King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 722 722

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

Zuzulka888
08.06.2019 4 z 5

Myslela som si, že táto kniha bude ďalšia romantika. Slušné dievča napraví zlého chlapca. Po chlapcovi však niet ani stopy. King je doslova grázel, ktorý v sebe nemá kúska romantiky. Vôbec nechápem ako sa do neho mohla ,,romantička" Doe zaľúbiť, nesedí mi k tomu jej charakter (ako ju autorka vykreslila v tomto diely, aj v ďalšom pokračovaní knihy). Napriek medzerám je však dej veľmi zaujímavý a plný zvratov. Koniec tejto knihy ma úplne dostal. Hoci mi to tiež vôbec nesedelo ku charakteru Doe. Ja viem že stratila pamäť, ale že by sa niekto tak zmenil??
P.s. Oplatí sa prečítať pokračovanie, na moje prekvapenie do seba všetko celkom pekne zapadlo. Pri oboch knihách som si dosť poplakala. Za mňa SUPER, nečakané, knihy plné prekvapení.

Janiss_89
01.06.2019 5 z 5

Nečekala jsem to, ale jako dost dobré. Sice si člověk musí zvyknout na vulgaritu, která i na mě byla moc, ale zvyknete si. Příběh se mi líbil, postavy jsem si oblíbila, mělo to zvraty, ale ten příběh Preppyho mě dost dostal :( Ale sakra ta obálka je wow a ještě jednou wow. Snad vyjde druhý díl co nejřív.

Domča153
30.05.2019

Lidi pokud vám vadí vulgarita tak je logické nečíst knihu o gangu. A kde se vyskytují motořkaři protože tam sprostá slova prostě patří. Není důvod kvůli tomu tak zle hodnotit.
SPOILER:
Musím říct že smrt Prepa mě mrzela a zklamala. Dělal knihu svěží a vtipnou. Opravdu tam pak chyběl i v dalším díle. Chápu že bylo asi potřeba dat tam nějaký šok ale dát ho například na čas do komatu či něco takového by stačilo.

Evitsa
13.05.2019 5 z 5

Já chápu,že má každý svůj oblíbený styl ,ale nechápu lidi,kteří si vybírají knihu pouze podle obalu??? a ani si nepřečtou anotaci a pak knihu haní jak je děsná a jaký je to odpad atd.?
Kdo chce číst "slušné" knihy ať si přečte,já nevím harlequinky a nebo ať si otevře klidně pravopis českého jazyka ,ale pardon,když je kniha o gangu,drogach,tetování atd jako vážně čekáte ,že se tam bude mluvit spisovně a nepadne ani jedno hrubé slovo???
To jste takové puritánky??????????????????????????

Ivet1990
05.05.2019 1 z 5

Těžko říct, jestli mám právo tuto knihu hodnotit, když jsem zvládla jen 2 strany. Kniha je až moc sprostá a ani mi nevyhovovalo styl psaní.

NewMisha
03.05.2019 3 z 5

Děj a prostředí kde se to odehrávalo bylo zajímavé, ale proboha kdo to psal. Styl jakým je kniha napsaná je hrozný.

Smiley96
18.04.2019 4 z 5

4,5 hvězdy kdyby šlo dát, tak dám. Svižný, čtivý a věřím tomu, že chlapa jako je King by doma chtěla mít, aspoň na chvíli, nejedna žena. Ale co mě proboha drásalo nervy, je zpracování knihy. Co je to za šílený nakladatelství? Takhle zprzněnou knihu jsem snad nezažila. A těch chyb.

andrea4865
12.04.2019 4 z 5

Pozor SPOILER
Myslela jsem si ,ze budu cist romanticky pribeh o drsnakovi a hodne holce ktera ho napravila,to jsem se ale spletla!!!Pribeh z prostredi gangu,drog,vrazd ,to vse bylo na dennim poradku knihy,pribeh byl drsny,surovy ,vulgarni plny nasílí a ostrych slov,presto jsem se do nej začetla a nemohla skocit dokud jsem nevedela jak to cele dopadlo,skoda ze umreli nektere z vedlejsich postav napr.Prepy protoze ten byl fakt sympaticky a svym zpusobem roztomily,prekvapeni nebralo konce jak vylezalo na povrch kazde tajemstvi,velmi napinava kniha,zadne lovestory ale krimi.

prcek19
11.04.2019 3 z 5

kniha byla napsána dobře, o čemž svědčí to, že sem ji přečetla za jeden den..ale hvězdu dolů dávám za ty věčný vulgarismy, který mi dost vadily..a ten konec..to sem opravdu nečekala

MMacicekk
30.03.2019 4 z 5

I přesto, že se nejedná o žádný literární skvost, v rámci žánru řadím Kinga do jednoho z těch povedenějších erotických románů, jež jsou určeny především ženám a dívkám. Škoda grafické úpravy textu, která o stupeň zhoršila mé hodnocení a jen díky tomu kniha nedostala plný počet.

janina66
28.03.2019 4 z 5

Samotný příběh je zajímavý. Dobře se to četlo. Nejsem žádná puritánka a taky sprostě nadávám, ale tady v této knize toho bylo až až a za to ubírám jednu hvězdu. Bylo toho zbytečně moc. Jinak se už těším na pokračování

Skalara
23.03.2019 odpad!

Prostě jsem to ani nemohla dočíst. Už první dvě věty, které zní "Tak co, ty zkurvená buzno! Ty malá teploušská srágoro!" mi napověděly, že to nebude zřejmě nejlepší kniha. A měla jsem pravdu. Ani ten děj mě příliš nechytil a ani jak je to napsané nespisovně jako slova teďkonc a podobně. Jsem ráda, že tuto knihu jsem si pouze půjčila v knihovně a nekoupila domů. Byla bych z toho šíleně zklamaná.

Ivushka_If
22.03.2019 2 z 5

Myslim si, ze tato kniha ma dobre hodnoceni jen kvuli erotickym scenam. Ale nic pro romantiky. Ta sprosta slova mi tam jsou proti srsti... A i kdyz dej sam o sobe je zajimavy, nejsem si jista jestli takovy styl chci cist znovu. A nechce se mi verit, ze tohle napsala matka od rodiny :-) myslim ze je to taky originalni kousek a zadny podobny zatim neznam...

lusitta05
22.03.2019 5 z 5

Teda tá bola! Drsná, rozčuľujúca, nemohla som sa odtrhnúť od čítania, a ten koniec! King je frajer! Za mňa super.

oresvo
21.03.2019 5 z 5

Uzasna, drsná , sexy. Po par stránkách mě to vtahlo.

Už jsem psala na ocelot zda bude další díl . Uvidime zda jsem našla správnou e-mail aderesu .

Štixa
18.03.2019 5 z 5

Jedním slovem: WAU!!......
Přečtena jedním dechem, s několika slzami a skoro až zhroucením ???????? nad koncem této knihy...už už aby byl ten další díl.

Majuš333
17.03.2019 5 z 5

Už od prvej vety som sa sama seba pýtala, že do čoho som sa to pustila? A s každou ďaľšou kapitolou si hovorila, že žiadne super hodnotenie táto kniha odo mňa nedostane a aká som znechutená... Že určite musím spomenúť, ako mi vadil ten vulgárny slovník, ako mi vadili povahy hlavných postáv, ako mi vadilo rozloženie odstavcov a viet na stránkach a tak ďalej... A zrazu som zistila, že padám stále hlbšie a hlbšie do tohto príbehu. Stránky ubúdali a ku koncu knihy sa vyparila aj moja negativita a záver ma doslova posadil na zadok!
Smiala som sa, plakala som a aj mi bolo na zvracanie... Tiež som sa pristihla, že jeden odstavec čítam už asi 6x a ešte dlhšie nad ním premýšľam a nedá mi, aby som ho sem nevložila...

Hloubka jeho pohledu mě přikovala k sedadlu. "Štěně, ve vězení jsem se naučil, že všichni jsme jenom mravenci."
"Jak to myslíš?"
"Myslím tím, že všichni pobíhame sem a tam a staráme se o nedůležitý s****y. Máme k dispozici jen jeden život. JEN JEDEN. A my věnujeme tolik času p*******m, který nestojí ani za řeč. Já už v tom nechci pokračovat."

Takže dávam plný počet * a dúfam, že Ocelot nás nenechá dlho čakať a čím skôr nám do rúk šupne Tyrana :)
A kto stále váha, či sa pustiť do Kinga, tak poviem len toľko: STOJÍ ZA TO, PREČÍTAŤ SI TO! A viac už nemám, čo dodať :)

Clare C
13.03.2019 5 z 5

Tato kniha mě tak nadchnula, že jsem dočetla kompletní serii v originále. Byly to první anglické knihy které jsem přečetla.
Spoiler - druhý díl je dokončení příběhu Kinga a Doe, pak jsou dva o Bearovi, tři o Preppym. K tomu se přidávají ještě po jednom knihy o Jakovi, Smokovi, Rage a Kevinovi které jsou zmíněné až v dalších, zatím pouze anglických dílech. Jestli umíte alespoň trochu anglicky a King se vám líbil - jdete do toho, nebude litovat.
Právě jsem dočetla první knihu z další série od této autorky, má opravdu jedinečný talent - třetí kniha série King mě doznala k pláči pro svou hlavní postavu už na padesáté stránce.

MaruMarion
12.03.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Zpočátku mírné znechucení vystřídalo velmi rychle nadšení, napětí, stupidní úsměv na tváři a pak už jen bušící srdce. Ke konci jsem se neubránila slzám a teď ... KDE JE SAKRA POKRAČOVÁNÍ?!!?

Kayla
09.03.2019 3 z 5

Začátek byl dle mě skvělý (cca 100 stran), pak mě to z nějakého důvodu přestávalo bavit. Možná už přišel čas změnit žánr. Ale čtivé to je :-) Do druhé dílu se určitě pustím, kvůli tomu konci.

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981