Když přijde soumrak přehled

Když přijde soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406794/bmid_kdyz-prijde-soumrak-zOE-406794.jpg 4 138 138

Bodine vede relativně poklidný život na prosperující rodinné farmě. Její podnikání naruší až návrat dlouho nezvěstné tety Alice a série násilných činů v okolí. Podezření padne na správce ranče Callena, který Bodine už dlouho přitahuje. Jenže ve vzduchu teď visí hrozba a nikdo se necítí před nikým v bezpečí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Come sundown , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když přijde soumrak. Přihlašte se a napište ho.

princesse
15.08.2022 4 z 5

Opět jsem si skvěle početla. Napínavé a zajímavý námět. Zkrátka paní Roberts opět nezklamala a určitě si přečtu nějakou další oddechovku od ní. Výhrady by se samozřejmě našly, ale jinak na dovolenou to byla skvělá četba.

SumýšIrena
02.08.2022 3 z 5

Do návratu Alice, což je až za půlkou, se děj hrozně vleče. Kromě tří postav jsou všichni chytří, úspěšní, krásní, dokonalí. A konec byl hodně rychlý. Navíc mi přijde, že autorka kopíruje svojí mnohem lepší knihu, jak píše Kudík v předchozím komentáři.

Kudík
10.07.2022 4 z 5

(SPOILER) U Alice jsem si už od první kapitoly říkala, že jí nečeká nic moc pěkného. Bohužel jsem se nemýlila a autorka jí do samého závěru moc nešetřila. Přesto se mi její rodina (Bodineových...) moc líbila. Od babičky Fancy s jejími tričky, maminky Cory, sestry Maureen (Reenie), švagra Sama a jejich již dospělých dětí v podání Chase, Bodine a Roryho. To jejich přijetí a semknutí se při návratu ztracené (vnučky, dcery, sestry, tety....) Alice bylo neuvěřitelné. A dále je tu Callen Skinner, opět hrdina jak z románu, kterému jsem nejvíc záviděla jeho Sundowna. Pachatel (ze současnosti) byl jasný od začátku, protože i přes velký počet osob to na něj přímo ukazovalo. Kniha mi přijde v některých prvcích silně podobná s "Nebe mé lásky", např. 3 sourozenci, pachatel z příbuzenstva, práce s koňmi....
4,5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když přijde soumrak v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x