Kdo tě hlídá

Kdo tě hlídá https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47192/kdo-te-hlida-47192.jpg 4 103 28

Mladá doktorka Monica se zabývá zvláštním případem: má přezkoumat, zda modlitby sestry Catherine mohly vyléčit chlapce nemocného rakovinou. Čím víc se noří do případu, tím zřetelněji se ukazuje, že ji s Catherine spojuje úplně jiné tajemství. A někdo si dává obzvlášť záležet na tom, aby se pravdu nikdy nikdo nedozvěděl!

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Shadows Of Your Smile , 2010

marty77
08.01.2014 2 z 5

Tak tato kniha nesplnila me ocekavani.

bbara155
28.06.2013 5 z 5

Typická Mary Higgins-Clark. Přiměřené množství postav, aby se čtenář neztratil, a přitom bylo z koho vybírat jako podezřelého z vražd. Sympatická hrdinka a lehká love story. Zároveň už poněkolikáté autorka jasně dává najevo, že věří v Boha a zázraky. Slušná oddychová detektivka.

shabby
07.02.2013 1 z 5

...šla jsem do knihkupectví..s tím, že chci navečer knihu, která mě chytne a už mě nepustí, budu muset číst a číst..bohužel tohle byla blbá volba - nudný děj...co mě zaujalo bylo posledních deset stran..rozhodně už nikdy více. teď se pustím do knihy obnažená..tak uvidíme:) snad bude krapet peprnější..nebo by někdo poradil s výběrem knihy?

HankaJ
22.10.2012 4 z 5

Celkem zajímavá kniha, zvláštní zápletka,

Val
15.08.2012 4 z 5

Já bych tuhle knihu nijak přísně nehodnotila..... Detektivka to byla určitě, zápletka byla evidentní, napětí víceméně taky...... Byla to trochu jiná Clark, ale špatná rozhodně nebyla.....

rose
09.01.2012 2 z 5

Avizováno jako detektivka, ale připomíná béčkový román. Zápletka s adoptovaným potomkem jeptišky, co umí uzdravovat na dálku... jako čtení na dovolenou bych to s přihmouřením oka vzala, ale jen v nouzi nejvyšší. Přišlo mi to celkem jako blábol.

bovinka
26.08.2011 2 z 5

Já jsem zklamaná, totálně. Vždycky mě Clarková nadchla a teď? Nevím kde bylo napětí, zápletka...

akina
22.03.2011 4 z 5

Knihu jsem dostala od dcery a byla to, jako vždy, dobrá volba....Clarková snad nikdy nezklame ;).