 5

Zajimava kniha jako vzdy od Paula Finche jako vzdy,napinavy dej az do konce :)Tesim se na dalsi dil :)

sramkovamichala
08.06.2019 5 z 5

Další skvělá kniha z celé série!

mafie

Paul Finch