Sněhurka musí zemřít

Sněhurka musí zemřít https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125181/bmid_kirschhoffova-a-von-bodenstein-sneh-2pQ-125181.jpg 4 163 41

Jednoho ponurého podzimního dne najdou stavební dělníci na opuštěném letišti americké armády v Eschbornu lidskou kostru; jen o něco později někdo shodí neznámou ženu z mostu na silnici. Vyšetřování zavádí Piu Kirchhoffovou a Olivera von Bodenstein do minulosti. Před mnoha lety zmizely v malé vesnici Altenhein dvě dívky. Nepřímé důkazy přivedly za mříže domnělého pachatele. Ten se nyní vrací do rodné vesnice. Poté co se brzy začne pohřešovat další dívka, začíná hon na čarodějnic.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Schneewittchen muss sterben , 2010

Klára90
02.10.2015 5 z 5

Knížka si mě podmanila od prvních stránek. Bylo to napínavé, nepředvídatelné a čtivé. Mistrná zápletka...představa jakéhosi vesnického "klanu" ve mě dokázala vyvolat pocity, kdy mi běhal mráz po zádech. Zhruba od poloviny knížky jsem si byla jistá, že znám pachatele, ale na konci bylo vše jinak, než jsem si myslela, což mě mile překvapilo. Pravda, konec byl na mě trochu překombinovaný, ale dojem z knížky mi to určitě nezhoršilo. Určitě se budu shánět po dalších autorčiných knihách.

Livia
25.09.2015 3 z 5

Veľmi príjemné nemecké prekvapenie. Skvele vykreslený vzťah takmer celej dediny k Tobiasovi. O tom aké následky si nesie nie len odsúdený ale aj celá rodina. Ku koncu možno príliš prekombinované, ale posledných 100 strán som sa nemohla od toho odtrhnúť.

davas
09.09.2015 5 z 5

tak tahle autorka stojí za velkou pozornost,druhá kniha od ní,kterou jsem četl a opět famozní ...dokonalý příběh propletený k dokonalosti ...moc dobrá kniha ...pro mne za 5 hvězd

Kodetka
18.05.2015 5 z 5

Spisovatelka mě přímo nadchla jakou bravurní prací dokázala množství faktů a lží zamotat v přehledné klubko, které se poté postupně rozplétalo. Spisovatelčiny postavy se tak nějak dostávají čtenáři pod kůži. Kniha mě opravdu bavila.

ivakola
17.04.2015 4 z 5

Velice povedená detektivka. Od začátku až do konce jsem se bavila a byla napnutá jak to všechno nakonec bude. Souhlasím s předešlými hodnotícími. Konec je opravdu tak nějak překombinovaný a zbytečně natažený. Ale jinak opravdu super čtení.

Dumicek
22.03.2015 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Vtáhla mě hned do děje, nenechala mě odpočinout. Pořád se v ní něco děje. Je tam možná až moc záporných postav, ale nějak mi to nevadilo. Hlavní postava se mi zamlouvala a dvojice detektivů mi byla taky sympatická. Trochu mi vadil až dosti překombinovaný konec. Myslím, že to měla autorka ukončit dříve proto 4 hvězdy místo 5. Rozhodně si přečtu další knihy této série.

Meluzínka
25.02.2015 5 z 5

Moc pěkná kniha četla se suprově. Jen chvílema to bylo moc zamotané.

myskula
18.01.2015 3 z 5

Chtěla jsem dát 4 *,ale závěr to změnil na 3.Celou dobu skvělé tempo,zajímavý příběh,ale závěr překombinovaný,někdy až těžko uvěřitelný.

isobel2000
16.01.2015 4 z 5

Kniha od začátku napínavá, ale konec byl na mne moc překombinovaný.

sioux
24.12.2014 4 z 5

Od začátku mě to bavilo, hlavnímu hrdinovi jsem držel palce. Zajímavá autorka. Jinak stejný komentář, jak jsem hodnotil "Kdo seje vítr".

Mišutamyš
31.08.2014 5 z 5

Čtivá, napínavá, má spád. Zkrátka perfektní čtení, které vám nedovolí knihu odložit.

Aniga
06.03.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, velice dobře se četla a již první stránkou jsem byla vtáhnutá do děje.

Fíbí
19.02.2014 3 z 5

Ušlo to

Neri
05.02.2014 4 z 5

Sympatická, napínavá a dobře se čtoucí detektivka, která by se mi ale líbila ještě víc, kdyby v ní nebylo tolik padouchů a tolik nepravděpodobných dějových zvratů. Přesto hodnotím velmi kladně a s chutí si přečtu autorčinu další u nás vydanou knihu.

soukroma
14.11.2013 5 z 5

Napínavé, čtivé, ale přeci jen autorka přidávala zejména ke konci zbytečně moc zápletek a dějových zvratů, jak na straně obyvatel vesnice, tak policie - méně je někdy více. Některé dějové konce pak vyzněly až příliš melodramaticky a nepravděpodobně.

Jaička
23.12.2012 5 z 5

Od první kapitoly jsem chtěla být už na konci :))) a vědět jak to dopadne,velmi napínavé,doporučuji!!!

Verrrunka
23.12.2012 4 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla. Ale pak to teda mělo opravdu rychlý spád. Hodně postav, hodně podezřelých, hodně zamotané... Po dlouhé době kniha, která mě donutila opravdu přemýšlet na dějem dnem i nocí. Jen škoda, že to nakonec bylo až moc zamotané a vyhrocené. Navíc mi přišla dost zbytečná ta vztahová linie...

vladka2104
07.10.2012 4 z 5

Knížka mě velmi bavila, dobře se četla, jen na konci bylo těch pachatelů na můj vkus nějak moc...

dalimoni
13.09.2012 5 z 5

Velmi milé překvapení. Skvěle propracovaný příběh, který Vás vtáhne do děje a nepustí. Klobouk dolů před autorkou a její fantazii. Ze začátku jsem měl mírné problémy s orientací v postavách, kterých vystupuje v knize opravdu hodně, ale časem se člověk zorientuje a hltá děj plnými doušky. Opravdu velmi zajímavý detektivní trhiller se zajímavou zápletkou.

Slavka77
20.08.2012 5 z 5

Ja knihu zrovna ctu, ale v nemcine a jelikoz i bydlim kousek od mista kde se dej odehrava tak musim rici kniha je suprova.V cestine zatim vysla asi jen snehurka ale cetla jsem od N.Neuhaus uz dve knihy a pise skvele.Kdo ma rad detektivky a napeti je tato kniha pro nej skvela.Doporucuji.

detektivní a krimi romány

Nele Neuhaus