Dítě

Dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347623/bmid_dite-7H3-347623.jpg 4 301 99

Kate Waters série

< 2. díl

Dvacet let pohřbené hrůzné tajemství. Tři ženy, kterých se bezprostředně týká. A nespočet démonů, které i nyní vyvolává... Ten starý dům stál v části Londýna, kterou developeři hodlají přebudovat na luxusní čtvrť. Čilý stavební ruch však přeruší nález jednoho z dělníků: pod vrstvou hlíny odkryje kostru malého dítěte, zjevně pohřbeného před mnoha lety. Novinářka Kate Watersová chce o případu psát, ale brzy pochopí, že ze všeho nejdříve bude třeba zjistit identitu mrtvého dítěte ze staveniště. Při hledání odpovědi na tuto otázku Kate odkrývá spojení se zločinem, který městem otřásl před několika desítkami let: z místní nemocnice bylo tehdy ukradeno novorozeně. Zmizelo beze stopy a jeho rodiče se z této ztráty nikdy nevzpamatovali. Kate se vyptává dům od domu, proniká do minulosti starousedlíků a postupně splétá nitky příběhu, který je místními považován za největší – a nikdy nevyřešenou – záhadu. Vyslechne si ledacos, ale brzy zjistí, že klíč k rozluštění dávné tragédie skrývají tři ženy. Každou z nich nevysvětlené zmizení novorozeněte silně zasáhlo – a každá z nich je nyní zmítána úvahami, co novinářce říct a co si navždy ponechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Child , 2017

jankaander
09.05.2020 5 z 5

Krásná kniha, pobrecela jsem si,,,,,,,,,

OkurkaPenovka
26.04.2020 5 z 5

Úžasná, skvěle napsaná kniha. Napínavé až do konce.

Hanaluna
09.04.2020 5 z 5

Velmi povedené, líbil se mi hlavně námět a propojení postav, které člověk odhalí až ke konci. Kate je mi velmi sympatická. Já jsem velmi spokojena.

Alienn
03.04.2020 4 z 5

Hodně dobrý a napínavý thriller od začátku do konce. A ačkoli na mě byl místy trochu moc drsný, rozhodně stojí za přečtení.

Janík511
25.03.2020 3 z 5

Právě dočteno a ještě v polovině jsem byla rozhodnuta dát čtyři hvězdičky, ale za druhou půlku knihy ubírám. Očekávání se nenaplnila, knihu jsem sice dočetla, ale žádnou radost z ní nemám. Taková tuctovka, o které za měsíc nebudu ani vědět. Chtěla jsem si hned na to přečít i Vdovu, ale dám si raději něco svižnějšího. Autorku nezatracuji, ale knize chybí "šťáva", která by mě nutila ji přečíst jedním dechem.

Pavlína2019
20.02.2020 4 z 5

Parádní námět a dobře napsaná kniha! Rozhodně doporučuji! Bavila mě od začátku až do velmi nápaditého a překvapivého konce. Dobře vyvážené napětí, pěkný popis postav - nedalo se odtrhnout...

Lucinky
06.12.2019 3 z 5

První kniha od autorky mě bavila více...do poloviny knihy jsem se skoro musela nutit...druhá polovina už byla lepší a konec byl nečekaný, ale zároveň ,,přeslazený,,

PavkaHu
26.10.2019 4 z 5

Dobré, opět dobré. Když srovnám s předchozí knihou, tak první byla trochu zamotanejsi, ale téma ztraceného miminka bylo pro mne zas zajímavější. Určitě si autorku pohlidam.

SilvieSisinka
14.09.2019 3 z 5

Konec knihy mě šokoval. Takový závěr bych nečekala. Kniha se dlouho vlekla. Zato konec byl rychle pryč.

sabca
08.09.2019 5 z 5

Tak tahle kniha mě dostala. Zajímavý děj a konec jaký jsem nečekala. Doporučuji

L.Helena
25.08.2019 5 z 5

Hodně dobrá knížka. Začetla jsem se hned na začátku a prostě se nedala odložit. Doslova jsem hltala stránku za stránkou a přečetla prakticky na jeden zátah.

ritz
17.07.2019 5 z 5

Super příběh, velmi zajímavé zpracování a napínavé rozuzlení.

Lenoulinka
07.07.2019 5 z 5

Další kniha, kterou jsem zhltla za den... Bavila mě od začátku a pořád jsem byla napnutá, jak to vlastně s dítětem je. Konec byl pro mě překvapivý, protože neumím až tak předvídat. Navnadilo mě to, že si přečtu ještě Vdovu.

mekkinka
02.07.2019 4 z 5

Knížka mohla být o kousek kratší. Ke konci velmi napínavá

knihomolkadorfa
18.05.2019 4 z 5

Kdyby knížka měla o pár stran méně, asi by to vůbec nevadilo. Ovšem čím blíže ke konci, tím napínavější. Dobré čtení.

ZimníLidé
17.05.2019 5 z 5

Matku jako je Jude byste opravdu nechtěli...Na konci knihy i slza ukápla.Moc pěkné čtení.

MonikaV
15.05.2019 4 z 5

Já jsem spokojená, ke konci jsem stránky jen hltala. Doporučuji.

Georgine
10.05.2019 4 z 5

V porovnání s první knihou Vdova se mi tato líbila více. Čte se dobře, určitě knihy této autorky ještě vyhledam.

perpe2a
09.05.2019 4 z 5

Moc dobře napsaný psychothriller o ztraceném a pohřbeném dítěti...tajemství...a skvěle propletené vztahy. Moc doporučuji.

Ctenar1202
03.05.2019 4 z 5

Knihu bych nenazyvala psychothrillerem, ale povedenou detektivkou.

Zpocatku mi delalo problem orientovat se v osobach a i pribeh byl takovy rozvlacny...od poloviny to gradovalo a kdyz uz jsem si rikala, ze jsem tomu prisla na kloub, tak nastalo vyvedeni z omylu a bylo vse jinak.