Gulliverove cesty

Vzrušujúce, zábávné a nezabudnuteľné sú Gulliverove príbehy o cestách do podivuhodných krajín trpaslíkov a obrov, ktoré zároveň nastavujú krivé zrkadlo skutočnému životu. V tomto vydaní sú príbehy doplnené fotografiami, ilustráciami a faktografickými poznámkami, ktoré približujú historické pozadie tohto majstrovského satirického diela. Kapitoly: Cesta do Liliputu, Niečo o Lilipute, Cesta do Brobdingnagu, Niečo o Brobdingnagu, Cesta do Laputy, Niečo o Lapute, Cesta do krajiny Hvajninimov, Hvajninimovia a Jahuovia, Swift a Gulliver....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/165548/gulliverove-cesty-165548.jpg 3.88

Klasické príbehy

Gulliver´s Travels (1726)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Perfekt

Kniha Gulliverove cesty

yaja8823

Kniha se hezky čte, je spíše pro mladší, ale říkala jsem si, že když jsme to měli číst na základce, tak jsem si přečetla jen kousek, tak jsem to teď dohnala. Kniha je celkem hezká, zajímavá, spisovatel má velkou fantazii a to se mi líbí, také miluji cestování, takže jsem knihu přelouskala a taky se dozvěděla nějaké zajímavé nové informace ( viz zadní část knihy ).

Emičkazknihy
21.10.2018

Kniha je určená spíše pro mladší čtenáře, než jsem si představovala. Slyšela jsem že kniha osloví každého čtenáře. Moje srdce si ovšem nezískala. Uznávám, že spisovatel byl génius a získal si mou hlavu, myšlenky. Pocity k této knize ovšem nechovám a s city jsem na tom ještě hůř. Chyběla mi zde přímá řeč a kniha byla psaná v Ich formě, což mě nepřekvapilo, ovšem ani nepotěšilo.

misa8153
28.08.2018

Předčítala jsem synovi, který si ji vybral v knihovně a vůbec mě tato kniha nezaujala. Syna bavila.