Matčin stín

Matčin stín https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26493/bmid_matcin-stin-YsX-26493.jpg 4 129 30

Kiss River série

< 3. díl

Lacey v mládí na vlastní oči viděla vraždu své matky, a ten zážitek ji poznamená na celý život. Nejprve se dlouhá léta snaží chovat přesně jako zemřelá zbožňovaná matka, které místní pro její neúnavnou dobročinnost přezdívali „svatá Anna", pak však začne odkrývat temnější stránky matčiny povahy. Náhle neví, čemu má věřit, stáhne se do sebe a vyhýbá se citovým vztahům. Když její nejlepší kamarádka Jessica zemře při autonehodě a v závěti jí svěří do péče svou dcerku Mackenzie, Laceyin poklidný život se rázem změní: snaží se vychovávat vzdorovitou Mackenzie, zabránit soudní cestou propuštění matčina vraha z vězení a rozhodnout se mezi dvěma muži, kteří jí však o sobě neprozradili zdaleka všechno...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Her mother’s shadow , 2004

bekule
30.09.2017 5 z 5

Celá série se mi moc líbila,četla jsem už před lety a třetí díl si pamatuji nejvíc,takže logicky nejlepší.

micha-ella
30.08.2017 3 z 5

Děj tohoto příběhu je skvěle vystavěný a provázaný, psychologie jednotlivých postav dobře vykreslená, dějové zvraty logické a pochopitelné... ale přesto mi při čtení něco vadilo, ani jsem se na další kapitoly netěšila tak jako u jiných knížek, nevím proč.

Danago
18.04.2017 5 z 5

Celá série Kiss River byla nádherná, ale třetí a poslední díl je rozhodně nejlepší. Určitě pro mě bylo fajn, že jsem si knížky přečetla tak jak jdou po sobě, i když si myslím, že se dají číst i jednotlivě . Knížka je velice dobře napsaná má v sobě napětí i romantiku a je i velice dojemná. Za sebe rozhodně můžu doporučit.

Leniiis
14.01.2016 5 z 5

Tak série Kiss River tímto posledním dílem dočtena a bude se mi docela stýskat. Krásnej příběh. Napětí, láska, tajemství. Nic tam nechybělo.

slonyk
19.08.2014 5 z 5

Opět výborná kniha od této spisovatelky.

Ramondia1
05.06.2014 5 z 5

Velmi povedená kniha, napínavá od začátku až do konce.

Modrina
19.05.2014 5 z 5

Opět jsem velmi spokojená.

aša
12.01.2014 5 z 5

Třetí díl " majákových" příběhů popisuje osudy Lacey O Neillové a její rodiny. Moc hezky se čte, příjemná oddychovka .

Evik30
16.12.2013 4 z 5

Tak tahle kniha klouby prvky detektivky a červené knihovny. Je psaná stylem který se mi líbí. Od začátku jsem tušila kdo je "tajný ctitel" Lacey. Kniha se velmi dobře četla už se těším na další knihy této autorky.

Janoska
04.11.2013 4 z 5

Třetí pokračování série Kiss River. Knížky od téhle autorky se prostě dobře čtou...je to napínavé i romantické:-)