Když přijde soumrak

Když přijde soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406794/bmid_kdyz-prijde-soumrak-zOE-406794.jpg 4 138 41

Bodine vede relativně poklidný život na prosperující rodinné farmě. Její podnikání naruší až návrat dlouho nezvěstné tety Alice a série násilných činů v okolí. Podezření padne na správce ranče Callena, který Bodine už dlouho přitahuje. Jenže ve vzduchu teď visí hrozba a nikdo se necítí před nikým v bezpečí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Come sundown , 2017

Barča92
04.01.2020 4 z 5

Napínavá kniha, která stojí za přečtení. Konec možná trochu rychlý. Jinak doporučuji. Moc mě bavila.

Evka27
05.12.2019 2 z 5

Mi kniha nesedla. Postavy byly hodně přitažené za vlasy, třeba 90-letá babi jezdkyně na koni a úžasně výkonné ženy z ranče. A od str. 58 jsem pachatele opravdu nepoznala.

ritz
07.11.2019 4 z 5

Velmi napínavý příběh, jako vždy čtivě napsané.

Neara
02.11.2019 5 z 5

Kniha se mi hrozně moc líbila.Nezklamala.Super čtení,napínavý příběh.Doporučuji.

krákorka
27.09.2019

Knihu jsem přečetla jedním dechem a myslím,že mohl být napsaný druhý díl.

Hospodyňka
19.09.2019 4 z 5

Syrovost scén týkajících se Alice byla natolik silná, že jsem knihu málem odložila. Muži vonící po koních mě taky neberou, byť mnohdy až poetický popis milostných scén od NR je opravdu působivý :-) Od str. 58 jsem navíc věděla, kdo zabil ty ženy a přesto, nebo právě proto se mi nakonec tato detektivka tolik líbila. Jen bych ocenila pokračování příběhu, přišlo mi to všechno, tak nějak narychlo vyřešeno. Kdyby byl další díl-pokračování, tak si ho určitě ráda přečtu.

brectanka
18.08.2019 5 z 5

Půlku knihy - příběh Alice - jsem doslova obrečela. Drsný, krutý příběh. Ve druhé dějové lince láska, přátelství, krásná příroda i nádherný vztak ke všemu živému i k rodiným tradicím. Jedna z nejlepších knih, co jsem od Nory R. kdy četla. Konec nebyl tak utnutý, jako u posledních jejích románů, takže za mě plných 100% spokojenosti!

mirka2558
15.08.2019 5 z 5

knihu určite odporúčam . celý čas som čakala, čo bude ďalej ako to dopadne a kto je vlastne páchateľ.

medvídě
14.08.2019 5 z 5

Další Roberts a tentokrát rovnou s detektivní zápletkou, ale i s romantickou linkou, která v jejích knihách nesmí chybět.
Děj se ve 2 hlavních linkách.
1. Na rodinném ranči a ve středisku, které vede 4 generační rodina. Bo dělá šéfku a snaží se vše řídit, jak nejlépe dokáže. Jednoho dne se ale znovu objeví Cal, dávný rodinný přítel, nejlepší kamarád jejího staršího bratra. Toho, že je to k sobě táhne, jsou si oba vědomi a postupně tomu nechají volný průchod. Problém ale nastává, když se najdou mrtvé ženy a zástupce šerifa si je na 100% jistý, že za to může Cal. Ale je to skutečně tak? ...
2. se točí okolo Alice, tety Bo, která před lety utekla z domu a při svém návratu domů nastoupila k nesprávnému řidiči. Následně je odsouzena k životu bez denního světla, poslušnost a rození synů - dcery nejsou k ničemu a jsou následně prodány. Za několik desítek let se jí však podaří, částečně omylem, uprchnout. Rodina její chování nepoznává - čistotná, pobožná ... a kdo je kruci Pán? ...

sabca
05.08.2019 5 z 5

Konečně zase kniha od Nory Roberts, která se dá přirovnat k těm starším. Nemám totiž ráda od ní harlequinky a knihy s tajemnem, které ted převážně vycházely. Tato kniha je zamilovaná, dobrodružná i častečně jako detektivka. Doporučuji

veverka26
23.07.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Děj, odehrávající se na ranči, mi připomněl jinou knihu autorky a to Nebe mé lásky. Ta se mi ovšem zdála propracovanější.

MirrorIsis
30.06.2019 5 z 5

Knihy Nory Roberts nikdy nezklamou...

raty
22.05.2019 4 z 5

Takhle se mi Nora R. vždycky líbila. Zajímavá detektivní zápletka zasazená do čtenářsky atraktivního prostředí a romantiky, že jsem se bála, aby z knihy nevytékala. Odpočinková četba tentokrát naštěstí bez duchů a čarodějů.

Mlsnákočka
20.05.2019 5 z 5

Opět vynikající kniha mé oblíbené autorky. Četla jsem jedním dechem! Napětí, romantika, minulost, současnost - koktejl namíchaný přesně podle mého gusta.

katst
18.05.2019 5 z 5

Po dlouhé době další kniha jedné z mých neoblíbenějších autorek. Další neohrožená žena, další úžasný muž, k tomu roky ztracená a znovu nalezená teta a máte jistotu, že vás příběh pohltí a nepustí. Romantiky a napětí nadávkováno tak akorát. Za mě naprostá skojenost :-)

Arsi
14.05.2019 5 z 5

Další skvěle napsaná kniha, kde se prolíná minulost s přítomností. Chvílemi až běžel mráz po zádech. Byla tam i romantika, jak jsem u Robertsový zvyklí. Ke konci měla kniha rychlejší spád a těžko, těžko se od knihy odcházelo.

mariva
09.05.2019 4 z 5

Na novou Noru Roberts jsem se moc těšila, začátek úžasný a pak najednou současnost, která se táhla a dlouho se nic moc nedělo. Vždycky jsem toužebně očekávala, kdy už se příběh vrátí k Alici a teprve když se současnost s minulostí propojily, začala to být to pravá Robertsová, jak ji mám ráda. Příběh nabral spád a knihu už nešlo odložit. Věděla jsem, že v jejích knihách drama vyvrcholí až v úplném závěru a stejné to bylo i tady. Závěr skvělý, nečekaný. Nebýt pomalejší a rozvláčnější současnosti v začátku knihy, bylo by to opět za 5 hvězdiček.

georginaa
04.05.2019 5 z 5

Minulost - hrůzostrašná, současnost - strhující, prolínání dvou dob ve spojení k současnosti - prostě fascinující. Moc se mi to líbilo, když autorka vše propojila a dalo to význam, který zasáhne duši. Nedokázala jsem se odtrhnout, dokud jsem nedočetla. Prostě Nora tohle umí a píše skvěle.

Skalara
23.04.2019 5 z 5

Za mě kniha super, je pravda, že v knize je hodně postav, ale žádný chaos jsem neměla. Nejvíce mě zajímal příběh Alice, z kterého mi běhal mráz po zádech, takže mi nevadilo, že romantika v knize je trochu ošizená a celkově ta současnost. Autorka se spíše zaměřila na příběh Alice a ten je velmi propracovaný. Dle mě je to trochu i jiná Nora Roberts, jelikož mi přišla kniha trochu drsnější než jsem zvyklá.

cherubinka
22.04.2019 5 z 5

Nora mi dluží další 4 hodiny spánku :-D
Chtěla jsem jen začít číst a přečetla to celé. Začátek, hlavně Současnost, je trošku nudně obsáhlý, oproti jiným byznys knihám obsahuje málo informací o tom jak co funguje, což v jiných knihách má perfektně propracované. Trošku chaos ve jménech, než si člověk zvykne. Nicméně příběh nakonec skvělý a čtivý.

Nora Roberts
americká, 1950