Kate v záři reflektorů

Kate v záři reflektorů https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528159/bmid_kate-v-zari-reflektoru-65788152d935f.jpg 4 8 2

Kate Garfieldová a Anderson Walker jsou nejlepší přátelé a tráví spolu všechen čas. Navzdory všeobecnému přesvědčení na sobě ale rozhodně nejsou závislí. Jezdí spolu na divadelní zkoušky a zpět? Ano, ale protože je to ekologické a efektivní. Radí se navzájem o každém životním rozhodnutí? Ano, ale to snad každý, kdo má všech pět pohromadě. Stýskají si po stejných klucích z druhého konce planety? Jasně, ale mít společný crush je přece legrace. Dokud se ve škole neobjeví Matt Olsson a všechno se nevymkne z rukou. Matt je talentovaný a milý a Kate se líbí. Opravdu se jí líbí. Problém je, že to i Andymu. Ukáže se, že společné vzdychání nad hezkými kluky není tak zábavné, když se do toho zapletou skutečné city, a Kate s Andym si uvědomí, že tenhle crush by mohl být pro jejich přátelství fatální. Doporučený věk 13+... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Kate in Waiting , 2021

Arianachan
29.03.2024 5 z 5

Milý příběh ze střední školy. Je pravda, že jsem po přečtení anotace čekala víc, protože příběh měl rozhodně potenciál pro větší drama, ale nevadí. Bylo to takové laskavé pohlazení po duši. Ideální oddechovka třeba na léto k vodě.

Laerry
29.03.2024 3 z 5

Další z řady "mile praštěných" jednorázovek od Becky Albertalli, která však opět nepřekonala sama sebe a sice napsala fajn knížku, ale po přečtení ve vás nezanechá žádný hlubší zážitek a brzy na ni zapomenete. Jak vztahové patálie hlavních postav dopadnou odhadnete celkem brzy a na konci se žádného šokujícího rozuzlení taky nedočkáte, takže důležité je nemít od čtení příliš velká očekávání, abyste nebyli zbytečně zklamáni.

Kniha Kate v záři reflektorů je v