Vdova

Vdova https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311276/bmid_vdova-mEv-311276.jpg 4 482 152

Kate Waters série

Jean Taylorová mala pokojný, obyčajný život. S manželom Glenom bývali v peknom dome. Glen bol jej vysnívaný princ. Jedného dňa sa však všetko zmení. Jean zistí, že jej vzorný manžel je monštrum, o ktorom sa píše na titulných stránkach novín. Po jeho tragickej smrti si Jean zaumieni vziať svoj život do vlastných rúk a vyrozprávať ich príbeh tak, ako ho videla.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Widow , 2016

šárka_vr
10.11.2016

Nuda. Ztráta času. Furt čekáte a hlavně doufáte, že se z toho něco vyklube a pak zjistíte, že vůbec NIC.

Jane417
05.11.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku? Zmizelá? Ne, ne a ne! Vdova by měla být tím trhákem a bestsellerem!!! Výborný psychothriller, který mě naprosto zničil. Po přečtení mi bylo až špatně.

PetaMalina
02.11.2016 5 z 5

I když už jsem určitě četla napínavější thrillery, stejně jsem se od knihy nemohla odtrhnout - má fakt skvělou atmosféru a postavy jsou velmi dobře vykreslené. Všechny "vypravěčské postavy" byly opravdu uvěřitelné, protože autorce se nestalo to, co se podle mě často stává jiným autorům, kteří píšou z pohledu více postav - totiž nestalo se jí, že by všechny postavy tak nějak uvažovaly a vyjadřovaly se stejně... :)

jeduna
17.10.2016 3 z 5

pamatujete na zmrzku Colombina? já se vždycky těšila na ten čokoládovej konec dole. jasně, jíst zmrzku neni špatný samo o sobě, ale když zjistíte, že čokolády dole je minimum, nebo ještě hůř, že jí tam úplně zapomněli dát, tak to zklamání je fakt velký

Sorrow
17.10.2016 5 z 5

Super originální námět, ještě navíc skvěle zpracovaný. Klobouk dolů před Bartonovou! Tolik úžasně propracovaných úhlů pohledů, skoky mezi minulostí/přítomností, a přesto se čtenář neztratí. Děsivé mrazení v zádech mě provázelo po celou knihu a u kapitoly Manžel jsem si po jejím dočtení musela dát chvíli oddech, tak moc na mě zapůsobila. Doporučuji všem!

Boboking
14.10.2016 5 z 5

Jedním slovem vynikající. Bez násilí, bez krve, přesto neuskutečně napínavé. To zpracování postav, především vdovy, bylo skvělé. Vřele doporučuji.

Michaela91
13.10.2016 5 z 5

Skvělá kniha, nečekala jsem, že mě tak dostane. Bylo to velice napínavé až do konce. Líbil se mi pohled na případ i od ostatních osob.

nevřelka
09.10.2016 4 z 5

Bylo to temné, bylo to čtivé, místy děsivě klidné...čtyři hvězdy.

bookcase
08.10.2016 5 z 5

Skvělý psychothriller, který má v sobě atmosféru staré dobré anglické detektivky. Autorka napínala až do konce.

petaSk
04.10.2016 4 z 5

Thrillery jsou jeden z mála žánrů, kde se mi více líbí filmy než knihy. A je to z toho důvodu, že hrdinové i děj jsou u těchto knih jako přes kopírák. U filmů je zde aspoň osobitost herců a atmosféra. Vdova mě ale mile překvapila. Možná je to tím, že je převážně vyprávěna z jiné pozice než detektiva nebo maniaka. Dlouhou dobu jsem nevěděla, co se z vdovy vyklube a kniha mě udržovala v napětí. Hvězdička dolů ale za mdlou katarzi a spád na konci.

Jana77
03.10.2016 5 z 5

Stylem je trochu podobná Zmizelé a Dívce ve vlaku, ale i tak je jiná. Nic akčního, jenom docela klidně plynoucí příběh, z kterého ovšem mrazí! Za mě plný počet hvězd.

mmmisulka.r
26.09.2016 4 z 5

Podobnost se Zmizelou je opravdu ve stylu podání příběhu patrná. Kniha vás nenechá spát a i přes to, že se v ní ze začátku vlastně nic moc neděje, tak vás neustále drží v napětí a velkém očekávání. Rozhodně velmi dobře zpracovaný příběh se skvělou tématikou. Já byla spokojená a hlavně i mile překvapená. Doporučuji!
Recenze již brzy v záložkách - Knižní deníček