Když se rojí smrt

Netrpělivě očekávaný detektivní román známé české autorky zavádí čtenáře do prostředí včelařů. A rozhodně nepůjde o žádnou idylku. Na počátku letních prázdnin je totiž nalezena mrtvola včelaře, který zemřel na anafylaktický šok, když byl pobodán stovkami zdivočelých a zmatených včel. Záhy je jasné, že se jedná o vraždu, včelař byl připoutaný ke stromu v bezprostřední blízkosti úlů. Podezřelých je hned několik, neboť nepřátel měl tento muž více než dost… Kdo by byl ale schopen tak hrůzného činu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274257/kdyz-se-roji-smrt-1i0-274257.jpg 3.621

Marie Kovandová (10.)

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

dagmar5477

Opět skvělá kniha, nejde jinak, než přečíst na jeden zátah.

agatha2

Všechny detektivky paní Pospíšilové přečtu na jeden zátah. Jsou pro mě velmi čtivé, opravdu mi tato série sedla. Mám ráda hlavní hrdiny, moravské prostředí, do kterého jsou knihy zasazeny je mi pohlazením na duši. Už se moc těším na další díl. A to je myslím to nejvyšší ohodnocení pro autora, když se čtenář nemůže dočkat dalšího dílu.

Pet007

Na knihu jsem se těšila. Přečetla jsem ji jedním vrzem.

mari.seri

Knížku jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy (darovaná kniha). Knížku jsem darovala taťkovi, který miluje české detektivky. Z příběhu jsem nebyla vůbec zklamaná. Děj měl spád, čtivě napsáno, člověk měl prostě chuť knihu dočíst, aby věděl, jak to dopadne.

inikori
17.12.2016

Čtivá detektivka. Autorka píše úsporným - řekl bych novinářským - způsobem, aby bylo řečeno vše, co je důležité a nic navíc. Na ukrácení dlouhé chvíle skvělé.

Channach
28.07.2016

Knížka se mi moc líbila. Děj má spád, je to čtivé a reálné :-) Více v mé recenzi v záložkách.

11.07.2016

Další skvělá detektivka od mé oblíbené autorky.