Žihadlo

Kit Fielding (známý už z románu Žralok), si dávno ochočil strach, v profesi překážkového jezdce se bez odvahy nedá vítězit. Tato součást jeho práce však ohrožuje jeho osobní štěstí. Nevesele zvažuje, co je a co není pro něj důležité, když ho princezna Casilia požádá o pomoc proti nevybíravému nátlaku, jemuž je vystaven její invalidní manžel. Kit má princeznu, majitelku mnoha svých vítězů, rád, a kromě toho prostě nemůže být jiný, než je. A tak se zase jednou vydává do boje se zlem, za život proti smrti. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/841/zihadlo-841.jpg 4.6103

Kit Fielding (2.)

Bolt (1986)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Jana K

Druhou Francisovku s Kitem Fieldingem jsem původně chtěla hodnotit stejně jako tu předchozí, ale jak jsem postupně četla, musela jsem názor přehodnotit. Zbraně (a byznys s nimi) sice nejsou zrovna mé hobby, ale kniha se přece jen více zabývá dostihovým prostředím, zde konkrétně překážkovými dostihy, které Kit jezdí.
Jednu hvězdu přidávám za naprosto nečekané rozuzlení, se kterým jsem opravdu nepočítala a taky za šťastný konec týkající se Kitova osobního života.

Půca4

Člověk někdy potřebuje sáhnout po detektivce od autora, kde si může být jistý, že vše dopadne dobře. Naprosto dokonalý příběh, četl se rychle a už teď se těším na další knihu od Francise, jen si vybrat.

Tinoušek
04.03.2015

Tak Francisovka, no... :D
Nevím, co napsat víc. Klasická detektivka z dostihového prostředí, čtivá, poutavá, moc hezky napsaná. Jedna z těch lepších :-)

Rup
22.10.2013

První Kit mě vzal za srdce víc, takže jedna hvězda dolů :-(

kattyV
22.09.2013

Druhý román o Kitu Fieldingovi, který poněkud naruší představu o šťastném konci, kterou jsme předpokládali po přečtení Žraloka. Na druhou starnu, k tomu šťastnémukonci se snad nakonec dostaneme a na rozdíl od Žraloka byla sice zápletka dost nebezpečná, ale daleko méně osobní než právě ve Žralokovi.

vitavita
09.03.2012