Keď láska čaká

Keď láska čaká https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242677/mid_ked-laska-caka-242677.jpg 4 147 20

Mladá šľachtičná Leonie sa musí na kráľov príkaz vydať za obávaného žoldniera Rolfa, ktorý dostal za verné služby aj susedné panstvo. Jej počiatočný odpor voči votrelcovi sa však postupne mení na lásku a napriek rozdielnosti pováh nájdu napokon mladí ľudia cestu k sebe.

Ivusak7
11.02.2024 4 z 5

Pěkně napsané, moc hezky se to četlo :)

mariva
01.07.2023 4 z 5

Pěkný román ze skotské historie, dobře se četl a ani chvilku nenudil.

Ála1968
12.04.2023 5 z 5

Tak opět nádherné.Prostě autorka psala krásně, mrzí mě, že už nic nenapíše.Každá kniha je prostě úchvatná.

Rosamund
04.01.2020 5 z 5

Jedna z mojich prvých prečítaných knižiek. Rada sa k nej vraciam.

Enny4
02.04.2018 5 z 5

Knížka se mi mooc líbila. Rytíř Rolf se rozhodne oženit s majitelkou sousedního hradu Leonií. Přestože se neznají, on si myslí že je ošklivá a ona o něm že je krutý, Leonie je násilím k sňatku přinucena. Jaké je však jejich překvapení, když se vzájemně poznají, oba mladí a krásní. Život jim ale komplikuje Rolfova milenka Amelie, žijící na stejném hradě s novomanžely. Proto také Leonie manželovi nevěří neustále od něho utíká. Rolf ji vždy přiveze zpět a snaží se ji přesvědčit o své lásce ... Miluji takové příběhy, knížka mě nezklamala :)

LibraryGirl
08.03.2018 3 z 5

Je to krásný příběh, ale něco mi tam chybělo.

účetní
27.02.2018 5 z 5

Na začátku knihy jsem si říkala, že to asi nebude nic moc, kousek dál už to vypadalo, že to bude dobrý, ani ne uprostřed knihy už to bylo moc krásné a po dočtení jsem úplně nadšená, jak to bylo nádherné, takové něžné, moc pěkný příběh. Rolf se mi moc líbil, chvilku trvalo, než se jeho postava tak nějak celkově vykreslila a byl to opravdu skvělý chlap. Kniha byla postavena na mnoha nedorozuměních mezi Rolfem a Leonie, oba chtěli po tom druhém lásku, kterou i když časem už měli, tak si to nedokázali mezi sebou vyjasnit. Závěr mohl být ještě o kousíček delší, ale celkově moc krásná kniha.

natan22
29.10.2017 5 z 5

Moje nejmilejší a taky jsem jí dlouho sháněla.

Danulka11
13.09.2016 5 z 5

Pěkná knížka s poutavým a vtipným dějem, jenž se velice dobře čte. Všem vřele doporučuji.

avalonek
04.07.2016 5 z 5

Já jsme zatím se všema knihama od autorky,co jsem četla velice spokojená.Nadšení po celou dobu čtení mě neopouští,a doufám,že to tak bude i nadále.

moudivlacek
29.11.2015 5 z 5

Pěkná knížka, zas se potvrdilo, jak se dnes máme dobře, když si můžeme zvolit lásku sami a ne když nám ji někdo naplánuje a donutí nás k tomu. Přesto, i v některých takových vztazích byla ta skutečná pravá láska, a jako taková nebyla od začátku vztahu a nebylo to snadné. O to víc byl sladší konec trápení a objevení lásky.

helenkan
15.03.2015 3 z 5

Docela dobrá oddychovka,ale četla jsem už od Lindseyový lepší.

havrmoni
29.12.2014 5 z 5

Nádhera,opět jedna ke které se budu vracet.

miruska1
26.08.2014 4 z 5

Kniha sa mi pačila,i keď zaver nebol uplne podľa mojich predstav. A musim dodať,že autorka ma aj lepšie knihy. Preto v porovnani s inym jej knihami davam o hviezdičku menej.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Boze keež bych tu knihu měla doma, ale bohužel není k sehnání,:((((

liletka_a
23.03.2013 2 z 5

průměrná, nic víc nic míň.

maryzka
18.01.2013 1 z 5

Kniha má slabší průměr, ale některé pasáže se čtou dobře.

Kaety
15.11.2012 3 z 5

Kniha je roztomilá, dobře se čte, takový lepší průměr,.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Zamilovaný román spíše červaná knihovna,ale pěkně se to četlo.

HankaJ
13.02.2012 3 z 5

ač nemusím zamilované románky, tato kniha se mi celkem líbila, taková milá oddychovka