King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 722 722

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

JanickaP
09.03.2019 5 z 5

Jednim slovem SUPER!

MiliKry
09.03.2019 5 z 5

Skvělá knížka s překvapivým koncem. Jediné co mi vadilo, bylo rozložení odstavců a vět na stránce, ale to se dalo překousnout. Těším se na druhý díl.

Tereza998877
08.03.2019 5 z 5

Jsem z knížky úplně nadšená, pohltila me natolik že jsem ji přečetla za dva dny.
člověk začně číst tuto knížku a nemůže přestat jelikož je zvědav jak to dál dopadne.
Prosím nevíte, kdy bude další díl Tyran v českém jazyce?

AliceTief
04.03.2019 5 z 5

Wow tak takový závěr jsem opravdu, nečekala. Každopádně není to nejsprostší kniha kterou jsem četla, ale u takové knihy se dá čekat, že nebudou mluvit spisovně =D Už aby byl další díl!!!

ptavichripkaa
02.03.2019 4 z 5

Že začátku knihy jsem si říkala, že ta autorka je asi pošahaná. Tolik sprostých slov a o ničem, ale pak mě to chytlo a byl konec. Je to klasická romanťárna v drsném obalu, plná sprosťáren, ale nakonec proč ne. Už vyhlížím další díl.

Petra38
28.02.2019 5 z 5

SPOILER
Je tu surovy,vulgarni,agresivni a skvely. Vazne fajn pribeh ale rozhodne v tom romantiku moc nehledejte:-) To ze Bradley vymenil svoji milenku,kterou jak tvrdi ze miluje,za svou dceru je svym zpusobem dobry obchod,ale no tak, mel mit lepsi plan,aby zuskal obe zeny sveho zivota. Co me mrzi, je smrt Samuela, byl uzasna postava,ktera pribehu dodala na vtipu a o to vic to cnenare zasahne.doporucuji precist:-)

KnihomolkaKatka
25.02.2019 5 z 5

Super, super a ještě jednou SUPER. Prostě jízda na horské dráze, která ve vás zanechá tolik pocitů a do které jednou nasednete a nebudete chtít vystoupit, dokud nedočtete...

Pupicek123456
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla ctiva,akorat ty sprosty slova me dost vadila...ale druhy dil Tyran bych si rada precetla tez.

MaťaZ.
19.02.2019

Byla jsem zvědavá, co z toho vlastně bude.
Za prvé - stylistika knížky mě moc nenadchla, ale nakonec jsem si zvykla. Mám ráda popis děje z více stran, takže tohle mi vyhovovalo. Ale co mě deptalo, byly chyby a překlepy, kterých bylo víc než dost.
Za druhé - samotný příběh - ten se mi líbil, do léčení chřipky holt patří nenáročná četba ????. Jak mnozí zmiňovali, vulgarismy se knížka jen hemží, ale tak nějak jsem to vzala jako součást vykreslení děje i místa. Závěr překvapil, takže suma sumárum jsem zvědavá na druhý díl..btw tuší někdo kdy to bude?
Za třetí - souhrn - fajn příběh, který se dá vzít s sebou na dovolenou nebo číst, když je venku hnusně. Nesnáším nedokončené příběhy, takže bych ráda přečetla i další díl, ale pokud by konec byl trochu víc uzavřený, klidně i bez happyendu, tak bych se po další knize nijak extra nepídila.

helena19
17.02.2019 4 z 5

Super příběh plný tajemství, ale také sprostých slov, za která dávám jednu hvězdičku dolů. Nepovažuji se za žádného suchara, co se sprostých slov týče, ale zde jich bylo přehnaně moc, i když zase na druhou stranu do prostředí knihy se to asi hodilo. Každopádně, musím si přečíst další díl, i když jen v amatérském překladu.

nakavusterezou
17.02.2019 5 z 5

Fakt bych nečekala, že kniha s (když to řeknu blbě) tak primitivním dějem mě takhle chytne a přečtu ji během dvou dnů. Kniha se čte opravdu rychle, nejsou zde žádná hluché pasáže, u kterých by se čtenář nudil, děj je napěchovaný akcí a jsou zde postavy, které budete milovat a nenávidět.

Knihomolka97
15.02.2019 5 z 5

Skvělý! Přečetla jsem ji za den,
knížka mě nenechala ani na okamžik vydechnout. King je prostě dokonalost sama no, i po tom drném začátku si ho nejde nezamilovat. I když jsem mu v jednu chvíli chtěla fyzicky ublížit... :-D Jako vážně, takovej vůl! Nevím proč, ale fakt se mi líbilo oslovení štěně. Takové roztomilé. Doe je úžasná, silná a odvážna hrdinka, které jsem od začátku fandila. Byla jsem zvědavá, kdo vlastně je a postupně jak mi to docházelo, jsem si říkala a sakra jak tohle dopadne.
Vážně nutně potřebuju další díl!!

czokies
15.02.2019 2 z 5

Pokud vam nevadi hluboka genderova nevyvazenost, sprosta slova v kazde vete, pateticke fraze a, proboha, ty chyby!, tak dostanete napinavej temnej erotickej pribeh z kriminalniho podsveti. Jako kvuli zaveru si mozna asi i prectu nakej dalsi dil!

Chvilkasnění
12.02.2019 4 z 5

Nutně potřebuji druhý díl.!! Celou knihu jsem přečetla za dva dny jak mě nechtěla pustit a teď potřebuji další. Akorát mě štvaly v knize překlepy překladatele, ale i tak jsem ji nedala z ruky. :)

Elčokča
10.02.2019 4 z 5

Kniha se hodně dobře a rychle čte - proto to hodnocení. Ale když se nad tím zamyslím, prostředí se mi vůbec nelíbilo. Věčně zfetované smažky, které se živí prodejem drog, kradením a zabíjením, nejsou mí favorité.
Možná jsem malinko ovlivněná druhým dílem (musela jsem ho přečíst, i když jen v amatérském překladu), kde je všechno ještě víc vyhroceno. Plno mrtvol a žádné vyšetřování a pak totálně pohádkový konec. Druhý díl hodnotím na 2* a díky němu nemám chuť znovu číst ani první... Každopádně klobouk dolů za to, jakou má autorka fantazii.

milunka21
09.02.2019 5 z 5

Woooow. Miluji Kinga. A miluji autorku za to, že ho stvořila. :-D Ne fakt, kniha naprosto pohltila, že jsem kvůli ní nešla spát, dokud jsem neměla dočteno. Za ten konec bych teda autorku zastřelila, protože konec snad nemohl být více otevřenější, ale už jsou na světě další díly, tak snad nás nakladatelství nebude déle napínat. :-) Akutně potřebuji dvojku!!!!! :-D

lovemanner
05.02.2019 5 z 5

No paaani! Tak tenhle pribeh jsem hltala od zacatku do konce! Moc me to bavilo

LenRan
04.02.2019 5 z 5

Hodnotím oba díly: V prvnímu díle se mi líbil hlavně ten spád co to mělo, žádný zbytečný kecy a úvahy, prostředí mi sedlo i oba hlavní hrdinové - 100%.
Druhý díl docela zvolnil, většina knihy se odehrávala z pohledu Doe a zakončení bylo na jednu stranu drsné a na druhou přeslazené. Představovala bych si trochu reálnější zakončení - 70%.
Jako celek, ale určitě stojí za přečtení, bavilo mě to a četlo se to dobře, doporučuji.

Veve721
02.02.2019 3 z 5

Nejsem žádná romantická dušička a erotické romány rozhodně nejsou mým nejmilejším žánrem, proto nejspíš nejsem tou správnou osobou pro hodnocení tohoto románu. Romanťárny většinou realističností zrovna neoplývají, takže vytýkat její nedostatek není fér. Oba hlavní hrdinové mají své kouzlo, jsou odvážní, vtipní a správně tvrdohlaví. Mnohokrát jsem se nad jejich rozhovory zasmála a jejich osudy mě zaujaly od první stránky. Škoda jen, že se u Kinga objeví citlivé srdíčko. Spousta ženských čtenářek ho za to bude milovat, bohužel, já jsem ta jedna z mála, která citlivé muže nemusí. Asi proto radši upřednostňuju thrillery. :D

Děj sklouzává k tradičnímu klišé "Kráska a Zvíře" a objevuje se viditelná podoba s jinými dílky tohoto žánru (50 odstínů). Oproti jim však má autorka mnohem lépe zvládnuté charaktery a příběh nepostrádá potřebnou dynamiku. Nejde o žádné monumentální literární dílo, spíš bych Kinga označila za "guilty pleasure" - přestože existuje kvalitnější literatura, která čtenáři rozšíří obzory, občas je fajn vypnout s jednodušší knížkou, kterou je zábava číst. A mě čtení Kinga bavilo. Pokud jste fanouškem lovestorek, tak tuto knížku budete zbožňovat. A jestli se vám líbilo 50 odstínů, tak Kinga musíte mít - je stokrát lepší. ;)

Mark.
30.01.2019 5 z 5

Ona - King. :-D Kdo četl, chápe. Kdo nečetl, pochopí. V knize je takových "překlepů" hodně.

Napínavé až přímo hltavé čtení! Když jsem nemohla číst, pustila jsem si to jako audio, jen abych mohla pokračovat. A to se u mě ještě nestalo.

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981