King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 721 191

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

zp87
09.07.2022 4 z 5

Drsné chlapy můžu. Vulgarismy jsou zde hojně, ale nepobuřují mě.
Příběh je čtivý, zhltla jsem ho velmi rychle.
Jen je lehce kostrbatě přeložený.
Sexu tam fakt není moc, jen je King furt nadržený.
A Doe mě teda docela štvala, strašně Kinga chtěla, on po ní chtěl jen to, aby to přiznala, ale ona musela dělat cavyky. A následně cirkus, že ji King nechce... bože, fakt typické 'nevim co chci, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu'.

Artep071
26.06.2022 5 z 5

Velmi drsně podaný životní příběh několika postav který si nebere servítky a pro sprosté slovo nejde daleko. Pro citlivější povahy to zaručeně není , ale mě to tedy drželo v neustálém napětí. Knihu jsem přečetla během dne a hned jsem se začetla do dalšího dílu.
Za mě 5* jelikož jsem očekávala erotický román a byl to drsný příběh plný násilí , zoufalství, strachu, napětí a i v podstatě vášně a okouzlení mě tuze příjemně překvapil, že to nebyla klasická červená číčovina!
Mám rozečtené pokračování a můžu říct, že to opět pěkně šlape ... :)

Nikusha
22.06.2022 2 z 5

Na to, že je kniha popsaná jako erotická, tak té erotiky tam není tolik. Jakože tvrdý pták je tam zmíněný snad 100x a jestli si autorka myslela, že vulgarismy nějak dožene absenci erotična, tak to moc nezabralo. Ale příběh docela dobrý, jen mě už pak nudilo to neustálé kolečko toho "vlastním tě, budeš dělat co chci" atd.. knihu jsem přečetla na doporučení, ale už takové knížky nebudu vyhledávat. Není to můj šálek.

Micandy
13.06.2022 3 z 5

Drsné prostředí,drsní lidé a drsná slova.Četla jsem jako e knihu a bylo tam dost chyb,chyběla pismena. To bych ještě prominula, ale tolik vulgarismu vecpat do jedné knihy, vadilo mi to. Opravdu nemusím číst v každé větě zasra...
Jinak příběh byl celkem zajímavý, ale podle recenzí jsem čekala mnohem víc.

Thalin
15.04.2022 1 z 5

Dočíst tuhle knížku mi trvalo hrozně dlouho. Odkládala jsem ji a jo, i přeskakovala. Nejsem žádná cukrová panenka, ale těch vulgarit tam na můj vkus bylo prostě moc a hrozně mi to rušilo dojem ze čtení. Snad není tak těžké napsat aspoň stránku bez toho, aby se tam nejméně 3x neobjevilo "zasraný" a 5x "sračka" A to byly ty mírnější výrazy. V kombinaci s jinak spisovným stylem se to dost tlouklo, vypadalo to prostě hrozně.
Děj taky nic moc a žádná z postav, možná až na Preppa tu není sympatická. King je drsný jak šmirglpapír, ale bez neustálého nadávání by vlastně neměl osobnost a Doe ji nemá tak jako tak. A za oslovení "mládě" by chlap měl dostat pár facek. Dějově prostě nic moc a navíc se to špatně četlo.
A ta korekce? Chyby? Hrůza. Příběh měl možná potenciál, ale tohle, spolu s tou tunou nadávek, mě prostě hrozně odradilo to dál zjišťovat, ani ten konec mě nijak nenavnadil na další díl.

Tesset
22.02.2022 3 z 5

Rozhodně zajímavý příběh. Z knihy mám dost smíšené pocity, na jedné straně neobvyklé prostředí a fajn zápletka, ale, jak už tady bylo psáno, vulgární až moc. Já proti nadávkám nic nemám, ale tady byly použity výrazy, které vyloženě nesnáším, takže mi zhnusily i čtení, za což musím ty hvězdičky ubrat. Jinak se mi to ale fakt líbilo. Fajn změna oproti všem těm pracháčům, kteří vždycky okouzlí hlavní hrdinku, tady figuruje hlavně "white trash", ale stejně si je do jisté míry oblíbíte. Tím prostředím se vysvětluje i ta mluva, i když já bych některé výrazy vyměnila za jiné. Celkově to vypovídá i o jiné mentalitě a chování k ženám, což byla další věc, kterou jsem musela zkousnout. Místama ale jakoby to vypadlo a to jsem si čtení užívala naplno. V sérii budu pokračovat a uvidím, kam mě zavede.

kittlerka
18.02.2022 3 z 5

Docela zajímavý příběh, dost drsný. Hodně vulgární čtení na můj vkus až moc. Na to, že je to erotická kniha, tam zas tak moc erotiky není:)

Linda2000
24.01.2022 4 z 5

King je rozhodně parádní čtení, ani chvilku jsem se nenudila. Určitě doporučuji všem, kteří rádi čtou o drsných chlapech a mají rádi akční styl života, protože tady se rozhodně nuda nepěstuje. Takže pokud někomu nevadí trochu ostřejší rétorika, stojí knížka stoprocentně za to.

Ešína
11.01.2022 4 z 5

Dá se říct, že mě tato kniha mile překvapila. Čekala jsem další slaďárnu se šťastným koncem ale kniha byla drsná a vulgární. Což jsem uvítala. Bavila jsem se a těším se, až se pustím do druhého dílu.

Makkys
02.10.2021 4 z 5

Tahle kniha mě hodně překvapila. Vůbec jsem něco takového nečekala, ale musím říct ze se mě to vážně hodně líbilo. V knize je spoustu vulgárních slov a je to drsnější čtení, ale děj a postavy jsou skvělé. A ten konec?! Musím si co nejdřív přečíst druhý díl. Hlavně mě překvapilo že autorka je žena něco takového bych čekala spíše od chlapa, ale bylo to skvěle čtení.
4,5*/5*

Calwen89
26.09.2021 5 z 5

Jedním slovem - drsné ! A já si to skvěle užila. A ta ztráta paměti hlavní hrdinky knize dala jistý přesah v tomto žánru.

Raislin
02.09.2021 5 z 5

Tak tohle byla vážně jízda! Kniha naprosto skvělá. Prostředí tedy vážně hrozné a opravdu je dost vulgární, ale děj opravdu dobrý. Přesně na takový příběh jsem teď měla náladu a četla jsem jedním dechem! Za mě jednoznačně stojí za přečtení!

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Tohle byla fakt mega brutální pecka..doufám že v češtině vyjde i pokračování,protože na konci jsem jaksi přestala dýchat a jsem zvědavá jak to všechno dopadne ️
Tahle kniha mě zaujala už od začátku...na to, že autorka je žena,tak teda klobouk dolů nad slovníkem,️ ale strašně dobře jsem se bavila kniha byla velice napínavá..hlavní téma samozřejmě sex,drogy, motorkáři,prostituce,násilí,sexy vtipní chlapi a jedna neviná holka,která ztratila paměť...vždycky když čtu knížky tohoto typu tak mě nejvíc baví hádky mezi hlavními hrdiny a tady tomu nebylo jinak člověk se zasměje a místy je i nervózní z toho co se bude dít..️

LucySmile
31.07.2021 3 z 5

Čekala jsem něco trochu víc. Knížka je skvělá, vulgární, plná sexu, ale něco mi tam chybělo. Nenadchlo mě to tolik jako jiné erotické knihy. Druhý díl si určitě přečtu a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet.

Adriana21
30.07.2021 5 z 5

Opravdu hodně povedená kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. King je pro mě skvělý knižní hrdina, Mládě skvělá žena, která se musela poprat se životem a bojovat za něj, Preppy, tak ten byl fakt skvěký a Bear, na toho jsem ještě zvědavá.
Prostě super, super, super. Násilné, dramatické, erotické, drsné, nemilosrdné...

niky89
11.06.2021 5 z 5

Absolutně úžasné!! Ano, pro někoho možná drsné, ale po XY přečtených sladkých romancí je to pro mně příjemné zpestření. Prostě jsem to hltala až do konce.
Prosím prosím pokud by mi mohl někdo doporučit knihu podobnou této, byla bych moc ráda.

Ketfl
24.05.2021 5 z 5

Čekala jsem, že kniha bude sprostá a drsná, ale tohle opravdu bylo hodně daleko nad moje očekávání. Extrémně čtivé, extrémně drsné, až bych mohla říct hnusné (teď myslím to, co se tam odehrávalo, ne knihu samotnou, ta byla mega super), ale zároveň i smutné a nadějeplné. I na tom nejtmavším místě se opravdu může objevit láska. Čím víc jsem se blížila ke konci, tím to fakt bylo masakrálnější. :-D Už jsem se pak jen zmohla na výkřiky typu: "Cože?", "To jako fakt?", "Ježiši, neee". Ten konec jsem vůbec nečekala. Ještě, že jsem si objednala hned oba dva díly naráz, protože čekat na další díl, to bych asi nepřežila. Opravdu hustá kniha.

Knihajeradost
23.05.2021 5 z 5

Kniha byla čtivá, vulgární, měla spád a vůbec jsem se nenudila. Příběh je drsný, surový, nebezpečný a taky smutný. Nechybí erotika, násilí a krev. Je to silný příběh o lásce a síle přátelství. Někdy je potřeba něco obětovat, aby jste mohli získat něco jiného, možná lepšího. I když nejlepší by bylo mít obojí. Vyprávění se střídá ze dvou pohledů, Kinga a Doe. Hodně se mi líbilo vidět Kingovi do hlavy. Konec knihy je otevřený a šokující. Nedokázala jsem knihu odložit a jestli vás kniha chytne tak, jako mě, nutně budete potřebovat její pokračování.

Petronella.k
21.05.2021 5 z 5

Anotace napovídaly, že kniha bude drsná. Omyl, byla megadrsná! Neuvěřitelně mě vytáhla do toho nejvulgárnějšího děje s jakým jsem se setkala. King, nemilosrdný král všech zlých hochů, Doe, která nevěděla o sobě nic, Preppy, Bear,... Chvílema jsem si říkala, že to je na mě moc, ale chyba lávky, přečteno za pár hodin, s přestávkou na spaní a už mám rozečtený druhý díl. Jsem napnutější než kšandy na tlustém chlapovi. Takže za mě? 10/10! A propos, ano, při čtení té oné scény jsem brečela víc, než na pohřbu Karla Gotta!

Jita160
07.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Ještě nikdy jsem nečetla tak drsnou knihu.
Je plná násilí,vulgarismu,drog a zabíjení.
Jenže příběh je tak úžasně čtivý,že mě nenechal vydechnout dokud jsem nedočetla poslední stránku.
King je děsivý,arogantní kriminálník ,ale i milující otec a vášnivý zamilovaný blazen.
Deo je ztracená duše,která se postupně ztotožňuje s osudem a s láskou ke Kingovi.
Jsem naprosto unešená,protože i přes všechny vulgární slogany a sposty násilí nemohu nic vytknout prostě tu padlo vše jak vidle do hnoje.
NAPROSTO DOPORUČUJI....jsem opravdu ráda,že mám po ruce druhý díl jinak bych si ukousala prstíky nedočkavostí.

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981