Kdo přežije, vyhrává

Kdo přežije, vyhrává https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258162/bmid_kdo-prezije-vyhrava-xw6-258162.jpg 4 13 6

Bývalý příslušník speciálních jednotek SAS Neil Slater sice odešel z armády, ale poměrně brzy se znovu ocitl zatažený do afér utajovaných operací. Sklonil se před nevyhnutelným osudem a nechal se naverbovat do Kádru, což je skupina, jež uplatňuje „zákony války“ na lidi, kteří nějakým způsobem „ohrožují“ vnitřní i vnější bezpečnost státu. Slater se nyní nachází v situaci, kdy se musí ptát: kdo je skutečný nepřítel?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Naše vojsko

The Hit List , 2000

SteveG
07.04.2023 3 z 5

Autora mám docela hodně v oblibě, ale tahle kniha za mě docela průměr. Zatím nejslabší kniha od Ryana a to už jsem toho od něj přelouskal docela dost. Děj začíná přibližně od půlky, jak už tady někdo psal.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

úžasné zvraty co říct obhajujte pravdu

CharlesWard
30.06.2019 2 z 5

Ryan rozhodně píše i lépe. Téměř polovina knihy postrádala klasický spád, kterým se vyznačují jeho další knihy. V závěru se toto částečně napravilo, ale škoda již prostě byla napáchána.

ThomasRuhe
29.04.2019 4 z 5

Kniha se dělí zhruba na tři části. V úvodu Neil Slater pracuje jako školní trenér ragbyového týmu a poté co zabrání únosu jednoho studenta je vyhozen. Pak dělá bodyguarda bohatým paničkám, a když ho to přestane bavit, vstoupí do Kádru, tajné skupiny která řeší problémy tam, kde politické řešení nestačí...
Čte se to snadno, děj rychle plyne a stále se něco děje. Závěr byl trochu přitažený za vlasy, ale s tím jsem se hravě srovnal, a dojmu z knihy neublížil. Od Ryana nadprůměr.

Klarinecka
27.04.2019 3 z 5

Vcelku čtivé. Žádná bomba to není, ale dobře strávené odpoledne to zajistí.

derminator
30.12.2015 3 z 5

Dobrá, napínavá mohu jen doporučit. Chris Ryan je dobrý autor za tuto knihu 75%.

thrillery napětí

Colin Armstrong
anglická, 1961
2007  89%Jediný unikl
2007  77%Blackout
2010  82%Pomsta
2012  89%Zóna smrti
2000  82%Bouda na Kreml

Kniha Kdo přežije, vyhrává je v