King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 721 191

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

normen
04.11.2019 4 z 5

Pěkné čtení škoda že člověk musí čekat na pokračování.

Katana83
02.11.2019 5 z 5

Naprosto uzasne. Precetla jsem behem 1dne. Napeti a grazl ktereho zacnete jednoduse milovat.
Jen..kde je druhy dil...potrebuji....

Coucouha
19.10.2019 3 z 5

Myslela jsem si, že se jedná o stand-alone příběh, takže mě otevřený konec zaskočil. Jinak se mi ale kniha líbila a myslím, že do druhého dílu taky půjdu...pokud u nás vyjde.

Toledo
18.09.2019 5 z 5

Kniha se mi libila, bylo to uplne neco jineho nez na co jsem u techto typu knih zvykla. Jine prostredi, hlavni postavy a neobvykli pribeh. Libilo se mi to a uz se moc tesim na pokracovani, protoze je tam dost otazniku.

DenisePartridge
13.09.2019 5 z 5

Už z obálky a anotace knihy je tak trochu jasné, co můžeme od knihy očekávat, takže si nechte svoje ubrečené komentáře typu: "v knize je moc sprostých slov" a "přes vulgarismy se to nedá číst", protože to není žádná romantická komedie a to, že je psaná tímto stylem neznamená, že je to nějaká kurva špatná knížka. I když si odstavce a někdy i slova v knize dělají, co chtějí a někdy mě to při čtení trochu rozptylovalo, tak se tato kniha četla neuvěřitelně snadno a to bylo přesně to, co jsem od ní očekávala. Takže já jsem spokojená.

malazluta
04.09.2019 4 z 5

Taková pohádka v drsném kabátě...dostala jsem přesně to, co jsem čekala a bavila jsem se.

Adele02
19.08.2019 3 z 5

3,5*
Ten konec, to bylo jako co?! Doufala jsem, že se to vyřeší do konce prvního dílu, do prčic!

Přiznám se, musela jsem si na přemíru těch výrazů zvykat. Ale čte se to jako po másle. Odstavce v českém vydání sice skáčou po stránce, jak se jim zlíbí, což mi trochu rušilo čtení, ale jinak to plyne daleko rychleji, než jsem čekala. A dokonce jsem uronila i slzu. Teď jsem fakt zvědavá, co přijde příště.

NicNedaNicNema
17.08.2019 5 z 5

Pěkný příběh z reálnějšího prostředí.
I zbylé díly co nejsou oficiálně přeloženy stojí rozhodně za přečtení.

Cometka
13.08.2019 odpad!

Vůbec nedokážu pochopit, kde tahle kniha nabrala takové hodnocení. Vulgarismy mi vůbec nevadily, ale ten příběh nemá hlavu ani patu, navíc je těžce nereálnej, takže ani při nejlepší vůli jsem se do postav nedokázala vcítit. Jestli je to překladem, nebo nevím na co to svést. S erotickou literaturou to nemá vůbec nic společnýho, až jsem se tomu označení musela pousmát. Co se týče prostředí, taková Martina Cole je tisíckrát lepší vypravěčka. Jediné pozitivum knížky vidím v počtu stránek. Tím, že to není kdovíjak obsáhlé dílo, je rychle konec, což je dobře.

Nika320
04.08.2019 5 z 5

Jako dobrá kniha - ale jsem jen překvapená celkově prostředím. Nejsou to žádné romantické žvásty, prostě jde se rovnou na věc .D

adriane9
16.07.2019 4 z 5

"Když je někdo zlej neznamená to hned, že je skrz naskrz špatnej"
...Tak nejdřív negativa, absolutně strašný zpracování českého vydání, to se nedalo rvalo to oči uši mozek, ale stálo za to tu knihu číst, odpustit uboze sprostou první kapitolu a prožít ten šílenej příběh na maximum. Frazier je nejen sympoška krásnýho vzhledu ale navíc skvěle píše to, co vesměs málokdo umí - eroťarna, kde mi nebylo trapně, mělo to smysl příběh i spád i když to někdy hraničilo s hororem kde holka přežije ránu sekerou do hlavy. Shrnu to - bylo to skvělý a King by se moh' stavit někdy na panáka :-).

Marluksa
07.07.2019 5 z 5

("Štěně"... ????)
Kdo si "užívá" Kinga, je zaručeně o krok blíž k Danteho peklu. ????Vulgarismy k samotnému příběhu sedí jako poklice na hrnec a spokojená čtenářka se najednou ocitá v energií a erotikou nabitém "doupěti". Chvílemi je hlavní hrdince co závidět - možná nejvíc hlavního hrdinu. ????
Příběh je surově živelný, lidský, upřímný, nevymydlený a nevyvoněný do obvyklého klišé, tak typického pro erotickou literaturu. Skvěle se čte, perfektně navazuje a ještě se i dobře pobavíte. Jasná emoční centrifuga!
Zde není místo pro stud a rozpaky!
Rozhodně doporučuji!! Tohle prostě musíte přečíst!!! 5***** Má to požadované grády a možná i víc. Náročný čtenář se v knize jako když najde. Pokračování si určitě nenechám ujít!
PS: Naprosto nevhodné pro prudéry!
PPS: Jste-li pohoršeni erotickou literaturou, vůbec se nezačítejte!, páč kdo má pak ty stupidní vyděšené komentáře číst??!
PPPS: Jak já to slovo "rozkoš" nesnáším!! A sem se vůbec nehodí!!

Nela2
06.07.2019 3 z 5

Téma se mi hodně líbilo - ztráta paměti, tetování... ale čekala jsem víc. Na můj vkus to bylo už hodně vulgární a chvílemi drsné.

JitulHa
06.07.2019 4 z 5

Tohle je příběh, který rozhodně nebude po chuti každému. Je možná až přehnaně vulgární drsný násilnický a nepředvídatelný, stejně jako jeho hlavní hrdina. Nicméně, pokud už máte dost všech těch knih, kde ústřední představitelé jsou vždy jen ti dobří, čestní a každá křivda se jim vlastně stane neprávem, buďte si jistí, že tohle chcete číst! King tedy určitě stojí alespoň za pokus, protože i přes počáteční rozčarování z toho, jak syrově a naprosto bez servítek je knížka napsaná, budete pravděpodobně nadšení.

kalinka99
25.06.2019 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která se mi v tomhle žánru líbí. Napětí, akce a jiné prostředí než bohatý šéf atd. Konec mě dostal, tak hned pokračuji v druhém díle.

cuklovka
24.06.2019 4 z 5

Hezky se čte, konec nečekaný. Těším se na další díl.

pavlikova9332
23.06.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha i druhý díl. Snad se dočkám i dalších dílů v češtině

Lee7
20.06.2019 5 z 5

Byla jiná než ostatní a patří mezi lepší zpracování. Pohled od odpadu než bohatství byla příjemná změna. Preppy mi bude chybět

men0037
17.06.2019 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knih. Už mám precteny i druhý díl a taky úžasný. Už se těším na další.

Ouninka
13.06.2019 4 z 5

KING se mi moc líbil...bylo to takové zpestření od ostatních eroťáren, protože tady byla dobrodružná zápletka :-). Nezbývá nic jiného, než vydržet čekat než u nás vyjde druhý díl...prý by to mělo být údajně v září 2019....

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981