Tvůj stín

Tvůj stín https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131858/bmid_kathryn-danceova-tvuj-stin-XKC-131858.jpg 4 513 112

Kathryn Danceová série

Někteří fanoušci jsou ochotni pro své idoly i vraždit… Pro Kayleigh Towneovou, krásnou a úspěšnou zpěvačku, to byla jen rutinní odpověď nadšenému fanouškovi. Pro Edwina Sharpa byl její mail nezpochybnitelným důkazem, že ho Kayleigh miluje. Ano, oni dva jsou spřízněné duše a na tom nic nezmění ani výhrůžné dopisy od jejích právníků, ani předběžná opatření soudu. Edwin o její lásce nepochybuje. A nepochybuje tudíž ani o tom, že svůj poslední hit nazvaný Tvůj stín napsala jen a jen pro něj. Kayleigh se připravuje na koncert ve svém domovském městě a má podivný pocit, že ji někdo sleduje. Co když je to zase ten podivín Edwin? Copak se ho nikdy nezbaví? Ten člověk o ní ví děsivě mnoho a stále podléhá své šílené představě o tom, že si jsou souzeni… Kayleigh to teď ale nemůže řešit, a tak požádá o pomoc svou přítelkyni Kathryn Danceovou. A pak jí kdosi v noci zavolá a do telefonu pustí začátek písničky Tvůj stín. Krátce poté je nalezena zohavená mrtvola člena kapely a způsob, jakým byl hrůzný čin vykonán, evokuje slova první sloky přehraného hitu. Kathryn Danceová velmi dobře ví, že psychopati se nikdy nespokojí s jednou vraždou – a samozřejmě stejně dobře ví, že Tvůj stín má mnohem více než jednu sloku…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

XO , 2012

Nikolka001
06.07.2013 4 z 5

Když jsem si knihu koupila,nevěděla jsem,co od ní mám čekat. Věděla jsem pouze,že se jedná o detektivní příběh. Líbí se mi,jakým způsobem Jeffery Deaver napsal tuto knihu. Taky jsem plně rozhodnuta,že si někdy přečtu i jeho další knihy.
Teď už ke knize. Opravdu pěkně napsaný příběh. Chvilkami zde byla i hluchá místa. Což se ale bohužel někdy stává. Také mi vadilo,že v knize bylo až moc postav. Tím pádem jsem se často ztrácela. Jinak byla kniha hodně napínavá a zajímavá. Doporučuji! :)))

OT-PI
06.05.2013 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Deaver si stále drží hodně vysokou úroveň.

Jančislava
15.04.2013 5 z 5

Mě se moc líbila a přečtenou jsem ji měla hned. Řadim ji k těm lepším od Deavera. Líbí se mi, že v každé knize se zaobírá jiným tématem ( vyjednavač, ochrana svědků, znalost písma, kouzla,..) A pokaždé mám radost, když se tam objeví postava z jiné jeho knihy a nejlépe Rhym, Amélie a Tom :-)

Hella
03.04.2013 3 z 5

Víceméně se opakuje to, co mi celkem vadilo na Hodináři - jistá překombinovanost příběhu a totožnosti pachatele/ů (i když tedy ve srovnání s Hodinářem je to tu vééélmi slabý odvar) a to, že právě díky tomu je konec snadno předvídatelný.

valovapeta
12.03.2013 3 z 5

nějak se do této knihy nemohu začíst, asi v současné době už mám dost detektivek, tudíž tuto knihu pro zatím odkládám rozečtenou, ale určitě se k ní vrátím...

jiricek72
20.02.2013 4 z 5

Docela dobré čtení..určitě to není žádné vrcholové dílo,zkrátka deaverovská klasika.

princesse
21.01.2013 5 z 5

Opět další výborná Deaverova kniha. Čtivá, propracovaná a zkrátka určitě stojí za přečtení.

ugisha
07.01.2013 5 z 5

Ani tentokrát Jeffery nezklamal a jeho nejnovější kniha je velmi čtivá, plná překvapivých zvratů i nových událostí v životě Kathryn. Narozdíl od Petra K. si ale myslím, že to bylo trochu překombinované, což ale knize neubírá na čtivosti. Deaver jako autor produkuje spostu dobrých knih, které se výborně čtou, ale já osobně mám zkušenost, že za pár měsíců už nevím, kdo byl vlastně vrah. Vynikající čtenářský zážitek, který nadchne, ale nezanechá hlubší stopu. I přesto ale dávám plný počet hvězd :)

Lee7
06.01.2013 3 z 5

Jeffery nezklamal i tato kniha se mi líbila, o to víc, že se objevil i Rhyme s Amelií :) Kathryn je dobrá a jsem ráda, že zas o něco víc víme z jejího osobního života.Kniha se mi líbila, protože zvrat kdo je a není nepřítel a jak to dopadne se povedl.

Luca287
03.01.2013 5 z 5

Super napínavé čtení...série s Katryn mám ráda...objeví se tam i Rhyme...takže doporučuji a těším se na další knihy.. :-)))

senoritar
06.12.2012 5 z 5

Mě se to líbílo, jsem velký fanoušek detektivních příběhů a knihy od tohoto autora nepostrádají žádnou složku, kterou já u detektivek považuji za důležitou - napětí, nečekané zvraty a překvapivé rozuzlení. U této knihy se mi líbí, že tady bylo i více prostoru věnováno osobnímu životu Kathryn, doufám, že u další knihy tomu bude také tak. Již nyní se těším na další romám z této série.

Petr K.
04.11.2012 3 z 5

No, jak zhodnotit? Knihy s Kathryn mam hodne rad, takze jsem dal prednost knize Tvuj stin pred Snahulakem od Nesba. Bohuzel to asi nebude vrcholne dilo Deavera. Je to serie a tak Jeffery opet popisuje a vysvetluje to, co uz davno vite z predchozich dilu, pro pripad ze to ctenar necte poporadku a je to jeho prvni kniha (to se tyka i serie s Lincolnem) Bohuzel me to vzdy velice nudi. Nemuzu si pomoct, ale mel jsem pocit, ze tema pribehu a reseni se velice podoba jedne povidce z knihy ,,Panoptikum,, (od Jefferyho Deavera) (Tam je krasnou modelkou posedly posuk, ktereho take nikdo nemuze zastavit, vcetne policie). Jinak ke knize - zvraty pochopitelne jsou, ale rekl bych, ze jich neni prehrsle. Nekdy od poloviny jsem myslel ze znam vraha a to se potvrdilo, pak to ale opet nebyl on :-) Doufam ze neprozradim moc, ale muzete se i tesit na znamou dvojici Lincolna a Amelii (coz jsem z kontextu predpokladal) Celkove neni kniha spatna a urcite ji nechci nikomu zosklivit. Rozhodne ale doporucuji cist poporade, protoze budete chapat i osobni zivot Kathryn. Davam knize tak 70 %. Ale prectete si to a udelejte obrazek sami, toto je pouze muj nazor, pro vas to treba bude bomba :-)