Když se rojí smrt

Netrpělivě očekávaný detektivní román známé české autorky zavádí čtenáře do prostředí včelařů. A rozhodně nepůjde o žádnou idylku. Na počátku letních prázdnin je totiž nalezena mrtvola včelaře, který zemřel na anafylaktický šok, když byl pobodán stovkami zdivočelých a zmatených včel. Záhy je jasné, že se jedná o vraždu, včelař byl připoutaný ke stromu v bezprostřední blízkosti úlů. Podezřelých je hned několik, neboť nepřátel měl tento muž více než dost… Kdo by byl ale schopen tak hrůzného činu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274257/kdyz-se-roji-smrt-1i0-274257.jpg 3.727
Série:

Marie Kovandová (10.)

Žánr:
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
Val
19. června

Moje spisovatelka, můj kraj ... co dodat :-) Detektivky paní Pospíšilové jsou velmi čtivé. Každý čtenář se v nich najde.

knihomolka1197
18. června

co dodat, zase jedna skvělá detektivka...

Jaruš7
05.11.2017

Profesně jistá strohost, nabitá argumenty, bez příkras kudrlinek, se mi jeví jako učebnicový vzor pro literární psaní, což je na čtenářském zájmu evidentně patrno.
Zažitý vzorec pro venkovské zločiny je natolik pestrý, že jej asi netřeba měnit, jen pozorně vnímat problémy , přidat na gradaci, rozvětvit a zpestřit lehce všední zápletku, ze které je v konečném důsledku všem očividně, pořádně zle.
Citát : "On ho někdo sejmul? Tak to je krása, ani nevíte jakou jste mi udělali radost. Víte, já toho, kdo tu svini sejmul, neznám, ale už teď ho mám rád."
Kapku odlišné od velkoměstského naturelu, tudíž opravdovost, tu lze zde vnímat přesvědčivěji.

dagmar5477
28.07.2017

Opět skvělá kniha, nejde jinak, než přečíst na jeden zátah.

agatha2
25.06.2017

Všechny detektivky paní Pospíšilové přečtu na jeden zátah. Jsou pro mě velmi čtivé, opravdu mi tato série sedla. Mám ráda hlavní hrdiny, moravské prostředí, do kterého jsou knihy zasazeny je mi pohlazením na duši. Už se moc těším na další díl. A to je myslím to nejvyšší ohodnocení pro autora, když se čtenář nemůže dočkat dalšího dílu.

Pet007
31.05.2017

Na knihu jsem se těšila. Přečetla jsem ji jedním vrzem.

mari.seri
01.05.2017

Knížku jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy (darovaná kniha). Knížku jsem darovala taťkovi, který miluje české detektivky. Z příběhu jsem nebyla vůbec zklamaná. Děj měl spád, čtivě napsáno, člověk měl prostě chuť knihu dočíst, aby věděl, jak to dopadne.

inikori
17.12.2016

Čtivá detektivka. Autorka píše úsporným - řekl bych novinářským - způsobem, aby bylo řečeno vše, co je důležité a nic navíc. Na ukrácení dlouhé chvíle skvělé.

Channach
28.07.2016

Knížka se mi moc líbila. Děj má spád, je to čtivé a reálné :-) Více v mé recenzi v záložkách.

28401
11.07.2016

Další skvělá detektivka od mé oblíbené autorky.