Klid je síla, řek tatínek

Klid je síla, řek tatínek https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12576/bmid_klid-je-sila-rek-tatinek-cti-12576.jpg 5 289 69

Výpověď ženy, která prošla peklem koncentračního tábora, přežila a svůj osud velice sugestivně sepsala v této knize.

Kablik
19.10.2013 5 z 5

Knížek tohoto typu jsem četla již několik, ale tato ve mě vyvolala nejsilnější pocity, člověka nutí se trochu zamyslet nad tou dobou a nad osudem těchto lidí. Paní má můj obdiv a jsem jí vděčná, že měla vůbec chuť na toto období jejího života vzpomínat a tím nám tuto část dějin ukázat reálným okem.

drobie
06.10.2013 5 z 5

Hodně silný příběh. Tohle téma "mám ráda", ale knihu přeživšího jsem ještě nečetla.

Catherine
17.07.2013 5 z 5

Nemůžu napsat nic jiného než úžasný nikdy sem knihy tohohle typu neměla moc ráda ale tohle bylo úchvatný. Doporučuji

Marbulka
18.04.2013 5 z 5

Knížka, která mě dostala. Paní Fantlová má můj hluboký obdiv. Toto by měla být povinná četba ve školách.
12/7/2013 jsem byla na prohlídce v Osvětimi a v expozici mezi haldou naházených popsaných kufrů od vězňů jsem viděla i ten paní Fantlové.

cortina
07.03.2013 5 z 5

Paní Fantlovou obdivuji, smekám před ní, mám k ní velikou úctu za to peklo, co zažila a ještě o té hrůze dokázala napsat.Neměla jsem slov, jen slzy v očích...Tato knížka by měla být zařazena jako povinná četba !!!

RADOST
09.12.2011 5 z 5

Hluboce smekám před paní Fantlovou. Obdivuji její životní sílu a kázeň. Ta jí pomohla přežít všechny válečné útrapy a také sepsat své vzpomínky. Muselo být hodně těžké při psaní vše znovu prožívat a přesto zůstat u holého líčení oproštěného od emocí.
Nechápu, jak toto všechno mohli lidé přežít. Nechápu, jak toto všechno mohli lidé lidem dělat. Jen vím, že lidé se nezměnili. I proto děkuji za tuto knihu, která poučuje i varuje.

Bastera
17.10.2011 5 z 5

Kniha, která naprosto uchvátí svým holým líčením reality, při které mrazí dech. Psáno čtivě, bez obalu. Naprosto si mě získala.

Lemonie
30.11.-0001 4 z 5

Bylo to úplně jiné než jsem čekala. Žádná sebelítost, pouze holé vylíčení reality. Měla jsem to štěstí a ocitla jsem se na jedné přednášce paní Fantlové a musím říct, že je to vskutku obdivuhodná žena.

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

Jedna z nejstrašnějších výpovědí o nelidských činech lidí. Měl by si přečíst povinně každý.